id: hw9sdz

Wsparcie i rozwój strony pastelowekredki.pl z bezpłatnymi pomocami

Wsparcie i rozwój strony pastelowekredki.pl z bezpłatnymi pomocami

31 zł 
z 500 zł
6%
zakończona 24.12.2019r
wspierających
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Opis zrzutki

Wsparcie i rozwój strony http://pastelowekredki.pl/ Opracowuję i udostępniam bezpłatnie pomoce dydaktyczne. Pomoce te wykonuję samodzielnie z wykorzystaniem komputera i programów graficznych. Są to oryginalne pomysły, na czasie. Dzielę się nimi z innymi tj. nauczycielami, rodzicami BEZPŁATNIE i chciałabym, aby tak zostało. Jednak pojemność strony rośnie, a wraz z nią koszty utrzymania. Zebrana kwota przeznaczona będzie na: - zakup zwiększonego transferu i miejsca na dysku sieciowym (dzięki temu mogę wrzucić materiały lepszej jakości), opłacenie domeny, serwerów i licencji za wykorzystywane grafiki i programy graficzne. Proszę o wsparcie strony pastelowekredki.pl, aby mogła pozostać darmowa.

Strona

http://pastelowekredki.pl/

powstała, aby dzielić się pomocami, pomysłami na fajne zabawy w przedszkolu. Skierowana jest nie tylko do nauczycieli, ale również rodziców, bo edukacja jest ważna, a zaczyna się już w przedszkolu.

Już dwa lata dzielę się swoimi pomysłami i materiałami. Jest ich coraz więcej i osiąga coraz większą liczbę odwiedzających. W tym miesiącu padł rekord 151 tysięcy wizyt. Każda pomoc to kilka godzin przy komputerze, zakup licencji, programu graficznego i dodatkowej pamięci zewnętrznej. Abym mogła dzielić się muszę opłacić domenę, hosting, transfer,

Koszty przekraczają mój budżet, proszę Was o pomoc. Chcę robić to co lubię i kocham. Jestem osobą empatyczną, która pomaga innym. Dzielę się tym czym umiem. Tym razem potrzebuję Waszego wsparcia. Pragnę, aby strona była nadal bezpłatnym miejscem z materiałami dydaktycznymi.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 3

AK
Agata
25 zł
 
Dane ukryte
5 zł
 
1 zł

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

865 848 zrzutek

i zebrali

768 437 474 zł

A ty na co dziś zbierasz?