id: j6jmae

Zbieramy na sprzęt żużlowy dla Kacpra Grzegorczyka! Kibice Polonii Piła pokażcie swoją siłę!

Zbieramy na sprzęt żużlowy dla Kacpra Grzegorczyka! Kibice Polonii Piła pokażcie swoją siłę!

3 176 zł 
z 7 000
45%
zakończona
14.05.2017r
67
wspierających
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 915 958 zrzutek i zebrali 882 186 736 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Witamy wszystkich kibiców Polonii Piła i nie tylko... Witamy wszystkich fanatyków czarnego sportu! Kacper Grzegorczyk jest wychowankiem naszego klubu "Polonii Piła".Zmaga się z brakiem sprzętu,który w tym sporcie jest bardzo drogi. Kacper stara się ze wszystkich sił jak tylko może... Niestety nie jest w stanie sam wyremontować silnika,który wymaga kapitalnego remontu! Co wiąże się z ogromnymi kosztami. Dlatego zwracamy się do Was z ogromną prośbą!! Pomóżmy chłopakowi!! Niech w końcu rozwinie skrzydła!!! Niech udowodni tym wszystkim,którzy w niego nie wierzą!! A w szczególnośći pomózmy mu zbudowac wiare w samego siebie!!!! Pomóżmy mu w tym!! Na mecze ligowe przychodzi około 7tys widzów... A może i nawet więcej! Wystarczyłoby aby każdy wpacił symboliczną "złotówke"! Rozumiemy jednak,że nie każdy może wpłacić pieniążki z róznych powodów,ale możecie pomóc również udostępniając zrzutke na profilach,pokazując znajomym itp. Liczymy na WAS!

Ps. Polonia Piła ma najlepszych kibiców w Polsce a może nawet i na Świecie?! Udowdodnijmy to,że potrafimy się zjednoczyć! Że nie tylko potrafimy wymagac od zawodników. wyników,lojalności itd,ale,że róznież potrafimy im pomóc jak tylko możmy kiedy są w potrzebie!! Pozdrawiamy!

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 67

preloader

Komentarze 9

 
2500 znaków