id: hywkxv

Pomóż mi być samodzielnym. Leczenie i rehabilitacja.

Pomóż mi być samodzielnym. Leczenie i rehabilitacja.

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
17 575 zł 
z 50 000 zł
35%
65 dni do końca
78 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Aktualności4

 • Przemuś jest po operacji dwóch nóżek,  przedłużenie ścięgien Achillesa.  Na obecną chwilę jest dobrze. Jesteśmy pod stałą opieką okulisty, neurologa, neurochirurga, ortopedy oraz kardiologa.
  Czytaj więcej
 • Jesteśmy po konsultacji ortopedycznej w Poznaniu. Okazuje się że Przemcio ma przykurcz ścięgna Achillesa.  Konieczna będzie operacja. Dwie kliniki ortopedii dziecięcej odmówiły naszemu synkowi przyjęcia do szpitala,  powód? Ciężki przypadek tzn, padaczka krwiaki i wylew krwi do mózgu.  Nie jest miło usłyszeć -przykro nam bardzo ale my nie pomożemy Państwa dziecku, nie będziemy ryzykowac.  Po wielu próbach udało nam się ustalić termin konsultacji z profesorem w klinice W Krakowie. Liczne wyjazdy i konsultacje to ogromne koszty. Jeśli Nie możesz pomóc udostępnij. Dziękujemy. 
  Czytaj więcej
 • Jesteśmy po konsultacji ortopedycznej.  Nie wygląda to najlepiej 😏. Przemcio ma przykurcz kolanowy 10 stopni w chwili obecnej nie staje prosto na stopie, komplikacje ze stawem skokowym.  Jesteśmy umówieni na konsultacje w klinice W Poznaniu w celu dalszego leczenia. 
  Czytaj więcej
 • Dzięki rehabilitacji są postepy. Sam siedzi. Próbuje wstać. Z pomocą stoi na prostych nóżkach.  W najbliższym czasie czeka Przemcia operacja na oczy- zez obustronny- okularami korekcyjnymi nie ma szans aby wyleczyć. 
  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

O niczym tak nie marzyłam jak o zdrowym dziecku...Wiedziałam,że nie ma większej wartości, ale dopiero,kiedy przeżyłam to sama,poczułam, że jest to niepodważalna prawda. Piękne 3 miesiące życia- tylko tyle czasu dane mi było cieszyć się beztroskim macierzyństwem.Po tym czasie u Przemcia pojawiły się komplikacje.Nie trzymał samodzielnie główki.Konsultacje neurologiczne na nic złego nie wskazywały.Zalecona rehabilitacja ze wzmożonym napięciem mięśniowym w rączkach i nóżkach, A obniżonym w brzuszku.To jednak nie był koniec tragedii,ale dopiero początek.W wieku 10 miesięcy Przemcio dostał ostrego ataku padaczki.Napad,który targał małym ciałem jest nie do opisania.Stracil przytomność,robił się siny.Tracił oddech...W trybie pilnym trafiliśmy do szpitala,gdzie spędziliśmy tam 3 miesiące ( 10 dni na OIOM).Lekarze nie dawali szans na przeżycie. Udało się. Niestety,przeprowadzone badania nie dały żadnej odpowiedzi.Czas mija,A my w dalszym ciągu jesteśmy w toku szeregu badań. Mało tego.Przemcio jest po wylewie krwi do mózgu,po którym ma częściowo sparaliżowaną prawą stronę ciała.Powstają kolejne krwiaki.Nie wiadomo czy będą mu się wchłaniać czy wylewać.Jest już po jednej operacji usunięcia dwóch największych krwiaków.Padaczka niesie ze sobą straszną kombinację emocji...cierpienie mojego dziecka ,mój strach i przerażająca bezradność...Były chwile,gdy napady nie odstępowały na krok.Lekarze próbowali wielu różnych leków. Udało się opanować burzę w główce mojego synka.Im Przemcio starszy, tym więcej problemów. Oprócz padaczki ma w dalszyn ciągu obniżone napięcie mięśniowe.Okazuje się też ,że synek jest opóźniony w rozwoju umysłowym.Przemuś ma prawie dwa latka,A jest na poziomie dziecka kilkumiesięcznego.Nie chodzi.Nie raczkuje. Zaczął siedzieć.Mówi pojedyncze sylaby.Nie potrafi sam jeść. Musi być karmiony, jest całkowicie uzależniony ode mnie i mojej pomocy. Jedyną szansą dla Przemcia jest rehabilitacja-stała,intensywną praktycznie codzienna. Zrobię wszystko ,aby Przemcio był szczęśliwym i sprawnym dzieckiem,by jego dzieciństwo nie wiązało się jedynie z pobytami w szpitalu i na rehabilitacji.Jak każda mama chcę dla mojego dziecka jak najlepszej przyszłości.Niestety leczenie,rehabilitacja i koszty związane z wyjazdami kosztują zbyt wiele.Proszę pomóż mi uczynić życie Przemcia ,takim na jakie zasługuje każde małe dziecko.Dziękujemy za dobre serduszka!!!

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 78

nikt jeszcze nie wpłacił, możesz być pierwszy!

Dane wpłacających zostały ukryte przez organizatora

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

754 514 zrzutek

i zebrali

545 969 693 zł

A ty na co dziś zbierasz?