id: j3d249

Snowy umiera na FIP - pomóż mu przeżyć!

Snowy umiera na FIP - pomóż mu przeżyć!

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Nasi użytkownicy założyli 1 067 363 zrzutki i zebrali 1 163 321 999 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności14

 • 84/84 KONIEC!!!!!!!!!!!!


  Łuuuuuhuuuuuu!!

  Snowy dziś dostał ostatnie wyniki, wszystko śpiewająco i kończymy kłucie! Dziękujemy wam wszystkim raz jeszcze!

  Teraz zaczyna się czas obserwacji, kolejne 84 dni aby sprawdzić czy małemu nic nie będzie (w sumie już nie taki mały, 4kg!!) Także, stres max dla nas, kotek z kolei już odpoczywa 1f642.png:) Życzcie powodzenia!!!


  nb1e5384519a84c9.jpeg

  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Drodzy znajomi i nieznajomi, potrzebujemy Waszej pomocy. 

My, to Gosia i Jacek oraz nasz kotek, Snowy. Jest rozkosznym, 8 miesięcznym kociakiem o pięknych, błękitnych oczach i puszystym, białym futerku. Uwielbiał leżeć nam na kolanach, mruczeć i domagać się głaskania. W tej chwili jednak, Snowy powoli umiera.


Kilka dni temu świat zawalił się nam na głowy. Zauważyliśmy, że nie przybiera na masie, przestał interesować się swoimi ulubionymi zabawkami i nawet nie spojrzy na jedzenie, które mu dajemy. Do tej pory znał doskonale pory karmienia i głośno miaucząc próbował przymusić nas do nałożenia mu solidnej porcji mokrej karmy. Teraz zupełnie stracił apetyt. 


Okazało się, że najczarniejszy scenariusz, jaki mogliśmy sobie wyobrazić stał się rzeczywistością. U Snowiego zdiagnozowano nieuleczalną, śmiertelną chorobę: zakaźne zapalenie otrzewnej, znaną jako FIP. Wirus atakuje najczęściej małe kocięta i wyniszcza ich organizm. Dowiedzieliśmy się, że nie ma nią lekarstwa a śmierć jest tylko kwestią czasu. 


Oboje byliśmy załamani. Nasze ukochane, malutkie zwierzątko, które umilało nam dni i o które dbaliśmy najlepiej jak umiemy, miało po prostu umrzeć. Dzisiaj jest bardzo słaby, chudy, je specjalną wysokoenergetyczną karmę dla chorych zwierząt. Głównie śpi. Podajemy mu codziennie leki przeciwgorączkowe i przeciwzapalne, żeby czuł się ciut lepiej. Do tej pory nie wiemy, jak poradzić sobie z tą tragedią. Nie chcemy nawet pomyśleć o tym, że może go wkrótce z nami nie być. 


Pojawiła się jednak pewna szansa, żeby Snowy wyzdrowiał. Istnieje eksperymentalna terapia, która może pokonać FIP. Leki pojawiły się w Stanach Zjednoczonych i istnieje już wiele świadectw ich skuteczności, w postaci wyleczonych kotów. Terapia trwa trzy miesiące. Jest bardzo kosztowna i nie stać nas na pokrycie jej w całości. Jedna fiolka leku kosztuje 130$. Snowy będzie musiał przyjąć takich fiolek minimum 25. Ponadto wymaga drogiej karmy, codziennych wizyt u weterynarza i przeprowadzania badań krwi oraz USG. Dlatego zwracamy się do Was, znajomi i nieznajomi, z olbrzymią prośbą o wsparcie finansowe. 


Nie znieślibyśmy myśli, że Snowy odszedł przez tak prozaiczny powód, jak brak funduszy. Chcemy, musimy o niego walczyć dopóki możemy i dopóki jest choć cień szansy na to, że wyzdrowieje. Jest to nasz obowiązek, jako jego opiekunów. 

Wierzymy, że znowu będzie ciekawskim, zadowolonym z życia kotem. Nie uda nam się to bez Waszego wsparcia. Prosimy, pomóż Snowiemu.


Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 194

preloader

Komentarze 18

 
2500 znaków