id: j3a3sk

Spełnienie marzeń - Kocie Łapki - Kawiarenka dla kociarzy

Spełnienie marzeń - Kocie Łapki - Kawiarenka dla kociarzy

Nasi użytkownicy założyli 1 038 323 zrzutki i zebrali 1 109 975 586 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności1

 • 01.08.2023:

  Założyliśmy właśnie fanpage Kawiarenki!

  Zapraszamy do polubienia, tam również będziemy dodawać wszystko co się u nas dzieje! :)) https://www.facebook.com/kocielapki.kawiarnia


  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Witajcie, kochani miłośnicy zwierząt! Nazywam się Dawid mam 27 lat i marzę o stworzeniu kociej kawiarenki - miejsca, które połączy naszą miłość do kociaków z przyjemnością picia kawy czy herbaty. Chciałbym stworzyć to ciepłe i magiczne miejsce, które zapewni nie tylko relaks i odprężenie, ale również szansę na adopcję bezdomnych kotów, które zasługują na kochający dom. Kawiarenkę chciałbym otworzyć w Tychach lub w Katowicach w zależności od tego gdzie znajdziemy lepsze miejsce dla kociaków!

6imspWPReA9lYANY.png mnie:

Zawsze fascynowały mnie zwierzęta, ale szczególne miejsce w moim sercu zajmują kocie łapki. Spędzając z nimi czas, zdaję sobie sprawę, jak wiele radości i spokoju wnoszą do naszego życia. Jestem przekonany, że kocia kawiarenka nie tylko spełni marzenia miłośników kotów, ale także przyczyni się do szerzenia świadomości na temat adopcji i odpowiedzialnej opieki nad zwierzętami.

8ZA4OI9wsp9Q83YE.png

🍵Cel:

Moją misją jest stworzenie kociej oazy, gdzie wszyscy miłośnicy kotów będą mogli spotkać się, delektować się pyszną kawą i herbatą, a przede wszystkim spędzić czas w towarzystwie kociaków, które poszukują ciepłego domu. Chcę, aby każdy klient poczuł się wyjątkowo, a przytulność naszej kawiarenki stała się dla nich ucieczką od codziennych trosk.

1aVFHZ2OkrzUiYHx.jpg🌈Wizja:

Aby osiągnąć ten cel, potrzebuję Waszej pomocy. Pieniądze zebrane w ramach tej zbiórki zostaną przeznaczone na wynajem odpowiedniego lokalu, zakup wygodnych mebli i akcesoriów, zapewnienie odpowiedniej pielęgnacji i opieki zdrowotnej dla kotów oraz zorganizowanie szkoleń i kursów z zakresu opieki nad zwierzętami.

Kocia kawiarenka będzie wymagała odpowiedniego szkolenia personelu, aby zagwarantować bezpieczeństwo zarówno dla gości, jak i naszych kociaków. Dlatego potrzebujemy środków na kursy pierwszej pomocy, psychologii zwierząt i weterynarii, aby mieć pewność, że nasza działalność będzie prowadzona z troską i profesjonalizmem bo to jest dla nas najważniejsze!

Wspierając naszą zbiórkę, wspierasz ideę adopcji i dobrostanu zwierząt. Wszyscy nasi koci mieszkańcy będą pochodzić ze schronisk, a kawiarenka będzie stanowić mostek między nimi a przyszłymi opiekunami, którzy znajdą w nich prawdziwych przyjaciół.


Pamiętaj, że każda wpłata, nawet najmniejsza, przyczyni się do spełnienia naszych marzeń o stworzeniu tego magicznego miejsca dla nas i naszych kocich przyjaciół.


💖W imieniu wszystkich przyszłych gości kociej kawiarenki, serdecznie dziękuję za wsparcie i dołączenie do naszej kociej społeczności!

Lokalizacja

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 2

 
Dane ukryte
5 zł
 
Dane ukryte
5 zł

Komentarze 1

 
2500 znaków