id: hrkxmu

Udźwiękowienie i montaż kursu online dla właścicieli/opiekunów psów

Udźwiękowienie i montaż kursu online dla właścicieli/opiekunów psów

10 zł
z 3 000
0%
zakończona
10.10.2021r
2
wspierających
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 065 763 zrzutki i zebrali 1 160 163 996 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

ODDO – Fundacja z myślą o ludziach i zwierzętach


Komunikujemy ludzi ze zwierzętami. Na poziomie serca, ciała i umysłu.

Pomagamy ludziom i zwierzętom zaufać sobie nawzajem i zbudować głęboką więź, która pozytywnie wpłynie na życie obu stron.

Każdy człowiek jest inny, każde zwierzę jest inne, więc każda relacja pomiędzy nimi jest inna.

Zwierzę jest twoim lustrem. Co w nim widzisz? Uczymy jak przejść:


OD trudności DO bliskości

OD niezrozumienia DO zaufania

OD frustracji DO miłości

OD złości DO głębokiej więzi


Czy wiesz jak to jest, gdy...

…wracasz do domu po trudnym dniu w pracy i widzisz ulubione buty w strzępach?

Albo gdy chcesz wygodnie zasiąść na kanapie i orientujesz się, że twój kot „pomylił” ją z kuwetą? My wiemy ; )

Pomagamy ludziom i zwierzętom się zrozumieć, dogadać, zaufać sobie nawzajem i zbudować głęboką więź, która pozytywnie wpłynie na życie ich obu.

A co gdyby po powrocie z pracy przywitał cię radośnie i spokojnie twój zwierzak, z którym potem wyjdziesz na długi, relaksujący spacer? Ty będziesz cieszyć się jego radością a on poczuje się przy tobie bezpiecznie.


Zbieramy brakujące środki na montaż i udźwiękowienie kursu online dla opiekunów psów.


Kurs chcielibyśmy poświęcić komunikacji zwierzę – człowiek szczególnie chcemy zwrócić uwagę na porozumienie pomiędzy opiekunem a psem na poziomie ciała. Będzie to moduł uczący na podstawie filmów instruktażowych jak się komunikują psy i jak odczytywać i odpowiadać na ich komunikaty. Wielu właścicieli zwierząt nie wie, jak ważne są nasze gesty i świadomość ciała i jak dawać psu jasne i klarowne komunikaty. Powstaje w tym obszarze wiele niejasności i nieporozumień, które rodzą frustracje zarówno u człowieka, jak i psa, co może skutkować oddawaniem psów do schronisk lub pogłębiającymi trudnościami (lęk separacyjny, agresja).


Parę słów o nas:


Fundację założyliśmy 6 marca 2020 r. My to znaczy Marta, Gosia i Michał, przyjaciele dla siebie nawzajem i dla zwierząt.


Misją fundacji jest uczenie ludzi komunikacji ze zwierzętami opartej na zaufaniu, miłości i wzajemnym szacunku.

Nasz cel to komunikowanie ludzi ze zwierzętami na poziomie serca, ciała i umysłu poprzez edukację i profesjonalną pomoc behawiorystów. Pomagamy ludziom i zwierzętom zaufać sobie nawzajem i zbudować głęboką więź, która pozytywnie wpłynie na życie obu stron. Zwierzę jest lustrem człowieka, jego zachowania wskazują na przekonania i trudności emocjonalne człowieka, który jest jego właścicielem To fakt udowodniony naukowo. Dzięki edukacji i ćwiczeniom, a w szczególności trust-technique (nowatorskiej metodzie pracy ze zwierzęciem) w łatwy i prosty sposób każdy może nawiązać świadomą, leczącą więź ze zwierzęciem. Łatwość i prostota tej techniki, zarówno w uczeniu jej jak i użytkowaniu w pracy behawioralnej oraz natychmiastowe efekty sprawiły, że zdecydowaliśmy się propagować ją w Polsce, co też czynimy od kilku miesięcy.

https://trust-technique.com/


Co udało nam się do tej pory zdziałać:


W przeciągu pierwszych 5 miesięcy działalności w 2020 r. udało nam się stworzyć mocne fundamenty do dalszych działań, oraz przeprowadzić 3 projekty grantowe i kilka pozagrantowych, oraz nawiązać wiele kontaktów i współpracy z jednostkami pozarządowymi oraz gospodarczymi. 


Co jeszcze

Wzięliśmy udział w 2 wydarzeniach organizowanych przez Fundację Przyjaciele Konia Petrusa ("Weź kota z Szalom" oraz "Kundel Bury") gdzie udzieliliśmy ok 50 darmowych porad behawioralnych rodzinom posiadającym i chcącym adoptować zwierzęta. Wystąpiliśmy również w radiu Kraków w programie „Klinika zdrowego chomika” promując fundację i jej działania. Dodatkowo nasi wolontariusze regularnie jeżdżą do schroniska prowadzonego przez Fundację Straż Obrony Praw Zwierząt, żeby pomagać psom wyjść z traum, a dzięki temu przygotować je do adopcji przez rodziny. Aktualnie nasi wolontariusze prowadzą również procesy behawioralne w domach.


Współpracujemy z krakowską korporacją, z którą podpisaliśmy umowę o współpracy w ramach wspierania świadomości i umiejętności komunikacji pracowników firmy z ich zwierzętami. W ramach tej umowy przeprowadziliśmy 2 webinaria dla pracowników firmy i prowadzimy indywidualne sesje behawioralne w domach pracowników.


Udało nam się uzyskać finansowanie w ramach 3 grantów (Biuro Inicjatyw Społecznych Województwa Małopolskiego, FIO Małopolska Lokalnie, Małopolski Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej), w ramach których zrealizowaliśmy 3 projekty.


W ramach regularnej działalności prowadzimy:

- pracę behawioralna z psami ze schroniska w Borku k/Krakowa

- superwizje z behawiorystami/wolontariuszami

- konsultacje bezpłatne dla właścicieli zwierząt adoptujących zwierzęta ze schroniska

- udział w wydarzeniach Fundacji Przyjaciele Konia Petrusa

- współpraca z krakowskimi firmami.


Na stałe współpracujemy z 10 wolontariuszami.


W ramach działalności projektowej prowadzimy szkolenia bezpłatne dla naszych wolontariuszy prowadzone przez ekspertów zewnętrznych, oraz wewnętrznych (członków zarządu fundacji), oraz płatne i nieodpłatne dla behawiorystów oraz właścicieli zwierząt.


Zapraszamy do współpracy:

– behawiorystów, którzy chcą zdobyć doświadczenie, oferujemy warsztaty, staże i superwizje, możliwość pracy behawioralnej w schronisku,

– opiekunów zwierząt, dla których mamy szkolenia oraz konsultacje behawioralne.


https://fundacjaoddo.org.pl/

ODDO Fundacja z myślą o ludziach i zwierzętach

ul. Krasickiego 9/7

30-513 Kraków

NIP: 6793197695

KRS: 0000832083

REGON: 385744736

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 2

 
Dane ukryte
5 zł
 
Dane ukryte
ukryta

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!