id: hw4ntj

Zbiórka SUV dla brata na froncie

Zbiórka SUV dla brata na froncie

Zrzutka została wyłączona przez organizatora
36 300 zł 
z 24 000
151%
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 912 478 zrzutek i zebrali 874 566 974 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

EDIT2: W związku z osiągnięciem celu w rekordowym tempie zrzutka zostaje wstrzymana. Nie chcę nadużyć zaufania osób, które powierzyły pieniądze, dlatego skupimy się na zakupie wyposażenia za kwotę, jaką już mamy. Dziękuję!!! Będą aktualizacje postępów wysyłania pomocy i potwierdzenia na 100% na wykopie na tagu #aryozrzutka oraz na twitterze Wolskiego, jeśli uzna to za stosowne :)


EDIT: Jeśli przekroczymy budżet zbiórki, to nadal proszę o wpłaty. Ustawiona kwota jest orientacyjna. Szukamy samochodu w jak najniższej cenie, ale jeśli byłoby nas stać na 2 samochody albo na kupienie "prezentów" dla żołnierzy pokroju jakiegoś dodatkowego wyposażenia to te pieniądze jak najbardziej wykorzystamy


Hej


Niestety wszystkie inne warianty załatwienia SUVa dla oddziału brata* odpadły.


Jakoś tak z [2 tygodnie temu](https://www.wykop.pl/wpis/67100591/zapowiadam-juz-ze-bede-zbieral-na-suvy-dla-brata-m/)

> Zapowiadam już że będę zbierał na SUVy dla brata. Mieli dosłownie godzinę temu dachowanie po trafieniu ich SUVa ogniem moździerzowym, a czymś jeździć na froncie trzeba ( ͡° ʖ̯ ͡°)


Byłem też we wtorek na rozmowach z szefem jednej fundacji założonej niedawno ze statutem pomocy Ukraińcom. Sprawa może być podjęta przez nich, ale nie wiem kiedy, a ja nie mogę czekać na decyzję za długo. Zaczynam więc zbiórkę. Jeśli fundacja podepnie się, to środki pójdą na nią. Najważniejsze, żeby chłopaki mieli na czym pracować.


Nie znam się na #motoryzacja, ale podejrzewam, że jeśli "olejemy" temat karoserii i wyposażenia tylko będę szukać sprawnego mechanicznie pojazdu, to damy radę coś znaleźć w granicach 15 tys. zł + remont + paliwo na dojazd do frontu pod Kramatorskiem.


W budżecie zrzuty już mam 1022 zł:

120 zł - zostało ze zbiórki na termowizjer też przekazane

852 zł - zostało ze zbiórki gdzie kupiliśmy wiertło chirurgiczne i endoskop. Miałem dokupić baterię do wiertarki, ale producent jest niemożliwy do skontaktowania się + jeszcze 50 zł ktoś wpłacił po moim raporcie o tej zbiórce więc razem 902 zł

[zbiórka dla szpitala](https://www.wykop.pl/artykul/6755605/udana-wykopowa-zbiorka-dla-szpitala-na-ukrainie-podsumowanie/)


Cel zbiórki to około 15-24 tys zł, a jeszcze lepiej jakby było więcej. Jeśli ktoś jest w stanie zaoferować sprzedaż sprawnego SUVa w niskiej cenie to się dogadamy. Jeśli ktoś zna w swojej okolicy człowieka, który mógłby sprzedać i dać gwarancję sprawności to też proszę o kontakt. Jeśli ktoś zna się na mechanice, a znalazłbym SUV gdzieś koło siebie, to też może warto mi wspomnieć na PW. Każda pomoc jest ważna.

@Makak87, @Obruni i kilku innych userów proponowali szukanie samochodu w #anglia . To też niezła opcja, ale nie znam brytyjskich realiów zakupu tam auta. Musiałby ktoś mnie poprowadzić. Byłoby super, bo ceny są bardzo przystępne i może dałoby się kupić nawet 2 SUVy (marzenie) i przywieźć do Polski na lawecie.


Poprosiłem Saszę, aby nagrali krótki filmik, gdzie zwracają się do mnie imiennie z prośbą o pomoc w zbiórce. Na moją też prośbę nie nagrywali prośby na tle budynków ani też pojazdów wojskowych. Zresztą pewnie nie dostaliby na to zgody od oficera. Moich braci mogliście zobaczyć też zdjęciach promujących pierwszą zbiórkę dla ukraińskiego szpitala

https://www.wykop.pl/artykul/6632985/uzywany-aparat-rtg-dla-szpitala-na-ukrainie/


*żona mnie uświadomiła, że to dosyć nietypowe, że kuzynów nazywamy na Ukrainie braćmi#rosja #wojna #ukraina #donbaswar  

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 374

preloader

Komentarze 8

 
2500 znaków