id: j533ts

Wydaj ze Mną wszystko co piękne w reklamie.

Wydaj ze Mną wszystko co piękne w reklamie.

Nasi użytkownicy założyli 916 803 zrzutki i zebrali 884 313 146 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Opis zrzutki.

Czy nikt z was nie zastanawiał się jak to wszystko się zaczęło? Czy reklama kiedyś istniała? Ta niesamowita historia zapoczątkowana w starożytności sprawi że przeniesiesz się w czasie i poznasz kupców oraz kurtyzany reklamujące swoje usługi aż do czasów powstania internetu. Weprzyj wydanie tej niesamowitej książki z bogatą historią pokazującą ciekawe fakty o sposobie reklamowania się oraz ciekawostek z życia reklamy.


O mnie.

Mam na imię Iwona jestem żoną oraz studentką a już niedługo matka. Pragnę się rozwijać i spełniać swoje marzenia. Powstanie książki zapoczątkowała praca nad własną pracą licencjacką. Nigdzie nie mogłam znaleźć książki, która ukazywałaby ewolucje reklamy od samego jej początku. W ten sposób zaczęła się moja niesamowita przygoda z historią reklamy. To co opisałam w swojej książce pokazuje reklamę i jej sens w całkiem innym świetle.


Cel zrzutki.

Dzięki Wam będę mogła wydać swoją książkę o tytule Historia reklamy. Jest to książka naukowa opowiadająca o starożytności, średniowieczu i ciekawostkach związanych z reklamą. Wpłacając każdy grosik dajecie mi znak, że chcecie zagłębić się w tym fascynującym świecie reklamy. Kwota o którą proszę pozwoli mi na pokrycie kosztów związanych z: redakcją, korektą, składem, grafiką, drukiem, promocją oraz dystrybucją.


Ważne.

Jeżeli zaciekawi Cię ta historia proszę udostępnij zbiórkę dalej. Pomóżcie mi w przejściu tej niesamowitej przygody.

Spełnij ze mną moje marzenie!

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 5

preloader

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!