id: j3ucw3

Kabiny do dezynfekcji dla ratowników

Kabiny do dezynfekcji dla ratowników

19 493 zł z 90 000 zł
21%
zakończona 29.05.2020r
140 wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

Od tygodnia dostarczamy do szpitali kabiny do dezynfekcji dla personelu medycznego, który na co dzień ma do czynienia z pacjentami z podejrzeniem koronawirusa. Do tej pory kabiny produkowaliśmy na własny koszt. Na ten moment zaopatrzyliśmy w nie wszystkie szpitale w Kaliszu, szpital w Ostrowie Wielkopolskim, dwa szpitale w Poznaniu oraz szpital w Koninie.


Bezpieczeństwo personelu medycznego, lekarzy, ratowników, kierowców, którzy są na pierwszej linii walki z koronawirusem, jest najważniejsze. Niestety, nasze możliwości finansowe są ograniczone. Dlatego zwracamy się do Was o pomoc. Potrzebujemy złotówek na materiały do dalszej produkcji kabin, na które jest ogromne zapotrzebowanie. Koszt zrobienia kompletnej kabiny to około 1500 zł. Za całą zakładaną kwotę wykonamy 60 takich kabin.


Aktualizacja (15 kwietnia 2020 r.):

--------------------------

Do tej pory dzięki zrzutce wykonaliśmy 10 kabin do dezynfekcji i niemal drugie tyle przed rozpoczęciem zbiórki na zrzutka.pl. Na dzień dzisiejszy koszt zrobienia kompletnej kabiny to około 2000 zł. Początkowo zakładaliśmy wyprodukowanie 60 kabin przy koszcie produkcji jednej w granicach 1500 zł. Jednak od wykonania pierwszej kabiny minął miesiąc i w tym czasie ceny elementów składowych znacznie wzrosły. Niestety, wykorzystaliśmy już dostępne u nas zapasy półproduktów. Za całą kwotę wykonamy od 45 do 50 takich kabin, przy założeniu, że ceny elementów składowych nie będą dalej rosnąć.

--------------------------


Indywidualny numer konta bankowego zrzutki:

40 1750 1312 6880 3128 2145 9822


Kontakt: Adrian Majda, tel. 731331331


Dotychczas dostarczone do szpitali kabiny, jak również te planowane do najbliższych dostaw, finansowane były głównie ze środków własnych firmy Plandeki Kalisz oraz przy udziale lokalnych przedsiębiorców, za co już dziś gorąco dziękujemy.


Zapotrzebowanie jest bardzo, bardzo duże, zgłaszają się do nas kolejne szpitale z Polski. Kolejne kabiny zostaną dostarczone do Pleszewa, Leszna, Kępna, Wielunia, Wałbrzycha oraz Żywca.


Naszym celem jest zabezpieczenie jak największej ilości ratowników, pracowników służby zdrowia pracujących na „pierwszej linii frontu” w walce z koronawirusem.


Jednocześnie apelujemy #NIEKŁAMRATOWNIKA i #zostańWdomu. Zachęcamy do śledzenia naszego fanpage’a na Facebooku: https://www.facebook.com/plandeki.kalisz/


Materiał filmowy dzięki uprzejmości lokalnej telewizji PRO ART z Ostrowa Wielkopolskiego oraz portalu Kalisz24 INFO.


Media o nas:Nasze kabiny do dezynfekcji były już wykorzystywane przez personel medyczny w Kaliszu, co widać na poniższym filmie.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 140

 
Dane ukryte
25 zł
 
Dane ukryte
10 zł
M
Marlena
8 zł
MC
Marcin Czekała
ukryta
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
5 zł
GR
grzegorz.blazewicz
10 zł
KR
Krystian Rosół
25 zł
 
Dane ukryte
10 zł
Zobacz więcej

Komentarze 2

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

742 876 zrzutek

i zebrali

527 605 613 zł

A ty na co dziś zbierasz?