id: hwngfh

Remont Harcerskiej Bazy Garbaś

Remont Harcerskiej Bazy Garbaś

Nasi użytkownicy założyli 1 146 330 zrzutek i zebrali 1 194 150 868 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Harcerska Baza Garbaś jest bazą położoną w powiecie suwalskim nad jeziorem Garbaś. Zarządcą bazy jest Hufiec ZHP Suwałki im. Tadeusza Lutostańskiego.

W tym roku nasza baza obchodzi 48 rocznicę powstania. Od 1974 roku na naszej bazie odbyły się tysiące biwaków, setki obozów harcerskich i sportowych, niezliczona ilość rajdów i złazów. Niestety baza z roku na rok jest w coraz gorszym stanie.

Mimo wielu prac i napraw włożonych w funkcjonowanie bazy harcerskiej (wymieniliśmy dach, położyliśmy nowe oświetlenie i wymieniliśmy część instalacji elektrycznej oraz wyremontowaliśmy część barierek na wiacie), stoimy przed kolejnym dużym wyzwaniem finansowym, którym jest remont części pomieszczeń kuchni. Zwracamy się do wszystkich ludzi dobrej woli o wsparcie naszej zrzutki, której celem jest częściowy remont kuchni, tak abyśmy mogli korzystać z niej już w zbliżającym się sezonie obozowym i zapewnić przyjeżdzającym do nas obozowiczom godne warunki wypoczynku.

Jest to ogromna inwestycja, na którą nie stać jest nas jako stowarzyszenia opierającego się wyłącznie na pracy wolontariackiej na rzecz dzieci i młodzieży.

 Baza położona w środku lasu, z dostępem do jeziora ma w sobie ogromny potencjał rozwoju i może służyć do wypoczynku nie tylko harcerskiemu środowisku, ale także wszystkim gościom, którzy pragną ciszy, spokoju i odpoczynku na łonie suwalskiej natury.


Co chcemy zrobić, gdy uda się nam pozyskać odpowiednie środki? Przede wszystkim:

1) dokończyć remont części pomieszczeń kuchennych rozpoczęty w bieżącym roku

2) zakupić sprzęt AGD do kuchni
Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 125

preloader

Komentarze 8

 
2500 znaków