id: hsyx97

Rozpaczliwy i pokorny apel o pomoc w dwóch życiowo kluczowych dla mnie sprawach

Rozpaczliwy i pokorny apel o pomoc w dwóch życiowo kluczowych dla mnie sprawach

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
5 071 zł
z 200 000
2%
5222 dni
do końca
22
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Nasi użytkownicy założyli 1 014 371 zrzutek i zebrali 1 060 786 024 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności1

 • Link do wymarzonego pojazdu :

  https://www.willhaben.at/iad/gebrauchtwagen/d/auto/graf-carello-graf-carello-duett-490619464


  Pozdrawiam

  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Witam ślicznie

Moje nazwisko Anna Kurek, jestem 76 letnią, schorowaną mieszkanką gminnej miejscowości Radostków opodal Częstochowy.

Zwracam się do Państwa pełna rozpaczy, ale i nadziei w wyjątkowo ważnych, kluczowo istotnych dla egzystencji sprawach ..

Dotychczas byłam aktywnie zaangażowana w pomoc innym, zwłaszcza młodzieży, dzisiaj sama potrzebuje pomocy.

Jestem emerytowaną nauczycielką tzw. starego portfela(pomimo 32 lat uczciwej pracy w mierze edukacji), mam pod opieką bezdomnego człowieka w wieku 88 lat, z którym dzielę dach. Niestety mój stary kamienno drewniany dom, pomimo licznych trudów i starań, regularnie niszczeje, zapada się w gruncie i mimo ocieplenia z zewnątrz jest zawilgocony .

Jestem alergikiem,ponadto nabawiłam się reumatyzmu. Niesprzyjające warunki życia, sprawiły, iż uległam licznym urazom kręgosłupa, deformacjom kolan i bioder, na co posiadam stosowną dokumentację medyczną .

Moja prośba w tym miejscu dotyczy zgromadzenia odpowiedniej kwoty na zakup choćby domku typu holenderskiego Swift Burgundy 631,który zabezpieczyłby godne potrzeby mieszkaniowe moje i podopiecznego ,za którego zdrowie i życie czuję się odpowiedzialna.

Oto link do wymarzonego typu domku: https://allegro.pl/oferta/domek-holenderski-angielski-caloroczny-a631-9858316467?reco_id=df73cd32-2666-11eb-858d-246e9677fb88&sid=041047f9c36843e364ecb91b45c568a2755aa386fe7e14ee7421a14291fbf951&fbclid=IwAR0cCCuux7feSP8Yled0nTR3otXQggqTUBrPArGHzReJqRedacr8KOEWKIE

Ponadto mam kłopoty z dalekosiężną mobilnością, jestem posiadaczką bardzo awaryjnego, 24 letniego Nissana Micra co, niedawno, po raz ostatni podbito mi przegląd rejestracyjny .

A przemieszczać się muszę niezależnie od pogody-choćby do najbliższego sklepu, poczty ,banku ,kościoła mam ponad 4 km. Dotychczas żywo udzielałam się w akcjach charytatywnych,także w pracy z młodzieżą ucząc malowania, rzeźby w Stowarzyszeniach

działać w GOKiS,

w Zrzeszeniu "Razem na wyżyny" dla młodzieży, w Zrzeszeniu Literackim Etiuda i w Pracowni malarskiej, gdyż kilka lat temu, odkryłam w sobie talent malarski, który wykorzystuję w sposób niekomercyjnie pasjonacki, by czynić świat piękniejszym .

I tu moja kolejna prośba o pomoc w zdobyciu środków na wymarzony elektryczny pojazd, a konkretnie inwalidzki typu Craft Carello Duett wraz ze stosownym wyposażeniem opcjonalnym.

Niestety, kwota jego zakupu jest astronomicznie zaporowa, wynosi 13000 euro (za nowy model trzeba u austriackiego producenta zapłacić w zależności od wyposażenia 20-25 tys euro, więc można to relatywnie co dane mi było znaleźć, uznać za "cud i okazję").

Wraz z pomocą bliskiego przyjaciela, znającego moja sytuację, znalazłam po wielu miesiącach intensywnych poszukiwań na portalach niemieckich, ten wymarzony, będący w świetnym stanie technicznym choć, 2 letni, lekko używany,pojazd elektryczny nieco ekscentryczny, designerski, w sam raz dla wrażliwej duszy artystki, a konkretnie model skutera inwalidzkiego Graf Carello Duett wraz z pakietem odpowiedniego wyposażenia, który byłby moim mobilnym łącznikiem i oknem wobec świata zewnętrznego, moimi niezawodnymi nogami oraz szczęściem. Pragnę Państwu ukazać swój wymarzony pojazd w linku, celem jego rzeczowego oglądu(sprzedający wspomniał, iż na życzenie kupującego, może usunąć widoczne naklejki i pluszaczki, pozostawiając wyposażenie w kabinie):

https://www.willhaben.at/iad/gebrauchtwagen/d/motorrad/graf-carello-duett-420749438

Sądzę, że cud pozyskania domku holenderskiego i wymarzonego egzemplarza Graf Carello, otworzyłby mi nowe przyczółki możliwości działań społeczno artystycznych, a nawet wychowawczo pedagogicznych.

Wciąż ścigam się z Bogiem i z Losem w maratonie o zrealizowanie dwóch wielkich marzeń życia, które traktuję równorzędnie jako konieczność życiową ...

(Podane koszty, powiększone zostały wyłącznie o spodziewane koszty transportu domku i pojazdu, których sama nie jestem w stanie pokryć).

Jeszcze raz bardzo proszę, wręcz błagam o życzliwe pochylenie się nad przedstawionymi wyżej, pokornymi prośbami, rozważaniem pomocy w moich problemach, które wbrew pozorom nie są banalne.

                                 Z wyrazami poważania i i szacunku-

Anna Kurek

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Jeszcze nikt nie założył skarbonki na tej zrzutce. twoja może być pierwsza!

Wpłaty 22

 
Użytkownik niezarejestrowany
1 000 zł
 
Użytkownik niezarejestrowany
600 zł
 
Użytkownik niezarejestrowany
600 zł
 
Użytkownik niezarejestrowany
500 zł
 
Użytkownik niezarejestrowany
500 zł
 
Użytkownik niezarejestrowany
500 zł
 
Użytkownik niezarejestrowany
350 zł
 
Użytkownik niezarejestrowany
300 zł
LZ
Wincenty Art
220 zł
 
Użytkownik niezarejestrowany
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!