id: hzu923

Tragiczny Pożar w Zgierzu, spłonął dom rodzinny

Tragiczny Pożar w Zgierzu, spłonął dom rodzinny

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
13 209 zł 
z 20 000
66%
zakończona
16.05.2020r
151
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Nasi użytkownicy założyli 915 958 zrzutek i zebrali 882 186 966 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Witam, 
zwracam się z prośbą o udzielnie pomocy pogorzelcom.W dniu 08.04.2020r. Doszło do pożaru domu rodzinnego Państwa Balcer w Zgierzu. Dom spłonał doszczetnie. Przyczyną pożaru było zapalenie się sadzy w kominie, niestety dom nie był ubezpieczony. Na szczęscie gdy nastąpił pożar  nikogo w nim nie było. Dom który spłonął należał do 80-letniego małżeństwa(Heleny i Zbigniewa Balcer).Syn Państwa Balcer wział na swoje barki opiekę nad rodzicami  i zabrał ich pod swoje skrzydła.  Całą inicjatywe przejął syn Krzysztof Balcer, który jest człowiekiem o wielkim sercu, zawsze wszystkich chętnie wysłucha, poda pomocną dłoń. Jego skromność jest na tyle duża że nie prosi o pomoc lecz wiemy że jej bardzo potrzebuje. Krzysztof jest Funkcjonariuszem Policji, działa dość prężnie w Wojewódzkim Związku Zawodowym NSZZP Policjantów w Łodzi pomagając potrzebującym niezależnie od rodzaju problemu.  Z uwagi na wspaniałą postawę naszego kolegi chcielibyśmy ułatwić powrót do "normalnego" życia.
Teraz pytanie co dalej? 
Państwo Balcer nadal nie mają dachu nad głową... Dlatego zwracamy się z prośbą jako Zarząd Terenowy NSZZP II KP KMP w Łodzi o wsparcie. 
Celem zrzutki jest oczyszczenie terenu

https://lodz.wyborcza.pl/lodz/7,35136,25888052,lodzka-policja-sciagal-samobojcow-z-dachu-negocjowal-ze-strzelajacym.html
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 151

preloader

Komentarze 1

 
2500 znaków