id: j35vzd

Fotopułapki - monitoring tam bobrowych

Fotopułapki - monitoring tam bobrowych

 
Daniel Petryczkiewicz

Aktualności1

  • Drogie, Drodzy! To było FENOMENALNIE EKSPRESOWE!

    Właśnie zamówiłem dwie foto pułapki Talon Pro Camovue od Reolink.

    Obie mają zasilanie solarne oraz akumulator który wytrzymuje najsroższe mrozy.

    Jeśli na Zrzutkę wpadnie więcej pieniędzy to przeznaczę je na dokupienie kart pamięci a jak jeszcze więcej to może uda się kupić jeszcze kolejną taką!


    Dziękuję Wam oooooogroooomnieee!!!

    GXYc35LoWe8ihqUP.jpg

Dodawaj aktualności i informuj wspierających o postępach akcji.

Dodawaj aktualności i informuj wspierających o postępach akcji.
To zwiększy wiarygodność Twojej zrzutki i zaangażowanie darczyńców.

Opis zrzutki

Srogie mrozy zweryfikowały sprzęt którego

używam do monitoringu Przyrody nad Małą, w Rozlewisku czy Łąkach Oborskich. Chińskie fotopułapki zdechły i nie nadają się do niczego. Potrzebuję pilnie kupić dwie porządne, już wypróbowane firmy Reolink z którą współpracuje od dawna i polegam na jej sprzęcie. Fotopułapki pozwalają na monitoring tam bobrowych, co jest szczególnie ważne TERAZ kiedy nadejdzie odwilż. Kluczowe jest aby tamy nie były niszczone, bo cała robota jaką robi śnieg pójdzie na marne jeśli woda będzie spływać zamiast się rozlewać w bezpiecznych miejscach. Pomożecie????

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Dbamy o bezpieczeństwo. W razie wątpliwości zgłoś tę zrzutkę przez