id: hy9uvr

Platforma Slovanie - słowiańskie miejsce w sieci!

Platforma Slovanie - słowiańskie miejsce w sieci!

zakończona
31.12.2018r
2
wspierających
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 016 100 zrzutek i zebrali 1 064 190 879 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Budujemy słowiańską międzynarodową społeczność!

Wyobraź sobie platformę społecznościową, na której możesz poczuć się wolną osobą, wśród swoich braci i sióstr. Platformę, za którą nie stoi żaden zagraniczny inwestor ani zewnętrzna firma narzucająca swoje "standardy". Utopia? Nie! To da się urzeczywistnić! Musisz tylko zmienić sposób myślenia, otworzyć swój umysł i uwierzyć.

"Nie ma rzeczy niemożliwych, wszystko jest jedynie kwestią czasu." ...i w dzisiejszych czasach również pieniędzy.

Od trzech lat pracuję nad projektem, którego głównym celem jest jednoczenie słowiańskiej społeczności. Serwis Slovanie jest inicjatywą oddolną i chcę, by tak pozostało, aby móc zachować maksymalną niezależność, wolność od podwójnych standardów, nadmiernej cenzury i obcych wpływów kreujących “rzeczywistość”, jak dzieje się to na “fejsbuku” czy “vk”.

Głównym celem jest stworzenie funkcjonalnej platformy społecznościowej, kładąc nacisk na elementy unikalne jak np. specjalne możliwości przed i w trakcie słowiańskich świąt. Jedną z takich specjalnych funkcji będzie możliwość, przesłania wianka wybrankowi (szczegóły). Ponadto bardzo istotnym elementem projektu jest muzyka w klimatach słowiańskich (a z czasem również wikińskich). Mowa tu o usłudze Slovanie Music, gdzie docelowo mają pojawić się wszystkie słowiańskie i wikińskie zespoły folkowe. Na chwilę obecną do grona partnerów Slovanie Music dołączyły trzy zespoły, a z kolejnymi prowadzimy rozmowy.

Krótko o Slovanie Music

Jest to jeden z najważniejszych planowanych elementów serwisu Slovanie. Poza bazą artystów i albumów będzie oczywiście również możliwość ich odtwarzania (czyt. albumów/utworów) jak na vk.com czy soundcloud.com. Rzecz jasna wszystkie utwory będą legalne, publikowane przez twórców/wydawców. Korzystając ze Slovanie, będzie można słuchać klimatycznej muzyki ;)

Dowiedz się więcej:

Serwis Slovanie w wersji rozwojowej.

Projekt koncepcyjny nowego Slovanie i Slovanie Music.

Artykuł przedstawiający idee i szczegóły projektu.

Informacje o projekcie na blogu Slovanie.

Slovanie na Facebooku

Slovanie Music na Facebooku

Informacje o zrzutce

Do powodzenia zrzutki potrzebne jest co najmniej 10 tys. zł, optymalnie 15-20 tys. zł, natomiast najprofesjonalniej i zarazem najwięcej uda się zrobić przy kwocie 30-40 tys. zł.

Pieniądze z kwoty minimalnej pozwolą opłacić support techniczny, rozbudować serwis o najważniejsze funkcjonalności, wdrożyć część nowej szaty graficznej oraz dopełnić ostatnich formalności prawnych.

Tego typu projekty realizowane są zwykle z budżetem co najmniej 100 tys. zł, ale w przypadku Slovanie skorzystałem z gotowych rozwiązań, które testowałem przez rok. Do czasu pełnego rozwoju platformy, taki "gotowiec" wystarczy jako podstawa. Oszczędności są również w przypadku projektu szaty graficznej, którą sam przygotowałem z zachowaniem standardów projektowania względem UX. Projektowanie zajęło mi ponad 1600 godzin i obejmuje 12 projektów oraz 100 makiet poglądowych.

Każda nadwyżka zostanie spożytkowana na zwiększenie jakości wdrażanych funkcjonalności, rozwój platformy pod względem technicznym i graficznym oraz na końcu zakup dodatkowego sprzętu ułatwiającego pracę nad Slovanie.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Nagrody/oferty 3

Kupuj, Wspieraj, Sprzedawaj, Dodawaj.

Kupuj, Wspieraj, Sprzedawaj, Dodawaj. Czytaj więcej

Nieaktywne
Inne
Otrzymasz unikalną odznakę przypisaną do Twojego profilu na Slovanie.Twoje imię i nazwisko bądź pseudonim pojawi się na blogu Slovanie w zakładce "Pod...
10 zł

Kupione 1

Zakończona
Inne
Wszystko co wyżej a ponadto:Otrzymasz dostęp do Slovanie+ na rok!Dwa razy więcej punktów "Doli", które w niedalekiej przyszłości wymienisz m.in. na do...
50 zł
Zakończona
Inne
Wszystko co wyżej a ponadto:Udział w 20% zysków z reklam (po ich wprowadzeniu) przez pół roku.
200 zł
Zakończona

Wpłaty 2

KP
Kacper
10 zł
RK
Rafał Kucia
5 zł

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!