id: hv5k4c

Z wózka do tandemu

Z wózka do tandemu

Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 153 577 zrzutek i zebrali 1 198 559 501 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Cześć

Nazywamy się Patryk i Weronika a przychodzimy do Was z piękną inicjatywą którą opiszemy wam w całości poniżej.


Karolina bo o niej tutaj dzisiaj rozmawiamy to osoba poruszająca się na wózku która od urodzenia nie ma czucia w obu nogach. Poznaliśmy się niedawno bo jakiś miesiąc temu i wraz z Weroniką Głodnicką postanowiliśmy ją wprowadzić do naszego wspólnego projektu jakim jest:


- "Codzienna Zmiana"


I razem w trójkę chcemy pokazywać że pomimo pewnych przeciwności można równie dobrze się rozwijać i osiągać swoje cele. W ramach tego trenujemy wspólnie na jednej z Gdańskich a naszym głównym celem jest poprawa komfortu życia przy jednoczesnym progresie sylwetkowym co wiem że się uda bo dziewczyna jest bardzo ambitna. Na każdy trening dojeżdża ponad godzinę, codziennie w ramach aktywności jeździ minimum 5km + do tego planuje zacząć zmiany w aspektach związanych z odżywianiem. 

Już teraz otrzymujemy wiele wiadomości jak to na przykładzie Karoliny wiele osób zmotywowało się do działania i wspiera jej zmiany. Do wakacji na pewno pokażemy rezultaty naszych działań.
Ale przechodząc do meritum. Wielkim marzeniem Karoliny jest skok z samolotu... tak z SAMOLOTU! Dziewczyna ma rozmach i odwagę dlatego chcemy pomóc jej w spełnieniu tego przedsięwzięcia.

Mówisz że się nie da?! Ona pokaże że się da i jeszcze na końcu się uśmiechnie.


Loty zaczynają się pod koniec kwietnia co idealnie składa się z datą jej urodzin i wiem że będzie to najlepszy prezent jaki może od nas wszystkich dostać. 


Co otrzymasz w zamian? Cholerną dawkę przyjemności, motywacji i satysfakcji z tego że mogłeś pomóc. Do tego stworzymy materiał z całego wypadu i pokażemy go światu a Ty otrzymasz go jako pierwszy.


Dziękujemy każdemu z osobna za zaangażowanie i wierzymy że uda nam się osiągnąć zaplanowany cel!

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 29

SA
Sandra
25 zł
 
Dane ukryte
ukryta
PA
Pati
207 zł
MM
Jednorozec
10 zł
 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
25 zł
KF
Krzysztof Fierka
ukryta
BA
Bartosz
ukryta
JT
Jula
25 zł
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!