POMOC SCHRONISKOM BIEG HEL-BABIA GÓRA
POMOC SCHRONISKOM BIEG HEL-BABIA GÓRA
Opis zrzutki
Dzień dobry. Nazywam się Krzysztof Fojt.
Już w najbliższą sobotę, 11 kwietnia rano, z HELU razem z suczką KIRĄ zaczynamy wspólną podróż.
Chcemy zdobyć Babią Górę!
Długość trasy to nieco ponad 700 km.
Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem to 25 kwietnia zameldujemy się na szczycie.
Wynika z tego, że mamy z KIRĄ do pokonania dziennie nieco ponad 50 km, czyli króciuteńkie ULTRA.
Jakiś czas temu wymyśliłem takie hasło:
"Mógłbyś mieć w swym życiu najlepszego druha, gdybyś dał psu miłość zamiast łańcucha"
Obecna sytuacja jest taka ,że politycy nie mogą dojść do porozumienia, a zwierzęta cierpią zamknięte w małym kojcu lub zapięte na łańcuchu .Uważam ,że ta akcja może pomóc zwiększyć świadomość społeczną ,iż żadne zwierzę to nie przedmiot.
Zebrane środki chciałbym przeznaczyć na pomoc w funkcjonowaniu schronisk.
Za każdą wpłaconą złotówkę dziękuję!
Krzysiu i Kira 3mam kciuki jesteście the best