Opis zrzutki

Harcerska Baza Garbaś jest bazą położoną w powiecie suwalskim nad jeziorem Garbaś. Zarządcą bazy jest Hufiec ZHP Suwałki im. Tadeusza Lutostańskiego.

W tym roku nasza baza obchodzi 48 rocznicę powstania. Od 1974 roku na naszej bazie odbyły się tysiące biwaków, setki obozów harcerskich i sportowych, niezliczona ilość rajdów i złazów. Niestety baza z roku na rok jest w coraz gorszym stanie.

Mimo wielu prac i napraw włożonych w funkcjonowanie bazy harcerskiej (wymieniliśmy dach, położyliśmy nowe oświetlenie i wymieniliśmy część instalacji elektrycznej oraz wyremontowaliśmy część barierek na wiacie), stoimy przed kolejnym dużym wyzwaniem finansowym, którym jest remont części pomieszczeń kuchni. Zwracamy się do wszystkich ludzi dobrej woli o wsparcie naszej zrzutki, której celem jest częściowy remont kuchni, tak abyśmy mogli korzystać z niej już w zbliżającym się sezonie obozowym i zapewnić przyjeżdzającym do nas obozowiczom godne warunki wypoczynku.

Jest to ogromna inwestycja, na którą nie stać jest nas jako stowarzyszenia opierającego się wyłącznie na pracy wolontariackiej na rzecz dzieci i młodzieży.

 Baza położona w środku lasu, z dostępem do jeziora ma w sobie ogromny potencjał rozwoju i może służyć do wypoczynku nie tylko harcerskiemu środowisku, ale także wszystkim gościom, którzy pragną ciszy, spokoju i odpoczynku na łonie suwalskiej natury.


Co chcemy zrobić, gdy uda się nam pozyskać odpowiednie środki? Przede wszystkim:

1) dokończyć remont części pomieszczeń kuchennych rozpoczęty w bieżącym roku

2) zakupić sprzęt AGD do kuchni
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 114

AG
Anna Gawlińska
CH
Chomiki
200 zł
BD
Bartosz Dołubizno
50 zł
HL
Hubert Leszczyński
MA
Joanna-domek
60 zł
AW
Aleksandra Wawrukiewicz
200 zł
 
Dane ukryte
ukryta
BN
Rafał Niedzwiecki
150 zł
MW
Marcin Wasilewski
500 zł
RG
Banaszewscy
200 zł
Zobacz więcej

Komentarze 6

 
2500 znaków

Nasi użytkownicy założyli

864 833 zrzutki

i zebrali

763 450 110 zł

A ty na co dziś zbierasz?