id: j2t32c

Kuracja regeneracyjna dla Małgorzaty

Kuracja regeneracyjna dla Małgorzaty

2 604 zł z 23 420 zł
11%
zakończona 31.03.2020r
17 wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

Małgorzata jest pełną energii i chęci do życia osobą, której pasją była wspinaczka górska i fotografia. Góry były jej drugim domem przez 20 lat. Niestety w 2014 roku u kobiety zdiagnozowano stwardnienie zanikowe boczne. Choroba pojawiła się po wypadku syna, który przebywał w śpiączce, a lekarze nie dawali mu szans na przeżycie. Wierzymy, że dzięki Państwa wsparciu i kuracji regeneracyjnej Małgorzata będzie w stanie odzyskać siły, by cieszyć się życiem i ponownie udać się w ukochane góry wraz ze swoim synem.

Małgorzata jest pełną energii i chęci do życia osobą, której pasją była wspinaczka górska i fotografia. Góry były jej drugim domem przez 20 lat. Niestety w 2014 roku u kobiety zdiagnozowano stwardnienie zanikowe boczne. Choroba pojawiła się po wypadku syna, który przebywał w śpiączce, a lekarze nie dawali mu szans na przeżycie.

„Nieprawda. Od samego początku w to nie wierzyłam. I miałam rację. 4 lata był na wózku i rok temu zaczął chodzić, w ogóle już nie używa wózka” – mówi Małgorzata.

Jednym z pierwszych objawów choroby była niewyraźna mowa, jednak Małgorzata była przekonana, że jest to skutek stresu i przeżyć związanymi z wypadkiem syna. Jednak po kilku miesiącach lekarz zdiagnozował u kobiety stwardnienie zanikowe boczne.

“Diagnoza była dla mnie szokiem, lekarz chciał mnie umówić na stomię żołądkową, ponieważ wtedy dławiłam się jedzeniem. Powiedział też, że niedługo już będę się żywić za pomocą wprowadzania pokarmu prosto do żołądka. Nie zgodziłam się na to. Dostałam od razu “lek” który ma niby spowalniać rozwój choroby, ale jak poczytałam o skutkach ubocznych to wyrzuciłam, ponieważ niszczy całe wnętrzności, zaczynając od wątroby.”

Po tym Małgorzata zaczęła szukać niekonwencjonalnych metod leczenia i tak trafiła na Centrum Regeneracji Organizmu Akademii Medycyny Regeneracyjnej w Świebodzicach (informacje na temat Akademii można znaleźć u dołu wpisu), w której była już łącznie 5 razy. Już po pierwszej miesięcznej kuracji poczuła się dużo lepiej. Dolegliwości ustępowały, zanikło dławienie się pokarmem, całkowicie zniknęły skurcze w kończynach.

„5 lat temu lekarz powiedział że niedługo będę już jeździć na wózku i będę musiała używać respiratora. 5 lat minęło a ja dalej chodzę, jem sama, a nie przez rurkę, nie jest potrzebny mi żaden respirator.”

Niestety walka ze stwardnieniem zanikowym bocznym wymaga ogromnego wysiłku i środków. Małgorzata potrzebuje dalszych kuracji w Akademii. Bardzo prosimy o Państwa pomoc w zebraniu 23 420 złotych, potrzebnych na powrót Małgorzaty do sprawności fizycznej. Obecnie znowu jej dolegliwości się nasiliły, nastąpiło pogorszenie funkcji mówienia i chodzenia. Wierzymy, że dzięki Państwa pomocy Małgorzata będzie w stanie odzyskać siły, by cieszyć się życiem i ponownie udać się w ukochane góry wraz ze swoim synem.

Aby Małgorzata mogła wziąć udział w kuracji, aktualna kwota do zebrania to 23 420 złotych. Zostanie ona przeznaczona na poszczególne opłaty:

17 420 złotych - koszt 30-dniowej kuracji

4 500 złotych - koszt zamieszkania

1 500 złotych - koszt wyżywienia

Dzięki Państwu Małgorzata będzie miała szansę poprawić swój stan zdrowia.

Pod linkiem znajduje się wywiad z Małgorzatą, przeprowadzony w Akademii Medycyny Regeneracyjnej w 2016 roku.

https://youtu.be/iCave1xo3J0

Małgorzata Stęgierska jest podopieczną Stowarzyszenia “Ty dajesz życie”. Wspólnie staramy się jej pomóc w walce z chorobą i poprawie stanu zdrowia. Do tej pory udało się nam pomóc 17 podopiecznym.

Centrum Regeneracji Organizmu Akademii Medycyny Regeneracyjnej w Świebodzicach jest miejscem, do którego zwracają się pacjenci z ciężkimi, przewlekłymi, nieuleczalnymi i genetycznymi chorobami, a wszystkie kuracje odbywają się przy zastosowaniu unikalnej kompleksowej metody regeneracji całego organizmu za pomocą prostych i nieszkodliwych metod naturalnych, opracowanej w oparciu o medycynę komplementarną i regeneracyjną. (Więcej szczegółów można zobaczyć na stronie www.acadregmed.com)

Zachęcamy również do dokonywania wpłat 1% podatku na rzecz Julii, podając numer krs Stowarzyszenia

0000628953 i cel szczegółowy "Małgorzata" podczas wypełniania zeznania rocznego PIT.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 17

 
Dane ukryte
ukryta
EZ
Ewa Zolich
100 zł
SP
Sylwia Piasecka
100 zł
 
Dane ukryte
ukryta
ES
Elzbieta Skowronska
100 zł
BK
Barbara Kenik Kenik Bogusz
200 zł
AK
Andrzej Kotef
8 zł
 
Dane ukryte
20 zł
AP
Artur Protonnik
100 zł
M
Marcin
50 zł
Zobacz więcej

Komentarze 2

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

742 447 zrzutek

i zebrali

526 876 361 zł

A ty na co dziś zbierasz?