id: hy5k4d

Zafunduj obóz letni dla potrzebujących dzieci

Zafunduj obóz letni dla potrzebujących dzieci

Nasi użytkownicy założyli 1 170 481 zrzutek i zebrali 1 219 917 509 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

NA CO ZBIERAMY?


Chcemy, aby co roku JAK NAJWIĘCEJ POTRZEBUJĄCYCH DZIECI mogło bezpłatnie wyjechać na jeden z naszych letnich obozów do ośrodka w Łącku, nad polskim morzem. Dofinansujemy bądź w całości sfinansujemy obozy dla dzieci z rodzin potrzebujących, dzieci z Rodzinnych Domów Dziecka oraz z Domów Dziecka. Podaruj dziecku obóz, którego nie zapomni! Jeśli chcesz zrobić coś dobrego, wesprzyj naszą zrzutkę, która powstała po to, aby dać dzieciom w trudnej sytuacji możliwość spędzenia wakacji razem z rówieśnikami.


CZAS NA WYLICZENIA:

  • Koszt jednego obozu to 1630 zł wraz z transportem, wyżywieniem i wszystkimi atrakcjami towarzyszącymi.
  • Cel zbiórki to 10 000 zł - chcemy wysłać na obóz jak najwięcej potrzebujących dzieci
  • Zebrana kwota pozwoli na DOFINANSOWANIE lub OPŁACENIE w całości obozu dla potrzebujących dzieci.


MOJA MISJA

Jestem Jarek, jestem dyrektorem fundacji i od wielu lat pracuję z dziećmi, nastolatkami i młodzieżą. Wykorzystując swoją wiedzę i pasję, jaką jest sport, uczę dzieci jak można pracować nad emocjami, daje im energię, radość i siłę do walki z różnymi trudnościami, które w tym świecie dotykają przecież każdego. Pracuje z tysiącami dzieci z całej Polski i mogę zapewnić Cię, że większość z nich potrzebuje klucza do tego jak prowadzić swoje życie, jak reagować na trudne chwile i w końcu jak czerpać radość z rzeczy prozaicznych. Nasze obozy to gotowe rozwiązania, pełne wartościowej nauki, którą realizujemy poprzez zabawę i mnóstwo aktywności na świeżym powietrzu. Niestety, często spotykam się z sytuacją, w której rodziców nie stać na to, aby wysłać na obóz swoje dziecko. To spowodowało, że ta zrzutka powstała.


BLISKO 4000 SZCZĘŚLIWYCH DZIECI

To, o czym Cię zapewniam, ma swoje potwierdzenie w rzeczywistości. Nie tylko mówię i wymądrzam się jak pracować z dziećmi i młodzieżą, ale przede wszystkim to robię i jestem skuteczny. Pomyślałem sobie, że skoro to jest tak skuteczne, to stworzę autorski system pracy z młodzieżą, który pozwoli nie tylko spędzać z nimi świetnie czas, edukować ich, pokazywać świat i jego piękno, ale przede wszystkim da im możliwość poznawania swoich emocji, pracy nad nimi, pracy nad sobą i budowania racji z innymi. Poprzez aktywności sportowe, świetną atmosferę, idealne miejsce, super ludzi i otoczenie, oswoję i nadajemy nowy wymiar pracy z młodzieżą, która ma zupełnie inną, bardziej akceptowalną dla nich formę. Przez kilka lat naszej pracy zorganizowaliśmy obozy i wyjazdy dla blisko 4000 dzieci z całej Polski, a także zza granicy. Organizujemy również obozy dla dzieci z Ukrainy, Włoch i Litwy.


ZADOWOLENI RODZICE, SZCZĘŚLIWE DZIECI

To kilka przykładowych opinii zadowolonych rodziców i uczestników.


yY98gNM58naD9s4V.png


“Przyznam szczerze że z lekkim niepokojem wysyłałam synów na zimowisko. Chociaż doskonale znam "ducha" michalickiego, obawiałam się że chłopcy będą tęsknić, nie odnajdą się w grupie w której prawie nikogo nie znają a najbardziej tego, że trudno będzie im nauczyć się jeździć na nartach.  Z niecierpliwością każdego dnia czekałam na telefon, który zazwyczaj brzmiał: "Dzisiaj było super... " Po czym następowała krótka relacja i na koniec krótko... "No to pa!" No cóż... chłopcy woleli towarzystwo kolegów niż wiszenie na słuchawce z mamą. Wszystkie moje obawy były na wyrost. Synowie nie mieli czasu tęsknić, poznali wielu kolegów i świetnie poradzili sobie na stoku.  Polecam wypoczynek z Michalitami i bez obaw wyślę chłopców na następny wyjazd, o który już dopytują." - mama uczestnika zimowiska


“Uważam, że wyjazd na Michalickie Zimowiska to super pomysł na ferie. Byłam na nich rok temu i na pewno nie żałuje mojej decyzji. Poznałam tam niesamowite osoby i zdobyłam wielu przyjaciół, z którymi stale utrzymuje kontakt. Na samym zimowisku nauczyłam się jeździć na nartach oraz uczestniczyłam w różnych innych atrakcjach takich jak zajęcia z tańca towarzyskiego albo kulig konny. Zachęcam wszystkich do wzięcia udziału w tym wyjeździe, bo naprawdę warto tego doświadczyć.”


Więcej opinii możecie przeczytać na naszej stronie internetowej www.obozy.michalici.plTa zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Lokalizacja

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 45

 
Użytkownik niezarejestrowany
200 zł
 
Użytkownik niezarejestrowany
150 zł
AN
Anna Nowogrodzka
500 zł
JM
Jacek Major
500 zł
BG
Beata GAŁUSZKA
100 zł
 
Użytkownik niezarejestrowany
150 zł
 
Użytkownik niezarejestrowany
100 zł
KS
Kamil S
245 zł
FK
Filip kobiałka
50 zł
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!