id: j33fza

Projekt PhotoPoint -Find Your Photo

Projekt PhotoPoint -Find Your Photo

0 zł
z 200
0%
zakończona
31.12.2020r
0
wspierających
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 036 112 zrzutek i zebrali 1 104 516 185 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Celem zrzutki jest zebranie środków na stworzenie aplikacji mobilnej na systemy Android i iOS. Dzięki aplikacji PhotoPoint użytkownicy będą mogli w łatwy i szybki sposób dodawać i wyszukiwać ciekawe miejsca do wykonania zdjęć np. z podróży lub przeprowadzenia profesjonalnych/półprofesjonalnych sesji zdjęciowych. Takie rozwiązanie idealnie sprawdzi się w przypadku fotografów lub influencerów, którzy chcą prowadzić swoje profile SM w ciekawy i oryginalny sposób. Po uruchomieniu PhotPoint masz dwie możliwości:

 • pierwsza - znajdź interesujące miejsce w okolicy,
 • druga - dodaj nowy PhotoPoint do naszej bazy.

Do nowego miejsca doprowadzi Cię Twoja domyślna nawigacja. Po wybraniu PhotoPoint uruchomi się karta, znajdziesz tam następujące informacje:

 • zdjęcia dodane przez innych użytkowników,
 • ogólną ocenę PhotPoint,
 • sekcję z komentarzami,
 • skrót do nawigacji, trasy, udostępnienia, dodania swojego zdjęcia.

Po wybraniu opcji "Dodaj PhotoPoint" aplikacja określi jego położenie na podstawie Twojej lokalizacji. Następnie będziesz mógł/a dodać zdjęcie, ocenić swoje miejsce w skali od 1 do 5 oraz dodać komentarz.

Aplikacja daje możliwość połączenia jej ze swoimi kontami w Social Media (Facebook lub Instagram). Dzięki temu przy dodawaniu nowego PhotoPoint lub zdjęcia z już istniejącego w naszej bazie, możesz dodać odnośnik do swojego profilu.

W łatwy sposób stworzysz również listę swoich ulubionych PhotoPoint. Jeżeli połączysz aplikację ze swoimi Social Media, będzie ona dostępna publicznie dzięki wyszukiwarce. W ten sposób swoje ulubione miejsca możesz mieć zawsze pod ręką.


Zebrana kwota przeznaczona jest na:

 • projekt graficzny oraz stworzenie aplikacji na systemy Android oraz iOS,
 • opłaty związane z utrzymaniem bazy danych, dzięki której możliwe będzie funkcjonowanie aplikacji,
 • projekt grafik reklamowych oraz identyfikacji wizualnej,
 • stworzenie strony www,
 • opłaty związane ze wsparciem technicznym umożliwiającym stałe aktualizacje i support,
 • przeniesienie praw autorskich,
 • akcje promocyjne za pośrednictwem Facebooka i Instagrama.

Zakończenie zbiórki planujemy na koniec grudnia 2020 roku. Następnym krokiem będzie realizacja projektu, która potrwa do marca- kwietnia 2021 roku. Ostatnim etapem projektu będą beta testy,które trwać będą od 30 do 45 dni. Każda osoba, która wesprze naszą zbiórkę będzie mogła wziąć w nich udział. Wystarczy, że zgłosi się do nas za pośrednictwem Facebooka: PhotoPoint - Find Your Photo lub mailowo: [email protected].

Z uwagi na obecną sytuację jej funkcjonowanie w pierwszym etapie ograniczy się do terenu Polski. Wraz z otwieraniem połączeń do innych krajów będziemy aktualizować listę krajów. Mimo to zapraszamy do wsparcia również osoby zza granicy, dzięki temu będziemy mieć już przygotowaną bazę miejsc poza granicami naszego kraju.


Jeżeli jesteś zdania, że nasz pomysł ma sens i jest przydatny, prosimy wesprzyj nas. Prosimy również o przekazanie zbiórki dalej.


Dziękujemy za wsparcie! Zapraszamy do odwiedzenia naszego profilu na Facebooku: PhotoPoint - Find Your Photo.

Zespół PhotoPointPierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Nagrody/oferty 1

Kupuj, Wspieraj, Sprzedawaj, Dodawaj.

Kupuj, Wspieraj, Sprzedawaj, Dodawaj. Czytaj więcej

Nieaktywne
Inne
Dostęp do beta testów aplikacji PhotoPoint
W ramach podziękowania możesz wziąć udział w beta testach PhotoPoint. Wystarczy, że w tej sprawie napiszesz do nas na Facebooku: PhotoPoint - Find You...
1 zł
Zakończona

Wpłaty

nikt jeszcze nie wpłacił, możesz być pierwszy!

Nikt jeszcze nie wpłacił, możesz być pierwszy!

Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!