id: hsfhzc

Zrzutka dla pogorzelców z Borowej

Zrzutka dla pogorzelców z Borowej

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
Zrzutka została wyłączona przez organizatora
97 419 zł 
z 200 000 zł
48%
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Opis zrzutki

W nocy z 12/13.02.2021r. w pożarze ucierpiał dom naszych sąsiadów w miejscowości Borowa gm. Długołęka ( województwo dolnośląskie). Po mimo błyskawicznej akcji strażaków dom uległ zniszczeniu w takim stopniu, że na chwilę obecną nie nadaje się do zamieszkania. Pożar strawił większość rzeczy. Zniszczeniu uległ cały parter domu, piętro wymaga generalnego remontu. Dach nad głową straciła Agnieszka i Bartłomiej oraz ich dzieci: 11 letni Jaś - wzorowy uczeń i stypendysta w szkole w Borowej i 6 letnia Gosia - zawsze radosna i uśmiechnięta. .W tej tragedii została poszkodowana 1 osoba, która próbowała ratować swój dom. Nasz sąsiad Bartłomiej obecnie przebywa w szpitalu z ciężkimi poparzeniami rąk, twarzy, pleców. W ciągu jednej chwili rodzina straciła dorobek swojego życia i poczucia bezpieczeństwa jaki daje im własny dom. Środki ze zbiórki przeznaczone zostaną na zakup niezbędnych artykułów pierwszej potrzeby, zakup potrzebnych sprzętów używanych na co dzień oraz pomoc w wyremontowaniu zniszczonych pomieszczeń.

Prosimy o wsparcie finansowe dla naszych sąsiadów, których dotknęła ta tragedia.

Liczy się każda złotówka - pamiętajmy DOBRO WRACA.

Bardzo dziękujemy za wszystkie dokonane wpłaty.


AKTUALIZACJA: Niestety informację jakie do mnie dotarły nie napawają optymizmem. Bartłomiej obecnie przebywa w Centrum Leczenia Oparzeń w Siemianowicach Śląskich. Jego oparzenia są na tyle poważne, że konieczne jest przeprowadzenie przeszczepu skóry. Dodatkowo ma poparzoną krtań, tchawicę oraz oskrzela. Czeka go długa rehabilitacja.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 1096

MS
Marta Sidorowicz
70 zł
 
Dane ukryte
20 zł
PM
pracownicy Macmy
335,50 zł
 
Dane ukryte
200 zł
RF
Renata Fuchs
100 zł
PD
PiotrD
100 zł
 
Dane ukryte
25 zł
PD
Paweł Duma Perfumy Avon
30 zł
 
Dane ukryte
50 zł
MM
Adasko
70 zł
Zobacz więcej

Komentarze 19

 
2500 znaków

Nasi użytkownicy założyli

776 152 zrzutki

i zebrali

576 969 533 zł

A ty na co dziś zbierasz?