id: hx24zh

Walka o Tosterka

Walka o Tosterka

Nasi użytkownicy założyli 1 034 947 zrzutek i zebrali 1 101 595 404 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Powrót z kliniki w Warszawie. Niestety nie mamy dobrych wieści...diagnoza potwierdziła się. Nowotwór prostaty 5x5cm. Duży guz, który wtargnął się do jego ciałka bez pardonu. Serce pęka.

Nie jestem w stanie pojąć ile jeszcze Toster będzie musiał znieść...dlaczego los tak mocno kopie leje go w tyłek, niczym jego pierwszy opiekun...(kto zna historię Tośka ten wie jak wiele zła go w niespełna siedmioletnim w życiu spotkało. Jesteśmy jego trzecim domem, adoptowaliśmy go od drugiego złego właściciela)

Jedyną szansą na ratunek jest operacja. Operacja będzie skomplikowana i nie daje gwarancji. Istnieje duże ryzyko powikłań, od całkowitego nietrzymania moczu po to najgorsze - nowotwór złośliwy. Tego dowiemy się dopiero po zabiegu. Dopiero co w styczniu wycinaliśmy Tostiemu guza w uchu. Na szczęście okazał się niegroźny. Oby limit szczęścia nie został wyczerpany bo nie wyobrażamy sobie innego scenariusza jak wygrana i tym razem. Nie wyobrażamy sobie również poddać się bez walki, będziemy walczyć tak samo zacięcie jak walczyliśmy o Tostera już nie raz.

Operacja odbędzie się 24 sierpnia. Mamy nieco ponad dwa tygodnie.

Nasza walka będzie kosztowała około 7000 zł, to koszt operacji, pobytu w szpitalu, biopsji oraz reszty badań. Jesli chcecie wesprzać nas cegiełką, będziemy bardzo wdzięczni za każdą złotówkę, ale i nie za złotówkę - za każdą formę wsparcia dla nas i dla Tostera.

Trzymajcie mocno kciuki.


<3

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 62

PP
Piotr Pieczul
50 zł
IL
Lily and Anthony
50 zł
 
Dane ukryte
20 zł
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
20 zł
 
Dane ukryte
20 zł
MK
MarekK
300 zł
MI
Michał
100 zł
KD
Majucha
ukryta
EI
30 zł
Zobacz więcej

Komentarze 3

 
2500 znaków