id: j27sbn

Pomóżmy Andrzejowi - Nadziei Paralimpijskiej - wyjechać na Parapływackie Mistrzostwa Świata!

Pomóżmy Andrzejowi - Nadziei Paralimpijskiej - wyjechać na Parapływackie Mistrzostwa Świata!

Zrzutka została wyłączona przez organizatora
6 521 zł
z 8 000
81%
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 035 599 zrzutek i zebrali 1 103 265 650 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Andrzej Kowalik jest zawodnikiem Wojewódzkiego Stowarzyszenia Sportu i Rehabilitacji Niepełnosprawnych "START" w Katowicach. Mimo swojej niepełnosprawności, od 7 lat trenuje pływanie na tyskich basenach, gdzie robi ogromne postępy, cały czas poprawiając swoje wyniki sportowe. Trenując pływanie, jednocześnie rehabilituje się i socjalizuje z rówieśnikami.


W dniach 02.-10.06.2023 we Francji odbywają się Parapływackie Mistrzostwa Świata, na które Andrzej został zgłoszony razem z Reprezentacją Polski w parapływaniu. Wszystko dlatego, że jest młodym i bardzo obiecującym sportowcem.

Równolegle będą tam rozgrywane Mistrzostwa Świata w innych dyscyplinach paraolimpijskich, jak lekkoatletyka, wioślarstwo, koszykówka, kolarstwo, futsal, judo, tenis stołowy i wiele innych.


Będzie to pierwsza tak duża impreza sportowa dla Andrzeja. Dlatego, aby mógł w pełni wykorzystać swoje umiejętności i zdolności oraz uzyskać wysoki wynik sportowy, który otworzyłby mu drogę do Paraolimpiady, Andrzej naprawdę potrzebuje wsparcia w nowym środowisku. Wsparcia zarówno fizycznego jak i mentalnego, które może uzyskać od zaufanego trenera Ninomysława Jakubczyka, z którym współpracuje od lat. Pan Ninomysław ma ogromne doświadczenie na swoim koncie. W poprzednich latach szkolił innych paraolimpijczyków oraz zawodników Mistrzostw Świata, odbył szkolenie trenerskie w USA, był trenerem współpracującym z Parapływacką Kadrą Narodową w latach 2015-2016, 2019, 2021. Obecnie trenuje młodzieżowców w swoim własnym klubie sportowym.


Andrzej ma ogromne ambicje i talent sportowy, który chce wykorzystać w pełni. Niestety, z powodu swojej niepełnosprawności, musi zmagać się z dodatkowymi wyzwaniami, co utrudnia mu osiągnięcie sukcesu na arenie sportowej. W założonym przez Związek budżecie nie uwzględniono trenera indywidualnego, którego Andrzej potrzebuje, by wystartować i w pełni pokazać swoje możliwości. Dlatego też, zwracamy się z prośbą o wsparcie finansowe, które pozwoliłoby na pokrycie opłaty

startowej za udział trenera, który będzie mógł pomóc Andrzejowi w osiągnięciu jego celów.


Wierzymy, że z Państwa pomocą, Andrzej będzie miał szansę na osiągnięcie swoich marzeń, a jego sukces będzie wzmacniał siłę i determinację innych niepełnosprawnych sportowców w Polsce. Każda złotówka zebrana na tej zbiórce przybliży Andrzeja do owocnego startu w Mistrzostwach Świata oraz osiągnięcia przez niego najlepszego wyniku sportowego.

Lokalizacja

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Nagrody/oferty 3

Kupuj, Wspieraj, Sprzedawaj, Dodawaj.

Kupuj, Wspieraj, Sprzedawaj, Dodawaj. Czytaj więcej

Nieaktywne
Cegiełki i podziękowania
Logo firmowe na koszulce zawodnika
Za ogrom wsparcia jakie Państwo przekazują Andrzejowi, oferujemy logo firmy na koszulce zawodnika.
5000 zł
Zakończona

Wpłaty 60

ES
E.G Sekuła
200 zł
 
Dane ukryte
ukryta
MS
Monika
20 zł
AK
Aga
50 zł
MW
Mighty Wiktor Robak
20 zł
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
ukryta
MD
Monika
50 zł
 
Dane ukryte
20 zł
KK
Kasia i Basia Kasica
200 zł
Zobacz więcej

Komentarze 3

 
2500 znaków