Opis zrzutki

Chata Numinosum to społeczne i oddolne centrum kultury położone na warszawskim Jazdowie, w drewnianym domku wyremontowanym przez sympatyków. Od ponad dwóch lat odbywają się tam potańcówki z muzyką tradycyjną i folkową, warsztaty taneczne i muzyczne, śpiewy, opowieści i mnóstwo innych niszowych wydarzeń. Ze względu na epidemię koronawirusa Chata była zmuszona zawiesić działalność w bardzo trudnym dla niej momencie. Obecnie powoli otwiera się w nowym reżimie sanitarnym poprzez organizowanie wydarzeń dla ograniczonej liczby osób oraz online.

 ~ ~ ~ ~

Drodzy, Drogie!

 

Chata Numinosum otwiera swoje podwoje w przestrzeni wirtualnej. Od 10 czerwca 2020 rusza cykl wydarzeń, które będą dostępne za pośrednictwem profilu Facebook'owego Chaty. Pojawią się tam między innymi: warsztaty tańca, warsztaty śpiewu, wieczory opowieści, warsztaty rękodzielnicze, koncerty, potańcówki online, ciekawe spotkania i wykłady. Zapraszamy do śledzenia profilu, na którym będą pojawiały się kolejne zaproszenia.

 

W ramach organizowanego cyklu wydarzeń Chata zaprosi do współpracy licznych muzyków, opowiadaczy, śpiewaków, naukowców i nauczycieli. Wydarzenia będą organizowane minimum 2 razy w tygodniu! Za dostęp do materiałów online nie pobieramy żadnej opłaty. Jednak w tych trudnych czasach wszyscy aktywni w kulturze – zarówno po stronie organizatorów, jak i artystów – mamy ciężko. Dlatego solidarnie prosimy o wsparcie naszej działalności i dorzucenie się do wirtualnego „kapelusza”.

 

Mamy nadzieję, że już wkrótce uda się nam wszystkim spotkać w kameralnej i klimatycznej przestrzeni naszej Chaty w licznym gronie bez pośrednictwa nowych technologii.


 

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 8

 
Dane ukryte
25 zł
MS
Maciej Stanicki
25 zł
D
Dominika
10 zł
MP
Michał
10 zł
KW
Karolina Węgrzyn
ukryta
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
ukryta
JG
Jagna Godzińska
ukryta

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

853 976 zrzutek

i zebrali

741 112 511 zł

A ty na co dziś zbierasz?