id: hu6uzp

Setka dla dziadka. Wnuczko, wnuczku! Czy wesołe jest życie staruszka?

Setka dla dziadka. Wnuczko, wnuczku! Czy wesołe jest życie staruszka?

5 860 zł 
z 7 000 zł
83%
zakończona 12.06.2022r
60 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

Setka dla dziadka

 


edit

Ze względu na to, że zamiast jednego wideoklipu tworzymy trzy, zrzutka będzie aktywna do premiery ostatniego z nich.

"Addio pomidory" już 3.06 o 12:00

https://youtu.be/Re-6XcQNSPI


Wnuczko, wnuczku! 

Czy wesołe jest życie staruszka?

 

Dziadek gotujący, dziadek łowiący ryby, dziadek - grzybiarz, dziadek - majsterkowicz, dziadek ubogi, dziadek bogaty, dziadek kochany i czuły, dziadek niedostępny i złowrogi...

 

Ileż obliczy mają Ci doświadczeni życiem, szpakowaci, siwowłosi, ogoleni, czy brodaci współtwórcy życia, częstokroć zastępujący ojców - towarzysze babć.

 

Uczcijmy dziadków, wszystkich, bez wyjątku.


 

Ten projekt to marzenie, które zakiełkowało w głowie jednego z wnucząt Wiesława Michnikowskiego – Mateusza Michnikowskiego.

 ne42dd6bbb47297b.png

MATEUSZ

-      „Marzę o tym odkąd stąpam po Jego śladach w poszukiwaniu twórczego kontaktu z wybitnym aktorem - wzruszającym, inspirującym i rozśmieszającym ze sceny i z ekranu wiele tysięcy osób. Zapomnieliśmy o czymś bardzo ważnym. Samotność, miłość, tęsknota, marzenia – wszystko to może zabrzmieć na nowo i musi dziś brzmieć inaczej. Moim marzeniem jest spektakl muzyczny, w którym utwory śpiewane przez mojego dziadka będzie można znów usłyszeć i zachwycić się nimi raz jeszcze.”

 

 

           Stworzymy teatralny spektakl muzyczny w którym zaprezentujemy utwory wykonywane przez Wiesława Michnikowskiego przed laty. Będzie dźwięcznie, wesoło, emocjonalnie i wzruszająco. Zbudujemy międzypokoleniowy most, aby ukazać aktualność tworzonych niegdyś treści oraz przedstawianych wówczas wartości. Zaangażujemy bardzo zdolnych młodych artystów.

Nie zabraknie też tych doświadczonych. Zrealizujemy wszystko w nowej formule, która zaciekawi młodych ludzi i podkreśli uniwersale wartości świata sztuki i kultury.

 

 

Po drodze do tego celu powstanie płyta z utworami wykonanymi przez Mateusza Michnikowskiego, który zaprosił do współpracy doborowe towarzystwo artystyczne. Piosenki śpiewane wcześniej przez Wiesława Michnikowskiego przedstawimy w różnych stylach muzycznych, a wszystko podane zostanie w najwyższej jakości przez świetnych muzyków.

 

Żeby to wszystko mogło powstać, trzeba od czegoś zacząć. My zaczynamy utworem „Addio pomidory” nagranym w drewnianej chacie w górach przez Mateusza Michnikowskiego i zespół Maciej Kozioł Trio.

feb7c62255e27601.jpegWystarczy, że zbierzemy na początek 7 000 złotych, dalej już pójdzie. Ta skromna kwota pozwoli na powstanie

„Addio pomidory” w formule z obrazem i dźwiękiem oraz uruchomi ogromną spiralę produkcyjną, która pozwoli zrealizować nasze marzenie.

 

KAŻDA ZŁOTÓWKA PONADTO, POMOŻE OSIĄGNĄĆ FINALNY CEL. Zróbcie ten spektakl z nami. Zróbmy to dla wszystkich dziadków świata!

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 60

preloader

Komentarze 6

 
2500 znaków

Nasi użytkownicy założyli

881 227 zrzutek

i zebrali

812 333 421 zł

A ty na co dziś zbierasz?