Usunięcie wiśniowych oczek czarusia
Usunięcie wiśniowych oczek czarusia
Opis zrzutki
Hej, ja jestem tosiek a to jest Czaruś, Czaruś to mój kochany skarb w życiu który tez sie w moim zyciu pojawil bardzo spontanicznie, pomimo tego zrobie dla niego wszystko, Czaruś ma tak zwane wiśniowe oczka, jest to wypadnietna trzecia powieka, nie jest to bardzo groźne czy mordercze, jednak sprawia mu duży dyskomfort i bardzo często dochodzi do zapalenia z którym walczymy co jakiś czas w kółko, zabieg niestety jest dość kosztowny zwłaszcza przy 2 wisnowych oczkach, jak wiecie ja choruje na padaczke i trudno mi jest teraz finansowo zapłacić tyle pieniędzy z własnej kieszeni kiedy tez jako 20 latek mieszkam sam od 2 lat żyjąc na dosc niewielkiej wyplacie, usunięcie wyjściowych oczek bardzo by pomogło czarusiowi czuć sie znów komfortowo i calkowicie pozbyć sie uciążliwego swędzenia kiedy dochodzi do zapalenia 1 z 2 wisnowych oczek, nie jest to dla niego bardzo groźne jak wspomniałem ale jest bardzo niekomfortowe dla pieska, powoduje zacieki, zapalenia i trzeba to notorycznie zakraplać czego Czaruś tez bardzo nie lubi i trudno to przeżywa kiedy znów musi otrzymać dawke kropelek, wszystkie zebrane tu pieniądze idą wyłącznie na leczenie wisnowych oczek czarusia, my cenimy nawet 1zl, wszystkie wplaty maja dla nas durze znaczenie i doceniamy nawet niewielkie kwoty, z góry bardzo dziękujemy za wszelkie wpłaty