id: hu7zf4

Rehabilitacja Dawida - Bieszczady

Rehabilitacja Dawida - Bieszczady

Nasi użytkownicy założyli 1 016 977 zrzutek i zebrali 1 066 047 268 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Dawid Radziejewski pochodzi z Hoczwi koło Leska. Chcemy mu bardzo pomoc ❤️❤️❤️ , dlatego prosimy wszystkich o nagłośnienie sprawy i udostępnienie informacji wśród jak największej liczby osób. Dawid jest człowiekiem zakochanym w naszym regionie. Zajmuje się kolarstwem i plastyką. W wolnych chwilach pracuje jako przewodnik beskidzki. Kto zna Dawida to wie że będzie walczył do końca. Był mistrzem Polski w nordic walking w 2009 roku.


Mistrz Polski i Wicemistrz Świata! (indywidualnie i drużynowo) w półmaratonie 21km Nordic Walking! Sportowiec kolarz, kajakarz, przewodnik górski, człowiek gór i szybownik. Bieszczadzki artysta plastyk malarz, rzeźbiarz!


Dawid Radziejewski, 37 lat

W dniu 7 września 2019 roku w wyniku nieszczęśliwego wypadku samochodowego doznał licznych obrażeń ciała i przerwania rdzenia kręgowego, co spowodowało niedowład od odcinka piersiowego TH1 w dół.

Dawid od tego czasu przebywa w Wojewódzkim Szpitalu w Rzeszowie, najpierw na oddziale traumatologii, a obecnie na oddziale rehabilitacji.

Nie ma czucia w tułowiu, w nogach, uszkodzony ma również nerw wzrokowy, co powoduje brak wyraźnego widzenia na prawe oko, czynności fizjologiczne również odbywają się poza kontrolą.

Ręce i obręcz barkowa pozostają sprawne, ale zostały uszkodzone w wyniku wypadku i przebytej operacji.

Sport, ruch dla Dawida były całym jego życiem, jego pasją, jego pracą zawodową i stylem bycia …..

Mimo przeciwności losu, Dawid się nie załamał, nie poddaje się w codziennej walce, uparcie ćwiczy i walczy o każdą minutę rehabilitacji, każdy ruch wciąż się uśmiechając.

Dawid zakwalifikował się do przyjęcia na Oddział rehabilitacji do Polskiego Centrum Rehabilitacji Funkcjonalnej Votum w Krakowie, w którym dzienny wymiar rehabilitacji jak i zastosowanego sprzętu będzie znaczny szerszy niż w ramach NFZ. Miesięczny koszt takiej rehabilitacji 21 500 zł Zbieramy na 3 miesięczną rehabilitację Dawida.Dzięki takim zabiegom Dawid ma szanse na odzyskanie samodzielności życia codziennego, poruszania się, w przyszłości podjęcia pracy i po prostu bycia osobą niezależną.

❤️❤️❤️ Za każdą wpłatę dziękujemy z całego serca. ❤️❤️❤️

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 557

 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
25 zł
AP
Mateusz
50 zł
PB
Piotr Nurnatowski
50 zł
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
ukryta
TK
Tomasz Kardasz
ukryta
SZ
sztabaf
100 zł
 
Dane ukryte
25 zł
 
Dane ukryte
50 zł
Zobacz więcej

Komentarze 39

 
2500 znaków
 • Kamil Lewandowski

  POMÓŻ SPEŁNIĆ SIĘ MARZENIU!!! ❤ Pomóż ❤ Proszę ☞Dokończyć Narodowy Model Poloneza 1500 ➨ Bo Brak Mi Tylko . . . ☹Środków☹ ❤POZYTYWNA ZBIÓRKA❤ NA STRONIE: https: // www . zrzutka . pl / g9rfa8 Na tej zbiórce idzie dobrze, bo już mamy na koncie 570 złotych i już 9 osób wpłaciło. PRZYBYWA TAM LUDZI DOBREJ WOLI!!! Zachęcajcie tez pozostałych do zainteresowania tą zbiórką. Przed świętami było 210 złotych, a zaraz po nich już 511 złotych. Ludzie zaczynają się przekonywać, że warto mi pomóc, bym upamiętnił polski przemysł motoryzacyjny, bym nie zaprzepaścił włożonego trudu w zdobycie pierwszych numerów z tej serii wydawniczej. Na szczęście mam zaprzyjaźnioną Panią kioskarkę, która potrafi cierpliwie poczekać na to aż przyjdę i kupię zaległe numery sprzed nawet 3 tygodni, czy miesiąca. Będzie dobrze!!! :-) Głowa do góry! :-)

 • Maria Barczyk

  Girasol #3 i #24

  30 zł
 • JS
  Juli Szyk

  Losowanie chusty

  15 zł
 • Kamil Lewandowski

  W S P I E R A J Ą M N I E już 3-rzy O S O B Y na łączną sumę 2 1 0 Z Ł O T Y C H , ale niestety jeszcze brakuje do zakończenia zbiórki do 100%. Idą Przepiękne, Magiczne, Wyjątkowe Święta Bożego Narodzenia, nadchodzi Nowy Rok 2020. Spełniają się marzenia. :-) Proszę o pomoc na: https: // www.zrzutka.pl / g9rfa8 Dziękuję Serdecznie! Wszystko może się udać Dzięki Wam! P.S.: Jeśli akurat nie Jesteś finansowo w stanie mnie wesprzeć, to chociaż proszę udostępniaj moją zrzutkę szeroko na Facebook'u i Twitter'ze. Jeszcze Raz Wielkie Dzięki! Kamil Lewandowski

 •  
  Użytkownik anonimowy

  Powodzenia!

  ukryta