id: huz2t4

Wesprzyj organizację XI Droniady 2024

Wesprzyj organizację XI Droniady 2024

Otrzymuj wsparcie. Regularnie.

Opis zrzutki

Po raz jedenasty przystępujemy do organizacji Droniady - konkursu technologicznego, konferencji oraz wystawy i pokazów dronów, robotów oraz technologii przemysłu przyszłości. Rozwijamy formaty Droniada Challenge, Droniada Tech i Droniada Expo & Kids. Zapraszamy i prosimy o wsparcie.


XI Droniada odbędzie się w dniach 3 - 9 czerwca 2024 r. w Parku Śląskim w Chorzowie (Metropolia GZM). Oznacza to 9 miesięcy przygotowań. Fundacja "Instytut Mikromakro" liczy na Twoje zaangażowanie i wsparcie. Każda złotówka przybliża nas do sukcesu - powiększenia grona kompetentnej kadry technicznej, która zasili cyfrową gospodarkę.


Od 2014 r. stawialiśmy zadania uczestnikom w postaci poszukiwania osób zaginionych, przenoszenia przesyłek w strefę zagrożenia, wykrywania intruzów w autostradowym korytarzu życia czy wykrywania patogenów chorób roślin. Zadania mają pobudzić do myślenia. To tutaj tworzą się realne powiązania między światem nauki, IT a biznesu, między firmami a zespołami młodych konstruktorów, programistów, robotyków i mechatroników, które z czasem zaowocują nowymi wynalazkami i innowacjami. Tu nie chodzi o startupy, lecz o sprawdzian kompetencji informatycznych, mechatronicznych i zarządczych, słowem logicznego myślenia, analizy danych i wykorzystania umiejętności programistycznych. Ten, kto sprawdzi się na Droniadzie, znakomicie wesprze prace nad projektami IT w dowolnym obszarze. 


Lecz żeby po raz kolejny udźwignąć ten ciężar przygotowań, potrzebujemy systematycznego wsparcia finansowego. Musimy prowadzić już teraz kampanię informacyjną w Polsce i na świecie, tworzyć materiały szkoleniowe, zapraszać prelegentów i panelistów. Nie możemy czekać do wiosny, kiedy zwykle pojawiają się fundusze ze strony firm partnerskich. Stawiamy na budowę społeczności i wierzymy, że Twoje wsparcie doprowadzi nas do sukcesu. W zamian zapraszamy Ciebie na XI Droniadę jako naszego gościa VIP. Będziemy Twoim przewodnikiem po świecie nowych technologii. A jeśli uważasz, że mógłbyś zaangażować się w inny sposób np. stając się naszym partnerem biznesowym, to zachęcamy do kontaktu. Razem możemy więcej!


Sławomir Kosieliński, przewodniczący Komitetu Organizacyjnego XI Droniady 2024

Korzyści płynące ze wsparcia cyklicznego:
Organizator otrzymuje 100% Twoich środków - nie pobieramy prowizji
Zachowujesz pełną kontrolę - w każdej chwili możesz bez zobowiązań przerwać wsparcie
Organizator może w pełni skupić się na swojej twórczości/działalności
Otrzymujesz stały dostęp do postów oraz specjalne wyróżnienie
Nie musisz pamiętać o kolejnych wpłatach
To prostsze niż Ci się wydaje :)

Lokalizacja

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Oferty/licytacje 1

Kupuj, Wspieraj, Sprzedawaj, Dodawaj.

Kupuj, Wspieraj, Sprzedawaj, Dodawaj. Czytaj więcej

Aktywne organizatora:
Książki • Przewodniki, albumy
Drukowany album o historii Droniady w przypadku datku powyżej 600 pln.
W tym albumie "Impresje droniadowe 2014 - 2023" zebraliśmy opowieści o Droniadzie, o naszych przygodach i emocjach związanych z organizacją tego przed...
600 zł

Wpłaty

nikt jeszcze nie wpłacił, możesz być pierwszy!

Nikt jeszcze nie wpłacił, możesz być pierwszy!

Wpłać

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!