id: j3huau

Marzenie Mii i Bena- Disneyland!

Marzenie Mii i Bena- Disneyland!

 
Agnieszka Hańczuk-Weber

Opis zrzutki

Nasze dzieci niedawno spełniły wielkie marzenie, by zobaczyć śnieg a teraz na tapecie jest nowe, WIELKIE marzenie- pojechać do Disneylandu. Uwielbiam realizować ich marzenia ale czasem ciężko uzbierać fundusze. Sprawdzone biuro podróży, wyceniło wycieczkę dla naszej rodziny, na kwotę € 2.696. Termin 19-22 września i w cenie są przeloty do Paryża, noclegi w Disneylandzie, dwa dni zabawy w parku rozrywki, wycieczka statkiem po Sekwanie, śniadania, transfery z/do lotniska itd. Sporo kasy… ale może wspólnymi siłami uda się zebrać? Omijają Was Chrzty, Komunie, bo ich nie robimy, więc może w ramach zbliżających się urodzin Bena, Mii i 10.rocznicy ślubu ich starych zechcecie przyczynić się do naszego rodzinnego wyjazdu we wrześniu? :)

Wdzięczna za każdą cegiełkę MAMA


Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Dbamy o bezpieczeństwo. W razie wątpliwości zgłoś tę zrzutkę przez