id: j7exa7

Dla cudownej Tereni, która poświęciła się pomocy zwierzętom!

Dla cudownej Tereni, która poświęciła się pomocy zwierzętom!

Nasi użytkownicy założyli 1 013 987 zrzutek i zebrali 1 060 115 604 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Kochani! Jest na świecie (a właściwie to w Dąbrowie Tarnowskiej) niezwykła osoba. Teresa całkowicie poświęciła się pomaganiu zwierzakom. Obecnie w jej domu przebywa około 30 piesków i kotków. Terenia znalazła je na pobliskich wsiach - często skatowane, głodne, spragnione, a na pewno niechciane i niekochane. Dała im schronienie, ciepłe i pełne miłości. Żadne z tych biedaków nie zaznało nigdy takiego dobra! Teresa szuka zwierzakom cudownych domków - prowadzi fanpage FB Pies na manowcach - zobaczcie, jak wspaniale, z ogromnym zaangażowaniem pomaga tam biednym, niewinnym istotkom.


Teresa całymi dniami zajmuje się psiakami. Od rana je karmi, zabiera na zabiegi sterylizacji/kastracji, przytula, czesze, oswaja je z człowiekiem i innymi czworonogami. Nie pracuje, bo nie jest w stanie. Żyje razem z mamą z jej marnej renty. Karmę finansuje gmina, ale niestety nie zabiegi. Teresa ma dług u weterynarza - już na kwotę PONAD 15 tysięcy złotych! Dowód (faktura) z lecznicy do wglądu. Niewiele udało się jej spłacić, dzięki jej własnym zbiórkom/bazarkom. To jednak tylko kropla w morzu potrzeb.


Poza tym gmina nie pomaga też samej Teresie. Może Wy też moglibyście wesprzeć ją i w ten sposób podziękować za jej ogromne poświęcenie? Kto byłby w stanie aż tak oddać się zwierzętom?


Proszę, dajmy wsparcie Teresie. Pokażmy, że mentalnie jesteśmy z nią, że dziękujemy jej i przesyłamy dobrą energię. Tutaj nie chodzi o wielkie sumy - Terenia jest osobą skromną, jej cel to pomoc zwierzakom. Ale ledwo wiąże koniec z końcem, a właściwie teraz, przy takiej ilości psów i kotów, które ma u siebie, w ogóle tego nie robi. Liczy się każdy grosz, dosłownie. 


Znamy Teresę i potwierdzamy, że potrzebuje wsparcia. Prosimy choćby o mikro datek.


Beata i Agata

Lokalizacja

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 266

ZZ
Sylwia
200 zł
 
Dane ukryte
120 zł
BJ
Beata
100 zł
AD
W Sucharze siła :)
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
AE
Anna Ebertowska
100 zł
AM
Slacker panda
100 zł
MK
Michał Kapała
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
S.
Sebastian
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze 7

 
2500 znaków