id: j6ecc4

Pomóżmy Powodzianom-"Szlakiem Rolnika"-"Sewerynówka"

Pomóżmy Powodzianom-"Szlakiem Rolnika"-"Sewerynówka"

 
Michał Seweryn

Opis zrzutki

Cześć! Nazywam się Paweł i jestem rolnikiem z Kotliny Kłodzkiej – regionu szczególnie dotkniętego powodzią w 2024 roku. Prowadzę kanał na YouTube o nazwie „Szlakiem Rolnika”, gdzie dzielę się swoim doświadczeniem w prowadzeniu gospodarstwa. Zaangażowałem się również w pomoc osobom dotkniętym skutkami tej klęski.

W pierwszych dniach, dzięki naszej spontanicznej, jednodniowej zbiórce, udało się zebrać 5510 zł. Za te środki kupiliśmy najpotrzebniejsze wtedy rzeczy: narzędzia, odzież roboczą, środki higieny oraz chemię do dezynfekcji pomieszczeń.

Jest to druga tura zbiórki dla powodzian z Kotliny Kłodzkiej, którą organizuję we współpracy z osobami z całej Polski. Dzięki ludziom, którzy koordynują pomoc lokalnie, w pierwszych dniach po powodzi transporty z najpotrzebniejszymi rzeczami nieprzerwanie docierały do najbardziej potrzebujących. Wykorzystując zasięgi kanału, zaprosiliśmy do wsparcia także firmy, z którymi współpracujemy od lat.

Do mojej zbiórki dołączył Michał Seweryn z Podkarpacia, który prowadzi gospodarstwo ,,Sewerynówka". Zorganizował trzy TIRy paszy dla poszkodowanych gospodarstw z Trzebieszowic oraz pomoc rzeczową, w którą zaangażowała się lokalna społeczność ofiarującą także transport. Michał widzi, że ludzie chcą pomagać bezpośrednio konkretnym rodzinom. Do nich docieram i dla nich współpracujemy.


Tym razem zbieramy na najbardziej potrzebne materiały budowlane,stolarka okienna,drzwiowa, wszystko co jest im potrzebne w odbudowie zniszczonych domów. Chcemy, aby pomoc trafiła do konkretnej osoby która sama nie jest w stanie stanąć na nogi. W porozumieniu z lokalnymi koordynatorami, wybraliśmy jedną osobę , jest to Pani Agnieszka której dom został zniszczony podczas powodzi. Wszystkie wydatki oraz przekazanie towarów zostaną udokumentowane i pokazane na kanale.

Dziękuję wszystkim za zaufanie i okazane serce. Razem możemy znowu zrobić coś dobrego. Każda, nawet najmniejsza cegiełka, ma znaczenie.

Pozdrawiam, Paweł

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Dbamy o bezpieczeństwo. W razie wątpliwości zgłoś tę zrzutkę przez