id: hxhuud

Dzień Kobiet na Torze 2024

Dzień Kobiet na Torze 2024

Nasi użytkownicy założyli 1 146 398 zrzutek i zebrali 1 194 230 150 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Dzień Kobiet na Torze, to będzie już... szósta edycja tego wspaniałego wydarzenia! Jazda na torze kolarskim, jest cudowna. Nie jest tak straszna jakby mogło się wydawać, jest emocjonująca, szybka, wbrew pozorom, całkiem bezpieczna i przede wszystkim przełamująca granice lęku.

Nadal, większość kolarzy to mężczyźni, a kobiety mają zupełnie inny styl jazdy. Świetnie jest pojeździć z koleżankami, jednak często, barierą są koszty. Raz do roku, wkładam całą swoją energię, aby im to umożliwić i stworzyć wyjątkowe wydarzenie, na którym będą mogły w komfortowych warunkach stawiać pierwsze kroki na rowerze z ostrym kołem, pod okiem doświadczonego trenera, z poczęstunkiem, foto-sesją i nagrodami.

Chcę stworzyć niezapomniane wrażenia, którymi będą się dzielić z wszystkimi i zarażać dobrą energią.


Potrzebuję trochę wsparcia. Na tor, na rowery, na najlpeszą trenerkę (albo trenera), której (któremu) uczćiwie zapłacę. Na piękne zdjęcia, a jak wystarczy, to może pamiętkowy film. Na poczęstunek i na nagrody.


A tak wspominam swoją pierwszą jazdę na torze kolarskim, z 2016 roku. Od tamtego czasu kolarstwo torowe stało się moją ulubioną formą kolarstwa.


Hipnotyzująca jazda zakrawająca o trans. Tracisz poczucie czasu, prędkości i miejsca. Boisz się, skupiasz, przełamujesz lęk. Jedziesz. Równasz tempo z kolarzem przed tobą. Cała grupa pracuje jak jeden organizm. Nie ma miejsca na pomyłkę. Maksymalna koncentracja. Wszystkie myśli opuszczają głowę. Jest tu i teraz. Miarowy oddech. Przyspieszasz, odpadasz. Podjeżdżasz. Wyrównujesz. Kręcisz. Uczysz się.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Lokalizacja

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Jeszcze nikt nie założył skarbonki na tej zrzutce. Twoja może być pierwsza!

Wpłaty 31

AS
Adr
500 zł
 
Dane ukryte
ukryta
MP
Mart
20 zł
KU
Kuba
100 zł
DB
Dariusz Bednarek
20 zł
AK
ania k
50 zł
JG
Asia
20 zł
DS
Domi
20 zł
MX
Marek
20 zł
DC
Andrzej C1
10 zł
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!