id: hsdys7

Akcja promocyjna smycze dla piesków ze schroniska. Uszyjemy 300 smyczy i wyślemy dla dzieci w szkołach w całej Polsce by wyprowadzały pieski

Akcja promocyjna smycze dla piesków ze schroniska. Uszyjemy 300 smyczy i wyślemy dla dzieci w szkołach w całej Polsce by wyprowadzały pieski

Nasi użytkownicy założyli 1 152 348 zrzutek i zebrali 1 197 710 016 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Witajcie!

Jesteśmy Mikołaj (11 lat) i Tymoteusz (10 lat). Uwielbiamy pieski. Wszystko zaczęło się w Schronisku dla Zwierząt w Kołobrzegu, prowadzonym przez Stowarzyszenie Reks. Co niedzielę chodzimy z tatą wyprowadzać pieski ze schroniska w Kołobrzegu. Bardzo lubimy to zajęcie, stało się ono naszym rodzinnym zwyczajem. Nie ważna pogoda, inne zajęcia - zawsze staramy się w niedzielę być w schronisku.

Pieski tego potrzebują. Piesek, który wychodzi z klatki nie jest zalękniony, nie boi się ludzi i innych psów. Jego umiejętności społeczne nie zanikają. Dzięki temu może liczyć, że pewnego dnia zostanie adoptowany.

Wyprowadzamy pieski od kilku lat a od ponad roku robimy to regularnie. Ale to nie tylko pieski zyskają na tym, że wychodzą na spacer. My też korzystamy z tego bo zapraszamy swoich kolegów ze szkoły i sąsiadów. Razem jest przyjemniej spacerować i można się bliżej poznać!

Pozytywne emocje!

Z tymi spacerami wiąże się wiele pozytywnych emocji i wspomnień.

Na przykład niedawno zauważyliśmy, że na naszym osiedlu błąka się piesek, którego tata widział na ogłoszeniu że uciekł właścicielowi. Chodziliśmy za nim w kółko po całym osiedlu aż do nas przyszedł i go złapaliśmy. Pieska odprowadziliśmy do schroniska. Możecie sobie tylko wyobrazić jakie mieliśmy emocje. Uratowaliśmy pieska!!!

Tata też się cieszy i wymyśla akcję promocyjną.

Tata kilka dni przed Świętami Bożego Narodzenia pomyślał, że fajnie byłoby, gdyby inne dzieci w całej Polsce zobaczyły, że warto chodzić do schroniska. Napisał do firmy Pasamon z Bydgoszczy, producenta różnych taśm, czy by nam nie podarowali 200 metrów taśmy na smycze. Smycze chcieliśmy wysyłać do dzieci w szkołach w całej Polsce, by przekonały się że warto pomagać pieskom. I wyobraźcie sobie, że dostaliśmy nie 200 metrów ale 500 metrów różnych pięknych taśm.

Na co zbieramy?

Jedna smycz + jedna szkoła = szkolna akcja pomocy dla lokalnego schroniska.

By przeprowadzić tę akcję potrzebujemy uszyć kilkaset smyczy. Z 500 metrów taśmy wyjdzie ok. 300 smyczy różnych długości. Do każdej smyczy potrzebujemy karabińczyki, oczka metalowe, nici. Szyć będziemy sami. Najwięcej będzie kosztować wysyłka. Jedna paczka to 15 złotych. To bardzo dużo pieniędzy. Dlatego prosimy jeśli lubisz pieski dorzuć się do zbiórki. Każda złotówka pomoże nam zrealizować cel.


Nasze strony:

wyprowadzamypieski.pl

www.facebook.com/WyprowadzamyPsyZeSchroniska

https://www.facebook.com/WyprowadzamyPieskiPl/

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Oferty/licytacje 1

Kupuj, Wspieraj.

Kupuj, Wspieraj. Czytaj więcej

Wpłaty 15

JK
Asia
100 zł
AL
Anna Latusek
50 zł
JU
50 zł
ES
Ewelina Socha
50 zł
ES
Ewelina Szyszkowska
50 zł
 
Dane ukryte
40 zł
EW
Ewa
40 zł
MA
Magda
35 zł
PA
Paulina
30 zł
JU
Jacek
20 zł
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!