Rehabilitacja Dawida - Bieszczady ID: hu7zf4

Rehabilitacja Dawida - Bieszczady ID: hu7zf4

42 430 zł z 64 500 zł

65%

42 430 zł

42 430 zł

z 64 500 zł

zakończona

zakończona

20.02.2020r

555

555

wspierających
65%
Wpłać na zrzutkę

Opis zrzutki

Dawid Radziejewski pochodzi z Hoczwi koło Leska. Chcemy mu bardzo pomoc ❤️❤️❤️ , dlatego prosimy wszystkich o nagłośnienie sprawy i udostępnienie informacji wśród jak największej liczby osób. Dawid jest człowiekiem zakochanym w naszym regionie. Zajmuje się kolarstwem i plastyką. W wolnych chwilach pracuje jako przewodnik beskidzki. Kto zna Dawida to wie że będzie walczył do końca. Był mistrzem Polski w nordic walking w 2009 roku.


Mistrz Polski i Wicemistrz Świata! (indywidualnie i drużynowo) w półmaratonie 21km Nordic Walking! Sportowiec kolarz, kajakarz, przewodnik górski, człowiek gór i szybownik. Bieszczadzki artysta plastyk malarz, rzeźbiarz!


Dawid Radziejewski, 37 lat

W dniu 7 września 2019 roku w wyniku nieszczęśliwego wypadku samochodowego doznał licznych obrażeń ciała i przerwania rdzenia kręgowego, co spowodowało niedowład od odcinka piersiowego TH1 w dół.

Dawid od tego czasu przebywa w Wojewódzkim Szpitalu w Rzeszowie, najpierw na oddziale traumatologii, a obecnie na oddziale rehabilitacji.

Nie ma czucia w tułowiu, w nogach, uszkodzony ma również nerw wzrokowy, co powoduje brak wyraźnego widzenia na prawe oko, czynności fizjologiczne również odbywają się poza kontrolą.

Ręce i obręcz barkowa pozostają sprawne, ale zostały uszkodzone w wyniku wypadku i przebytej operacji.

Sport, ruch dla Dawida były całym jego życiem, jego pasją, jego pracą zawodową i stylem bycia …..

Mimo przeciwności losu, Dawid się nie załamał, nie poddaje się w codziennej walce, uparcie ćwiczy i walczy o każdą minutę rehabilitacji, każdy ruch wciąż się uśmiechając.

Dawid zakwalifikował się do przyjęcia na Oddział rehabilitacji do Polskiego Centrum Rehabilitacji Funkcjonalnej Votum w Krakowie, w którym dzienny wymiar rehabilitacji jak i zastosowanego sprzętu będzie znaczny szerszy niż w ramach NFZ. Miesięczny koszt takiej rehabilitacji 21 500 zł Zbieramy na 3 miesięczną rehabilitację Dawida.Dzięki takim zabiegom Dawid ma szanse na odzyskanie samodzielności życia codziennego, poruszania się, w przyszłości podjęcia pracy i po prostu bycia osobą niezależną.

❤️❤️❤️ Za każdą wpłatę dziękujemy z całego serca. ❤️❤️❤️

Wpłacający555

M
Mateusz
50 zł
P
Piotr Nurnatowski
50 zł
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
ukryta
TK
Tomasz Kardasz
ukryta
S
sztabaf
100 zł
 
Dane ukryte
25 zł
 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
ukryta
JP
Justyna Pietruszewska
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze40

 
2500 znaków
 • Aleksandra Jóźwik

  Jeśli ktoś miałby ochotę wspomóc lub przesłać dalej moja zbiórkę to serdecznie zapraszam zrzutka.pl /p64ncm zbieram na oczyszczacz powietrza dla dziecka

 • Kamil Lewandowski

  POMÓŻ SPEŁNIĆ SIĘ MARZENIU!!! ❤ Pomóż ❤ Proszę ☞Dokończyć Narodowy Model Poloneza 1500 ➨ Bo Brak Mi Tylko . . . ☹Środków☹ ❤POZYTYWNA ZBIÓRKA❤ NA STRONIE: https: // www . zrzutka . pl / g9rfa8 Na tej zbiórce idzie dobrze, bo już mamy na koncie 570 złotych i już 9 osób wpłaciło. PRZYBYWA TAM LUDZI DOBREJ WOLI!!! Zachęcajcie tez pozostałych do zainteresowania tą zbiórką. Przed świętami było 210 złotych, a zaraz po nich już 511 złotych. Ludzie zaczynają się przekonywać, że warto mi pomóc, bym upamiętnił polski przemysł motoryzacyjny, bym nie zaprzepaścił włożonego trudu w zdobycie pierwszych numerów z tej serii wydawniczej. Na szczęście mam zaprzyjaźnioną Panią kioskarkę, która potrafi cierpliwie poczekać na to aż przyjdę i kupię zaległe numery sprzed nawet 3 tygodni, czy miesiąca. Będzie dobrze!!! :-) Głowa do góry! :-)

 • Maria Barczyk

  Girasol #3 i #24

  30 zł
 • JS
  Juli Szyk

  Losowanie chusty

  15 zł
 • Kamil Lewandowski

  W S P I E R A J Ą M N I E już 3-rzy O S O B Y na łączną sumę 2 1 0 Z Ł O T Y C H , ale niestety jeszcze brakuje do zakończenia zbiórki do 100%. Idą Przepiękne, Magiczne, Wyjątkowe Święta Bożego Narodzenia, nadchodzi Nowy Rok 2020. Spełniają się marzenia. :-) Proszę o pomoc na: https: // www.zrzutka.pl / g9rfa8 Dziękuję Serdecznie! Wszystko może się udać Dzięki Wam! P.S.: Jeśli akurat nie Jesteś finansowo w stanie mnie wesprzeć, to chociaż proszę udostępniaj moją zrzutkę szeroko na Facebook'u i Twitter'ze. Jeszcze Raz Wielkie Dzięki! Kamil Lewandowski

 • Zobacz więcej
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

521 046 zrzutek


A ty na co dziś zbierasz?