id: j4yw5a

Kastracje Kociego Ministerstwa Kastracji 2021

Kastracje Kociego Ministerstwa Kastracji 2021

25 575 zł 
z 25 000 zł
102%
65 dni do końca
763 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

Nowy Rok 2021 nowe wyzwania.

Kotom pomagam od 2008 roku, byłam wolontariuszem, Domem Tymczasowym, współprowadziłam bazarki na forum miau.pl a później na Facebook'u. Moja działalność nie ma formalnych ram, wszystko co robię, robię z potrzeby serca i chęci zmiany kociego świata.

Od 2016 roku prowadzę na Facebooku własną grupę Januszowe Walki z Bezdomnością! Kocie Ministerstwo Kastracji, gdzie prowadziłam i będę prowadzić bazarek, z którego cały dochód przeznaczony był i będzie na pomoc kotom. Od czerwca 2019 postanowiłam wspierać i propagować kastracje kotów, finansuję lub współfinansuje zabiegi kotów bezdomnych, jak i tych, które mają swojego właściciela i/lub opiekuna. Wierze, że kastracja to jedyny sposób zapobiegania kociej bezdomności oraz zapobiegania niektórym chorobom. Im więcej kotów uda się wykastrować tym mniej umrze jako niechciane i niekochane. Kastracja jest moim priorytetem, ale nie odmawiam pomocy kotom, które los skieruje na moje ścieżki. Nie umiem przejść obojętnie, stąd czasami pod moją opiekę trafiają kocie maluchy, które wymagają leczenia i znalezienia domu, czasami starsze, często zaniedbane koty. Pomagam na ile pozwalają mi warunki.

Działam na terenie województwa Podkarpackiego (okolice Przemyśla, Kolbuszowej, Krosna, Stalowej Woli) i Małopolskiego - Kraków i szeroko rozumiane okolice. W 2019 roku udało się opłacić zabiegi dla 47 kotów.

W 2020 roku opłaciłam 140 zabiegów kastracji (znaczna część z kociaków została również odrobaczona), dodatkowo sfinansowałam leczenie i /lub przygotowanie do adopcji 8 kotów.

Udało się również zorganizować akcje "mikołajkową" dla podopiecznych Przytuliska dla bezdomnych zwierząt w Kolbuszowej. Zwierzaki dostały dary rzeczowe w postaci, karmy mokrej i suchej, smaczki oraz zabawki.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 763

AZ
Anna Zielińska
30 zł
JA
Jolanta Adamczyk
20 zł
BM
Beata Madej-Kaczorowska
10 zł
 
Użytkownik niezarejestrowany
61 zł
AT
Anna Trojanowska
ukryta
Magda Świętochowska
14 zł
SS
Sylwia Stopyra
5 zł
AW
Ala Wyżga
10 zł
AS
Alicja Szu
45 zł
MM
Magda Matuszewska
45 zł
Zobacz więcej

Komentarze 5

 
2500 znaków

Nasi użytkownicy założyli

754 697 zrzutek

i zebrali

546 245 815 zł

A ty na co dziś zbierasz?