id: j2wjjj

HANDPAN CAMP BIESZCZADY

HANDPAN CAMP BIESZCZADY

Nasi użytkownicy założyli 1 013 898 zrzutek i zebrali 1 059 966 601 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

To z pewnością największy nasz Camp z najbogatszym programem. Wierzymy że będzie wyjątkowo, że będziemy blisko i każdy znajdzie coś dal siebie uskrzydlającego. Tym razem spotykamy się w bramie Bieszczad, w niedużej osadzie gdzie oddamy się totalnie muzyce i wspólnocie handpanowej. Na miejscu jest wszystko czego potrzebujemy do szczęścia. Oto program :


🌗 MODUŁ I :


🌻🌻 HANDPANY🌻🌻

Dwa poziomy zaawansowania, dwóch instruktorów. Także nie martwcie się czy to dla Was. Każdy znajdzie coś dla siebie. Standardowo o handpanach wszystko, od technik podstawowych po bardziej zaawansowane, rytmy, melodia, akordy, skale, oraz aranżacja i kompozycja dla bardziej wymagających, pracujących już z własną twórczością handpanową.

prowadzi : KRZYSZTOF GUZEWICZ

( drugi instruktor w momencie gdy będzie wiadomo jakie grupy )

D5QJr7Jv7NOVyS30.jpg 

🌻🌻 TEORIA MUZYKI 🌻🌻 


Wiedza która pozwala zobaczyć i zrozumieć to co wydarza się podczas naszego grania, tak abyśmy pewniej i świadomiej opowiadali swoje muzyczne historie, rozumieli jaki chcemy wybrać handpan, i jakie są między nimi różnice. To fascynujący świat, pełen ciekawych zjawisk który wzbogaci nasz język muzyczny. Wszystko to w luźnej atmosferze, pod drzewkiem lub na kamieniu, w zgodzie za naturą.

prowadzi : NATALIA CZEKAŁA

mesU3MUpHeam69zz.jpg


🌻🌻 RYTM 🌻🌻 


Rytm jest naszym sercem, jest w nas od zawsze i na codziennym poziomie nic potrzebujemy nic żeby go rozumieć, on jest w każdym z nas. Ale można o niego zadbać znacznie pełniej, wejść głębiej i odkryć bezkresne jego przestrzenie. Do tego przydają się wskazówki i narzędzia, dzięki którym lepiej się zsynchronizujemy i umiejscowimy konkretne wartości rytmu w poszczególnych częściach naszego ciała. Zatem spodziewajmy się :

- KONNAKOL ( voice drumming ), recytacja rytmów, swoisty język dzięki któremu zrozumienie, zapamiętanie i poruszanie się w poszczególnych rytmach staje się łatwiejsze

- BODY BEAT - ciało jako narzędzie perkusyjne pozwalające doskonale zrozumieć pewne zależności rytmiczne, mnóstwo dobrej zabawy i koordynacja ciała.

- MAPA RYTMÓW - to nasze zasoby rytmiczne które należy zwiększać, kolekcjonować co uchroni nas przed pułapką " jednego rytmu ", oraz zrozumieć jak można tworzyć swoje własne rytmy, tak by miały sens, miały to " coś ".

prowadzi : KRZYSZTOF GUZEWICZ

Y2gtm8CdnDXXejqK.jpg


🌻🌻  ŚPIEWOKRĘGI 🌻🌻 

Poczucie wspólnoty, spontaniczność, muzyczne tu i teraz, tym charakteryzuje się formuła śpiewokręgu. Podążając za osobą prowadzącą, improwizującą powtarzalne motywy muzyczne grupa ma szansę w bardzo krótkim okresie czasu w poczuciu bezpieczeństwa i swobody zbudować wielowarstwowy utwór. Uskrzydlająca i uwalniająca zabawa będąca wspólnym tworzeniem. Żywy looper z dodatkiem magii człowieczeństwa.

prowadzi : NATALIA CZEKAŁA


6rBlz9NJIJavJwYa.jpg


🌗 MODUŁ II a : ( to moduł I plus homerecording )🌻🌻  REALIZACJA NAGRAŃ | MIKS | MASTERING 🌻🌻 

To panel dla wszystkich którzy chcą lepiej nagrywać swoje handpany. Konkretna wiedza o rodzajach mikrofonów, ustawieniach, rodzajach programów do nagrań DAW (Digital Audio Workstation) , oraz podstawowych narzędzi z zakresu postprodukcji nagrań ( eq, kompresja, efekty ).

prowadzi : KAMIL DEC

czas : 6 godzin / 2 dni


aAnMO2cuxpoQKhdc.jpg


🌗 MODUŁ II b : ( to moduł I plus YOGASTASY)🌻🌻  YOGASTASY 🌻🌻 

Yogastasy to autorski program pracy z ciałem KAsha Sheibaniego. Instruktora jogi, dj-a i artysty mieszkającego w Londynie. Jego program obejmuje nowoczesną wersję jogi Hatha-Raja, połączonej z przepływem Vinyasy i technikami oddychania Kundalini, a wszystko to z muzyką na żywo.

prowadzi : KASH SHEIBANI

czas : 1,5 godziny / 4 dni

tFqokkFfkk1FnhUF.jpg


🌗 KONCERTY :


🌻🌻  DOBRAWA CZOCHER " DREAMSCAPES " 🌻🌻 

„Dreamscapes” to podróż przez sen, moment, w którym naprawdę spotykamy się z naszą podświadomością. Czego możemy tam doświadczyć i jak to wpływa na nasze życie? Ten koncert przenosi nas w przestrzeń nie z tego świata, pełną kolorów i nieograniczonych możliwości i marzeń.

Dobrawa Czocher to polska wiolonczelistka urodzona w muzycznej rodzinie, która zaczęła grać w wieku 7 lat. Szybko związała się z wiolonczelą i odtąd naturalną decyzją było poświęcenie jej życia muzyce. Jest absolwentką dwóch prestiżowych uczelni muzycznych: Uniwersytetu Muzycznego Chopina w Warszawie w klasie prof. Piotra Hausenplasa oraz Hochschule für Musik w Detmold w Niemczech w klasie prof. Alexandra Geberta. Jest także laureatką wielu konkursów muzyki solowej i kameralnej. Brała udział w wielu międzynarodowych kursach mistrzowskich i festiwalach muzycznych.

5MSMDFYMDFmgRoD7.jpg🌻🌻  FACELESS CONCEPTS 🌻🌻 

Opowieść złożona ze skrawków niedokończonych melodii, z fragmentów niedomyślonych historii, z dźwięków unoszących się w powietrzu i nie mogących znaleźć stałego miejsca. Ulotne i nienazwane elementy rozciągnięte w czasie, z nadaną im wagą i znaczeniem. Osadzone w świecie dźwiękowym nasyconym ciszą, oddechem, improwizacją i czystą emocją.


" Faceless Concepts " - to założenie muzycznej wędrówki, kameralnych spotkań z człowiekiem. Oszczędne w formie i środkach kompozycje stanowią bazę dla poszukiwań brzmieniowych oscylujących pomiędzy delikatnością i subtelnym pięknem akustycznego grania a szorstkimi przestrzeniami elektronicznymi. Przez całość koncertu prowadzą słuchaczy i muzyków słowa poematów miłosnych XIII w. sufickiego mistyka - Rumiego. To otwarte zaproszenie do współprzeżywania . Kiedyś, gdzieś, tu i teraz.


Natalia Czekała - pianino, syntezator, głos, emocje

Krzysztof Guzewicz - handpany, instrumenty perkusyjne, elektronika, emocje


DBvondYnKsCLywgR.jpg


🌗 SILENT DOWNTEMPO

Swobodny ruch, w przestrzeni otwartej, na wzgórzu, w słuchawkach przy klimatycznych składankach. Totalna synchronizacja pulsu, jedność i radość z tańca.

JQnyYMFqVnGTBEIU.jpg

🌗 JAM SESSION

To już jest oczywistością że wieczory kończymy dżemikami. Co najwyżej będziemy zmieniać miejsca 🙂
🌗 PROWADZĄCY :


🌻🌻 KRZYSZTOF GUZEWICZ 🌻🌻 

Tata dwójki dzieci, i nie ma wątpliwości że one są najważniejsze.

Ale także miłośnik rytmu w każdej formie, perkusjonista, edukator, producent. Wielbiciel słońca i ciepłego morza. Kreator akcji i projektów artystycznych oraz społecznych. Autor muzyki do spektakli, filmów, animacji.

Pracuje z osobami niepełnosprawnymi, z wieloma zdolnymi ludźmi sceny muzycznej i teatru. Produkuje muzykę elektroniczną, analogową, inicjuje wartościowe zamieszanie. Założyciel szkoły handpanowej KOBE.


🌻🌻  NATALIA CZEKAŁA 🌻🌻 

Pianistka, kompozytorka, wokalistka, mama Miłki i Ninki.

Ma za sobą 17 lat klasycznej edukacji muzycznej, która poprowadziła ją przez trzy miasta Poznań, Warszawę i Wiedeń. Po studiach zdecydowała się zawierzyć własnym podszeptom muzycznym i rozpoczęła działalność kompozytorską. Początkiem tej drogi było założenie ethnojazzowego zespołu T/Aboret, w którym gra i tworzy do dziś. Od tego czasu działa na wielu polach muzycznych - stworzyła muzykę do ponad 20 sztuk teatralnych i czytań performatywnych, animacji, słuchowisk, filmów krótkometrażowych, działała jako edukator muzyczny, pracuje z osobami niepełnosprawnymi w Klubie Nieskrępowanej Kreacji Muzycznej Tośmy są. Wiele z projektów współtworzy z Krzysztofem Guzewiczem łącząc życie rodzinne, z podróżami i muzyką.

W muzyce szuka emocji, w życiu zachwytów. Nade wszystko ceni wzruszenie.


Lokalizacja

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Nagrody/oferty 1

Kupuj, Wspieraj, Sprzedawaj, Dodawaj.

Kupuj, Wspieraj, Sprzedawaj, Dodawaj. Czytaj więcej

Nieaktywne
Inne
CAMP / karnet
CAMP karnet, to gwarancja uczestnictwa w campie
400 zł

Kupione 23

Zakończona

Wpłaty 28

 
Dane ukryte
ukryta
 
Użytkownik niezarejestrowany
1 zł
Zwrócona
 
Użytkownik niezarejestrowany
1 zł
 
Dane ukryte
ukryta
MG
Michał
400 zł
PS
Patrycja Stepniak
400 zł
MO
Małgorzata Ostropolska
400 zł
IP
Iwona Pałżewicz
400 zł
 
Dane ukryte
ukryta
Przemek Aneta
800 zł
Zobacz więcej

Komentarze 2

 
2500 znaków