id: hrvv36

Joga czakralna na FB (min. 27 zł)

Joga czakralna na FB (min. 27 zł)

Otrzymuj wsparcie. Regularnie.

Opis zrzutki

Otaczający nas świat jest szalenie złożony i pełen różnego rodzaju powiązań i wzajemnych relacji. Część z nich sami możemy zobaczyć, usłyszeć lub poczuć, a część z nich jest wprawdzie niedostępna naszym zmysłom, lecz ich istnienie udowodniono za pośrednictwem przyrządów i metod naukowych. Istnieje też spora grupa zjawisk, znajdujących się w zasadzie wyłącznie w sferze naszej intuicji; tej samej którą współczesna cywilizacja nauczyła się traktować dość instrumentalnie i wybiórczo, koncentrując się tylko na tym co materialne i namacalne. Choć wszystko co istnieje, można na najbardziej podstawowym poziomie sprowadzić do kwantów energii, na co dzień mało kto postrzega rzeczywistość w ten właśnie sposób. Tymczasem jako istoty żywe a co więcej (samo)świadome, dysponujemy unikalną szansą poznania tej sfery i doskonalenia za jej pomocą własnego życia.

Ludzkie ciało pełne jest energii, która stale krąży w nim i w świecie wokół nas. Energia ta porusza się w ciele wzdłuż specjalnych kanałów, które miejscami krzyżują się, tworząc w takich punktach czakry. Przyjmuje się, że siedem najważniejszych ulokowanych jest wzdłuż kręgosłupa (poczynając od jego podstawy, przez podbrzusze, nadbrzusze, klatkę piersiową, szyję i czoło, na czubku głowy kończąc). Owe czakry uważa się za nieustannie wirujące centra energetyczne, związane bezpośrednio z naszym życiem i ciałem, choć istniejące poza nim – w sferze subtelnych energii. Choć wiedza na ich temat w zasadzie nie jest nam niezbędna do przeżycia, to ewentualne blokady przepływu (węzły) lub zachwianie równowagi w ich obrębie ma bezpośredni wpływ na nasze zdrowie, karierę, emocje i relacje z bliskimi.

Joga czakralna opiera się na idei pracy z subtelnymi energiami za pomocą praktyk jogicznych, czyli głównie asan, ale również wizualizacji kolorów, z wykorzystaniem określonych dźwięków, czy technik oddechowych. Regularna p praktyka jogi czakralnej służy przywróceniu równowagi energetycznej w ciele oraz oczyszczeniu, odblokowywaniu i delikatnej stymulacji tych ośrodków. Wspólna podróż przez krainę czakr przebiega zawsze pod okiem doświadczonego instruktora, w bezpiecznej i specjalnie przygotowanej do tego celu przestrzeni. Pierwsze efekty praktyki są odczuwalne na poziomie fizycznym i mentalnym natychmiast; wykazując też łagodne działanie tonizujące i  terapeutyczne w dalszej perspektywie. Poprzez obserwację własnego ciała, uczymy się samodzielnie dostrzegać jego potrzeby i ograniczenia oraz równoważyć dominujące w nas tendencje, za pomocą sprawdzonych metod i dostępnych środków.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Korzyści płynące ze wsparcia cyklicznego:
Organizator otrzymuje 100% Twoich środków - nie pobieramy prowizji
Zachowujesz pełną kontrolę - w każdej chwili możesz bez zobowiązań przerwać wsparcie
Organizator może w pełni skupić się na swojej twórczości/działalności
Otrzymujesz stały dostęp do postów oraz specjalne wyróżnienie
Nie musisz pamiętać o kolejnych wpłatach
To prostsze niż Ci się wydaje :)
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 12

KW
Kaja
MD
Marta Dunal
50 zł
KW
Kaja Wawrzak
100 zł

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!