5 811 zł 
z 10 000 zł
58%
zakończona 31.12.2021r
172 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

Lab Rescue - Adopcje Zwierząt Laboratoryjnych to fundacja, której celem jest nawiązywanie współpracy z laboratoriami i znajdywanie nowych domów dla zwierząt po nieinwazyjnych doświadczeniach, testach behawioralnych, z grup kontrolnych i nadwyżek hodowlanych. Najczęściej, jeżeli nie są one już w laboratorium "potrzebne", to są uśmiercane. Dlatego każda adopcja to uratowanie życia zwierzęcia, które zasługuje na nowy, kochający dom. Wszystkie zwierzęta, które do nas trafiają są zdrowe, a przebyte doświadczenia nie mają wpływu na ich kondycję, czy późniejsze funkcjonowanie. Laboratorium opuszczają po ocenie lekarza weterynarii. Trafiają najpierw do naszych domów tymczasowych, skąd potem trafiają do domów stałych. Adopcja z laboratorium to uratowanie życia zwierzęciu, które zasługuje na szansę na lepsze życie!


W ciągu 5 lat działalności udało nam się uratować prawie 5 tysięcy zwierząt! Każdego miesiąca odbieramy kilkadziesiąt zwierzaków - szczurów, świnek morskich, królików i myszy. Utrzymanie ich w domach tymczasowych (karma, ściółka) to często spore wydatki, do których dochodzą wizyty u weterynarza, kastracje, szczepienia, zabiegi. Zbiórka ta ma na celu wsparcie zwierząt, będących pod opieką fundacji Lab Rescue.


Możemy działać i ratować zwierzęta tylko dzięki wsparciu osób o wielkich sercach. Zachęcamy do pomocy zwierzętom z laboratoriów, gdyż zasługują one na nowe, lepsze życie.


Odwiedź nas na Facebooku: https://tiny.pl/r2p89

Lub na naszej stronie: https://labrescue.pl/


Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 172

 
Dane ukryte
300 zł
AC
Anita Ciećwierska
300 zł
EM
Elżbieta Machulska
150 zł
A
Agnieszka
140 zł
MW
Małgorzata Wołyńczyk
130 zł
MT
zofia lazarska
101 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
ZO
Zofia Olechnowicz
100 zł
KS
Katka Katka
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze 16

 
2500 znaków

Nasi użytkownicy założyli

796 422 zrzutki

i zebrali

614 374 808 zł

A ty na co dziś zbierasz?