id: j55xad

Na nowe życie dla skrzywdzonego kundelka

Na nowe życie dla skrzywdzonego kundelka

Nasi użytkownicy założyli 916 261 zrzutek i zebrali 882 845 831 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Oto Mati...

Mati nie przebył setek kilometrów, aby trafić pod naszą opiekę. Jego dramat rozgrywał się tuż obok... Czekał na wybawienie, na ten moment, który zmieni jego pieskie życie.

sb8dbe2b4250fb3e.jpeg

Kiedyś, nie wiadomo kiedy i jak dokładnie, Mati trafił pod nieodpowiedni adres i do nieodpowiedniego człowieka. Na pewno nie było tam kolorowo. Nie było tam pełnej miski, ciepłego kąta, spacerów i zwyczajnej troski. Kiedy do drzwi zapukała policja i ten nieodpowiedni człowiek został wyprowadzony, Mati został sam.

g909b011e6d4ef7f.jpegTotalnie sam na opuszczonej, zagraconej posesji. Tułał się po ulicach, w poszukiwaniu pomocy i schronienia, niesyty nikt się nad nim nie zlitował. Choć obowiązkiem gminy, było zabranie go do schroniska, pracownikom gminy się nie spieszyło. Wg nich mógł spokojnie zostać sam i czekać pół roku, może nawet rok, aż oprawca wyjdzie na wolność.

kf4ba76410976341.jpeg

Choć czasy są ciężkie, jesteśmy przepełnieni i nasz stan konta nie wróży dobrze, nie mogliśmy dłużej pozwolić, aby ten mały, przerażony, niczemu winny pies, spał na ziemi, pod gołym niebem i powoli umierał z głodu....

q81dbac20c35c10f.jpeg

Dziś Mati jest z nami. Jest bezpieczny. Trafił do hoteliku, w którym będziemy się poznawać. Zapewnimy mu pełną opiekę i znajdziemy prawdziwy dom. Wiemy, że jest młodym psem, nie ma jeszcze nawet dwóch lat. 

f8b09c65dfa3bf10.jpeg

Znów musimy zwrócić się do Was z prośbą o pomoc. Potrzebujemy funduszy na opłacenie szczepień, odrobaczenia, odpchlenia, kastracji, karmy i opłacenie hoteliku. Dorzucicie się do skarbonki? 🙏

i5ab57e8fe06a546.jpeg

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 5

preloader

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!