id: htyg3d

Pierwsza Pizzeria w Trzebnicy! Ratowanie lokalu z tradycją. #bellavitatrzebnica

Pierwsza Pizzeria w Trzebnicy! Ratowanie lokalu z tradycją. #bellavitatrzebnica

Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 067 371 zrzutek i zebrali 1 163 328 558 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Siemanko! 

Jesteśmy młodym, ambitnym zespołem, który stara się ze wszystkich sił podołać wyzwaniu, jakim jest utrzymanie znanej mieszkańcom Trzebnicy, pizzerii Bellavita. Lokal został założony w latach 90' i jako pierwszy w mieście oferował dla swoich klientów pyszną pizzę, przygotowaną w pocie czoła przez naszych piekarzy. Przez wiele lat Bellavita stała się mekką dla głodnych spacerowiczów, jak i bywalców znajdującego się obok Parku Miejskiego, ochoczo odwiedzanego po regeneracyjne zapiekanki. Dobrze pamiętamy czasy, gdy wprowadziliśmy dowozy na telefon, a i tak mieszkańcy tłumnie przybywali w nasze progi, by dobrze zjeść, pogawędzić.Nadszedł jednak czas zmian i postanowiliśmy przenieść się w bardziej przestronne miejsce, tuż przy Trzebnickim deptaku. Nowy lokal dał nam większe pole manewru, gdyż możemy teraz ugościć wewnątrz więcej osób, a i zewnętrzny ogródek piwny szybko zyskał miłośników pizzy na świeżym powietrzu. Nieco odświeżyliśmy menu, postawiliśmy na nowoczesny wygląd lokalu, nie zapominając o wartościach, które przyświecały pierwotnemu powstaniu Bellavity.Byliśmy gotowi na prężny start, gdyż od dnia ponownego otwarcia pod nasze progi przybyło wielu znanych nam pielgrzymów oraz nowych miłośników okrągłego placka ... było tak do czasu pandemii. W obliczu tajemniczego wirusa Covid-19, zderzyliśmy się ze ścianą której nie jesteśmy w stanie samodzielnie przeskoczyć. Zamknięcie lokalu na czas kwarantanny i wprowadzenie druzgocących dla nas obostrzeń sanitarnych przyczyniło się do znacznego zmniejszenia wpływów, podczas najtrudniejszych dni pandemii w Polsce. Okazało się, że przez te kilka miesięcy nie mieliśmy skąd wygenerować dodatkowych środków na pokrycie kosztów prowadzenia naszego biznesu. Spółdzielnia, która jest właścicielem powierzchni, poszła nam na rękę, odwlekając termin zapłaty, ale obecnie i tak nie jesteśmy w stanie jej w całości uregulować.Dlatego zwracamy się do Was - szlachetni mieszkańcy miasta i okolic Trzebnicy, pielgrzymi okrągłego placka, przechodnie, znajomi i przyjaciele. Bardzo prosimy o wsparcie naszej małej sprawy i pomoc w zebraniu kwoty pozwalającej nam uporać się z tym jakże znaczącym problemem. Dzięki Waszej pomocy ponownie staniemy się silni i będziemy w stanie z uśmiechem na ustach robić to, co kochamy i sprawia nam niebywałą przyjemność - robić dla was pyszną pizzę.
Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 25

 
Janusz Koliński
196 zł
MM
Michał Michalski
100 zł
KN
Kamil Nowakowski
100 zł
MD
Magda Drewniak-Świtalska
100 zł
SW
Slawomir Wojtasinski
50 zł
CA
Filip
50 zł
ON
Oskar Nowak
50 zł
MP
Marcin Piech
50 zł
MC
Deuz
35 zł
KT
Katarzyna Tysiąc
25 zł
Zobacz więcej

Komentarze 1

 
2500 znaków
  • Janusz Koliński

    Projekt warty wsparcia. Na przestrzeni lat Bellavita twardo trzymała się na rynku gastronomicznym Trzebnicy, oferując świetnej jakości ciasto, rodzinną atmosferę oraz przede wszystkim smak który mógł spokojnie konkurować z innymi lokalami. Mimo że tych pojawiło się na przestrzeni lat całkiem sporo, to w sercach mieszkańców wciąż była i jest ta jedna. Szkoda że Covid-19 tak mocno wytrzebił finanse a spółdzielnia nie dała wam choćby kszty szansy na rozłożenie / zmniejszenie czynszu, no ale głowa do góry - gdzie prawo nie może, tam ludzie pomogą. Wierzę że uda się zebrać wymaganą kwotę lub nawet procent z nadwyżką, gdyż wielu Trzebniczan potrafi okazać serce :)