28 661 zł z 64 500 zł

44%

28 661 zł

z 64 500 zł

29 dni

do końca

351

wspierających
44%
Wpłać na zrzutkę

Opis zrzutki

Dawid Radziejewski pochodzi z Hoczwi koło Leska. Chcemy mu bardzo pomoc ❤️❤️❤️ , dlatego prosimy wszystkich o nagłośnienie sprawy i udostępnienie informacji wśród jak największej liczby osób. Dawid jest człowiekiem zakochanym w naszym regionie. Zajmuje się kolarstwem i plastyką. W wolnych chwilach pracuje jako przewodnik beskidzki. Kto zna Dawida to wie że będzie walczył do końca. Był mistrzem Polski w nordic walking w 2009 roku. Był wicemistrzem świata w mistrzostwach świata w Austrii w 2009 drużynowo.

Dawid Radziejewski, 37 lat

W dniu 7 września 2019 roku w wyniku nieszczęśliwego wypadku samochodowego doznał licznych obrażeń ciała i przerwania rdzenia kręgowego, co spowodowało niedowład od odcinka piersiowego TH1 w dół.

Dawid od tego czasu przebywa w Wojewódzkim Szpitalu w Rzeszowie, najpierw na oddziale traumatologii, a obecnie na oddziale rehabilitacji.

Nie ma czucia w tułowiu, w nogach, uszkodzony ma również nerw wzrokowy, co powoduje brak wyraźnego widzenia na prawe oko, czynności fizjologiczne również odbywają się poza kontrolą.

Ręce i obręcz barkowa pozostają sprawne, ale zostały uszkodzone w wyniku wypadku i przebytej operacji.

Sport, ruch dla Dawida były całym jego życiem, jego pasją, jego pracą zawodową i stylem bycia …..

Mimo przeciwności losu, Dawid się nie załamał, nie poddaje się w codziennej walce, uparcie ćwiczy i walczy o każdą minutę rehabilitacji, każdy ruch wciąż się uśmiechając.

Dawid zakwalifikował się do przyjęcia na Oddział rehabilitacji do Polskiego Centrum Rehabilitacji Funkcjonalnej Votum w Krakowie, w którym dzienny wymiar rehabilitacji jak i zastosowanego sprzętu będzie znaczny szerszy niż w ramach NFZ. Miesięczny koszt takiej rehabilitacji 21 500 zł Zbieramy na 3 miesięczną rehabilitację Dawida.Dzięki takim zabiegom Dawid ma szanse na odzyskanie samodzielności życia codziennego, poruszania się, w przyszłości podjęcia pracy i po prostu bycia osobą niezależną.

❤️❤️❤️ Za każdą wpłatę dziękujemy z całego serca. ❤️❤️❤️

Wpłacający351

B
Barbara J.
100 zł
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
25 zł
M
Martyna
25 zł
A
Aga
50 zł
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
20 zł
P
Piotrek
100 zł
J
jakub mikołajczak
10 zł
K
Kkk
500 zł
Zobacz więcej

Komentarze30

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

383 898 zrzutek


A ty na co dziś zbierasz?