id: j529c8

Tychy: Pożar zabrał nam wszystko. Piorun trafił w dach budynku zabierając cały dobytek!

Tychy: Pożar zabrał nam wszystko. Piorun trafił w dach budynku zabierając cały dobytek!

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
72 474 zł 
z 170 000
42%
zakończona
09.09.2018r
920
wspierających
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 957 435 zrzutek i zebrali 964 052 168 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Szanowni Państwo w poniedziałek, 30 lipca około godziny 15.45 w wyniku uderzenia pioruna w dach a w skutkach pożaru spłonęło nam całe poddasze budynku wielorodzinnego przy ulicy Cienistej w Tychach zabierając nam cały dobytek naszego życia. Z ogniem walczyło łącznie 19 jednostek straży pożarnej.

Zbiórka na odbudowę mieszkania.

Szanowni Państwo, Tyszanie koleżanki koledzy! Ogień strawił nasze całe mieszkanie, które było najbezpieczniejszym miejscem dla naszej całej rodziny.

Jesteśmy młodym małżeństwem wychowującym dwójkę wspaniałych dzieci Córka lat 6 Syn 14 miesięcy, których kochamy ponad wszystko. W jednej chwili ogień pozbawił nas dachu nad głową a wszystko co było w mieszkaniu obróciło się w pył.

Zaświadczenie

.

Dziś gdy powoli opadają emocje po tragedii pragniemy Was prosić o pomoc aby móc odbudować mieszkanie i stworzyć bezpieczne warunki dla naszych dzieci, które zapewne długo nie zrozumieją co stało się tego dnia w naszym mieszkaniu. Żywioł zniszczył nam wszystko co mieliśmy a nasze życie trzeba zacząć budować od początku. Priorytetem dla nas jest odbudować mieszkanie w którym gwarantem będzie bezpieczeństwo, miłość i oddanie wzajemne całej rodziny. Mamy silną wolę i chęci... ale brakuje nam w tym miejscu Waszej pomocnej dłoni. Jedyną szansą jesteście Wy, nasi wspaniali aniołowie, bez których to wszystko się nie uda. Prosimy o wpłaty darowizn, udostępnianie apelu dalej.

Każda wpłacona złotówka to szansa na powrót do naszego bezpiecznego mieszkania dlatego tak ważna jest Wasza pomoc, która ofiarowana w najmniejszej formie składa się na olbrzymią siłę, która pozwoli stanąć naszej rodzinie na nogi.

Pomagając zamieniasz nasze łzy rozpaczy na łzy radości i szczęścia, odwracasz dzieło zniszczenia, jakiego dokonał ogień. Wpłacając darowiznę budujesz nie tylko nasze mieszkanie ale i nasze ŻYCIE i sprawiasz że ogień który zabrał nam wszystko będzie już tylko bijącym z ogniska domowego, wnoszący ciepło i bezpieczeństwo naszych dzieci i całej rodziny.

Szczęść Boże!

Więcej o tragedii w mediach poniżej:

https://wiadomosci.wp.pl/pozar-poddasza-w-tychach-ewakuacja-mieszkancow-6279042190477441a

https://tvnmeteo.tvn24.pl/informacje-pogoda/polska,28/byl-huk-i-za-chwile-pokazal-sie-dym-po-gwaltownej-burzy-zaplonelo-poddasze,267786,1,0.html

https://silesion.pl/piorun-trafil-w-dach-budynku-wybuchl-pozar-wideo-30-07-2018

https://dorzeczy.pl/kraj/72331/Pozar-w-Tychach-Media-Ogien-pojawil-sie-po-uderzeniu-pioruna.html

English below:

Szanowni Państwo w poniedziałek, 30 lipca około godziny 15.45 w wyniku uderzenia pioruna w dach a w skutkach pożaru spłonęło nam całe poddasze budynku wielorodzinnego przy ulicy Cienistej w Tychach zabierając nam cały dobytek naszego życia.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 920

 
Użytkownik niezarejestrowany
4 355,48 zł
IN
Infolab
3 000 zł
 
Dane ukryte
2 500 zł
 
Angelika Wersel
2 291 zł
 
Dane ukryte
1 000 zł
 
Dane ukryte
1 000 zł
 
Dane ukryte
1 000 zł
 
Użytkownik niezarejestrowany
1 000 zł
OK
Oko
750 zł
KG
700 zł
Zobacz więcej

Komentarze 74

 
2500 znaków