id: htbgug

Zbieramy na surową karę Widzewa za rzucone serpentyny

Zbieramy na surową karę Widzewa za rzucone serpentyny

Nasi użytkownicy założyli 957 439 zrzutek i zebrali 964 057 446 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Koszykarki Widzewa mimo bardzo skromnego budżetu, walczą o awans do fazy play-off Ekstraklasy, czyli do ósemki najlepszych drużyn w kraju. W tej walce wiernie wspierają je kibice, którzy tłumnie wypełniają halę w Łodzi i z oddaniem wspierają widzewianki w ligowych starciach. Starają się przy tym by każdy mecz był widowiskiem, nie tylko na parkiecie, ale i także na trybunach. Niestety, podczas ostatniego spotkania z liderem Ekstraklasy Arką Gdynia po rzuceniu serpentyn na boisko, doszło do przerwania meczu. Intencje fanów były dobre, lecz skończyło się surową karą finansową - 8 tysięcy złotych. Jest to kwota znacząca dla takiego klubu, jak nasz. Niestety, łatwiej ukarać, niż spróbować pomóc w promocji dyscypliny sportu.


W związku z tym prosimy o wsparcie w zdobyciu tak znaczących środków. Każda kwota przybliży nas do celu i pozwoli wydać pieniądze na dużo bardziej potrzebny cel - jak chociażby rozwój grup młodzieżowych, czy zakup niezbędnego sprzętu sportowego, który pozwoli na osiąganie lepszych rezultatów. Kibice nie raz udowadniali, że są razem ze swoim klubem. Jesteśmy razem w chwili sukcesów, jesteśmy też razem, gdy przychodzi trudniejszy moment - taki jak teraz. Będziemy wdzięczni za każde wsparcie!

--------

Po skutecznym odwołaniu klubu do Komisji Odwoławczej, kara została zmniejszona do 4 tysięcy złotych. Dodatkowo zabezpieczono część kaucji odwoławczej w kwocie 1000 złotych. Cel się przybliżył - do zebrania jest więc 5 tysięcy złotych.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Nagrody / oferty 1 Nowość

Kupuj i wspieraj zrzutki.

Nowość! Teraz możesz wspierać zrzutkę samemu dodając nagrodę / ofertę. Ty sprzedajesz, a środki trafiają bezpośrednio na zrzutkę, pomaganie jest takie proste - czytaj więcej.

Kupuj i wspieraj zrzutkę

Wpłaty 153

IG
Iwona Gertchen
200 zł
TG
Tomasz Grzejszczak
121 zł
MF
FC Koluszki
100 zł
MS
Marek Szkudlarek
100 zł
WF
100 zł
PR
Prezes
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
KS
Mr. X
100 zł
TZ
Tomasz Zieliński
TW
Tom Widzew
60 zł
Zobacz więcej

Komentarze 2

 
2500 znaków