id: j2t32c

Kuracja regeneracyjna dla Małgorzaty

Kuracja regeneracyjna dla Małgorzaty

2 604 zł 
z 23 420 zł
11%
zakończona 31.03.2020r
17 
wspierających
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Opis zrzutki

Małgorzata jest pełną energii i chęci do życia osobą, której pasją była wspinaczka górska i fotografia. Góry były jej drugim domem przez 20 lat. Niestety w 2014 roku u kobiety zdiagnozowano stwardnienie zanikowe boczne. Choroba pojawiła się po wypadku syna, który przebywał w śpiączce, a lekarze nie dawali mu szans na przeżycie. Wierzymy, że dzięki Państwa wsparciu i kuracji regeneracyjnej Małgorzata będzie w stanie odzyskać siły, by cieszyć się życiem i ponownie udać się w ukochane góry wraz ze swoim synem.

Małgorzata jest pełną energii i chęci do życia osobą, której pasją była wspinaczka górska i fotografia. Góry były jej drugim domem przez 20 lat. Niestety w 2014 roku u kobiety zdiagnozowano stwardnienie zanikowe boczne. Choroba pojawiła się po wypadku syna, który przebywał w śpiączce, a lekarze nie dawali mu szans na przeżycie.

„Nieprawda. Od samego początku w to nie wierzyłam. I miałam rację. 4 lata był na wózku i rok temu zaczął chodzić, w ogóle już nie używa wózka” – mówi Małgorzata.

Jednym z pierwszych objawów choroby była niewyraźna mowa, jednak Małgorzata była przekonana, że jest to skutek stresu i przeżyć związanymi z wypadkiem syna. Jednak po kilku miesiącach lekarz zdiagnozował u kobiety stwardnienie zanikowe boczne.

“Diagnoza była dla mnie szokiem, lekarz chciał mnie umówić na stomię żołądkową, ponieważ wtedy dławiłam się jedzeniem. Powiedział też, że niedługo już będę się żywić za pomocą wprowadzania pokarmu prosto do żołądka. Nie zgodziłam się na to. Dostałam od razu “lek” który ma niby spowalniać rozwój choroby, ale jak poczytałam o skutkach ubocznych to wyrzuciłam, ponieważ niszczy całe wnętrzności, zaczynając od wątroby.”

Po tym Małgorzata zaczęła szukać niekonwencjonalnych metod leczenia i tak trafiła na Centrum Regeneracji Organizmu Akademii Medycyny Regeneracyjnej w Świebodzicach (informacje na temat Akademii można znaleźć u dołu wpisu), w której była już łącznie 5 razy. Już po pierwszej miesięcznej kuracji poczuła się dużo lepiej. Dolegliwości ustępowały, zanikło dławienie się pokarmem, całkowicie zniknęły skurcze w kończynach.

„5 lat temu lekarz powiedział że niedługo będę już jeździć na wózku i będę musiała używać respiratora. 5 lat minęło a ja dalej chodzę, jem sama, a nie przez rurkę, nie jest potrzebny mi żaden respirator.”

Niestety walka ze stwardnieniem zanikowym bocznym wymaga ogromnego wysiłku i środków. Małgorzata potrzebuje dalszych kuracji w Akademii. Bardzo prosimy o Państwa pomoc w zebraniu 23 420 złotych, potrzebnych na powrót Małgorzaty do sprawności fizycznej. Obecnie znowu jej dolegliwości się nasiliły, nastąpiło pogorszenie funkcji mówienia i chodzenia. Wierzymy, że dzięki Państwa pomocy Małgorzata będzie w stanie odzyskać siły, by cieszyć się życiem i ponownie udać się w ukochane góry wraz ze swoim synem.

Aby Małgorzata mogła wziąć udział w kuracji, aktualna kwota do zebrania to 23 420 złotych. Zostanie ona przeznaczona na poszczególne opłaty:

17 420 złotych - koszt 30-dniowej kuracji

4 500 złotych - koszt zamieszkania

1 500 złotych - koszt wyżywienia

Dzięki Państwu Małgorzata będzie miała szansę poprawić swój stan zdrowia.

Pod linkiem znajduje się wywiad z Małgorzatą, przeprowadzony w Akademii Medycyny Regeneracyjnej w 2016 roku.

https://youtu.be/iCave1xo3J0

Małgorzata Stęgierska jest podopieczną Stowarzyszenia “Ty dajesz życie”. Wspólnie staramy się jej pomóc w walce z chorobą i poprawie stanu zdrowia. Do tej pory udało się nam pomóc 17 podopiecznym.

Centrum Regeneracji Organizmu Akademii Medycyny Regeneracyjnej w Świebodzicach jest miejscem, do którego zwracają się pacjenci z ciężkimi, przewlekłymi, nieuleczalnymi i genetycznymi chorobami, a wszystkie kuracje odbywają się przy zastosowaniu unikalnej kompleksowej metody regeneracji całego organizmu za pomocą prostych i nieszkodliwych metod naturalnych, opracowanej w oparciu o medycynę komplementarną i regeneracyjną. (Więcej szczegółów można zobaczyć na stronie www.acadregmed.com)

Zachęcamy również do dokonywania wpłat 1% podatku na rzecz Julii, podając numer krs Stowarzyszenia

0000628953 i cel szczegółowy "Małgorzata" podczas wypełniania zeznania rocznego PIT.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 17

preloader

Komentarze 2

 
2500 znaków

Nasi użytkownicy założyli

880 233 zrzutki

i zebrali

810 553 519 zł

A ty na co dziś zbierasz?