Otwarty koncert oratoryjny "Gloria" Antonio Vivaldiego ID: j8amzf

Otwarty koncert oratoryjny "Gloria" Antonio Vivaldiego ID: j8amzf

368 zł z 2 356 zł

15%

368 zł

368 zł

z 2 356 zł

zakończona

zakończona

10.10.2020r

5

5

wspierających
15%
Wpłać na zrzutkę

Opis zrzutki

Chór Iuvenis jest zespołem utalentowanych pasjonatów: śpiewaków-amatorów, co oznacza osoby miłujące to co robią. W tym sensie jesteśmy największymi AMATORAMI na świecie! :) Działamy jako Stowarzyszenie Chór Iuvenis. Zbieramy na kolejny koncert oratoryjny - tym razem znakomitą "Glorię" Antonio Vivaldiego przeznaczoną na solistów, chór mieszany i orkiestrę.


W poprzednim półroczu mieliśmy zaszczyt zagrać dla Państwa "Requiem" Gabriela Fauré. Wtedy po raz pierwszy poprosiliśmy o wsparcie koncertu. Dzięki kilkudziesięciu niezwykle szczodrym Darczyńcom... udało się! Zaśpiewaliśmy jedną z najpiękniejszych kompozycji neoromantycznych.

gfd27716ede8b520.jpeg

Koncert "Glorii" Antonio Vivaldiego odbędzie się 19 kwietnia 2020 r. o godz. 19:00 w kościele pw bł. Wł. z Gielniowa na Natolinie w Warszawie (ul. Przy Bażantarni 3). Zasadą naszych otwartych występów jest zawsze WSTĘP WOLNY! Zbieramy fundusze, aby móc zapewnić udział najwybitniejszych artystów, przy jednoczesnej chęci docierania z muzyką najwyższej wartości do wszystkich chętnych :)

19 kwietnia 2020 roku zaśpiewamy koncert na chór mieszany oraz dwoje znakomitych solistów - Aleksandrę Klimczak (sopran solo), utytułowaną śpiewaczkę związaną z najlepszymi teatrami operowymi oraz Małgorzatę Bartkowską (mezzosopran solo), wspaniałą artystkę prezentującą na co dzień swój kunszt m. in. w Polskiej Operze Królewskiej. Towarzyszyć nam będzie zespół uznanych kameralistów oraz klawesynista - Michał Własnowolski.

Fundusze, które chcemy zebrać pokryją koszty organizacyjne. Wierzymy, że atrakcyjne nagrody, jakie na Państwa czekają (m. in. indywidualna lekcja emisji głosu, zarezerwowane najlepsze VIPowskie miejsca na koncercie i/lub podziękowanie przed koncertem i w programie) spodobają się Państwu i wesprzecie naszą inicjatywę! Wierzymy w siłę koncertów, na które może przyjść każdy i na dłuższą chwilę zawitać do świata pięknych, głębokich emocji i wielu wzruszeń!

Za wszystkie wpłaty serdecznie dziękujemy!

Chórzyści, Kadra i Zarząd Chóru Iuvenis

a2bc0411c57506ab.png

Ursynowski Chór Iuvenis został założony w listopadzie 2015 roku. Specjalizujemy się w wykonawstwie dużych form instrumentalno-wokalnych z udziałem orkiestr symfonicznych, jak i zespołów kameralnych. Braliśmy udział w prestiżowych koncertach m. in.: „Pasji” J. S. Bacha, „Mesjaszu” G. F. Haendla, „Stabat Mater” Wł. Pawlika, "Stabat Mater" G. B. Pergolesiego czy w końcu „Requiem” W. A. Mozarta. Chór koncertował za granicą: w Londynie oraz Wilnie; występujemy charytatywnie w Ursynowskim Hospicjum. W swojej działalności skupiamy się przede wszystkim na arcydziełach muzyki klasycznej, oratoriach i kantatach. Na codzień chór składa się z 45 osób. Od początku jest prowadzony przez Jakuba Kaczmarka; Od stycznia 2016 roku nad emisją głosu czuwa Aleksandra Klimczak oraz Paweł Michalczuk - uznani soliści operowi związani z Filharmonią Narodową oraz Polską Operą Królewską.


Dziękujemy za wszystkie słowa wsparcia, Państwa obecność na koncertach oraz współtworzenie wydarzeń muzycznych!

Wpłacający5

WP
Wojciech Prokopczyk
30 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
69 zł
JP
Jadwiga Parzych
100 zł
G
Grażynka
69 zł

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nagrody

Wpłać 9 zł i więcej

Imienne podziękowanie na profilu FB Chóru Iuvenis

Nagrodą za wpłatę 9 zł na organizację wydarzenia jest imienne podziękowanie pod zdjęciem pokoncertowym na profilu FB!

Wybieram

Wpłać 29 zł i więcej

Osobisty mail oraz imienne podziękowanie

Nagrodą za wpłatę 29 zł na organizację wydarzenia jest imienne podziękowanie na FB oraz osobisty mail do Darczyńcy ze zdjęciem od zespołu!

wybrano 1 raz

Wybieram

Wpłać 69 zł i więcej

Zarezerwowane najlepsze miejsce!

Nagrodą za wpłatę podziękowanie na FB, imienny mail ze zdjęciem od chóru, zarezerwowane miejsce na koncerciew najlepszym akustycznie miejscu!

wybrano 2 razy

Wybieram

Wpłać 99 zł i więcej

Plakat koncertu z podpisami oraz zaproszenie na próbę generalną!

Nagrodą za wpłatę 99 zł jest osobiste podziękowanie na profilu FB, imienny mail ze zdjęciem od chóru, zarezerwowane miejsce w najlepszym akustycznie miejscu na koncercie, plakat koncertu z podpisami Artystów oraz zaproszenie na próbę generalną!

wybrano 1 raz

Wybieram

Wpłać 249 zł i więcej

zaproszenie na próbę generalną oraz udział w regularnej próbie zespołu z nauką śpiewu!

Nagrodą za wpłatę 249 zł jest podziękowanie na FB, imienny mail ze zdjęciem od chóru, zarezerwowane miejsce w najlepszym akustycznie miejscu na koncercie, plakat koncertu z podpisami Artystów, zaproszenie na próbę generalną oraz udział w regularnej próbie zespołu z nauką śpiewu!

Wybieram

Wpłać 449 zł i więcej

indywidualna lekcja śpiewu/emisji głosu!

Nagrodą za wpłatę 449 zł na organizację wydarzenia są: podziękowanie na FB, imienny mail ze zdjęciem od chóru, zarezerwowane miejsce w najlepszym akustycznie miejscu na koncercie, plakat koncertu z podpisami Artystów, zaproszenie na próbę generalną,udział w regularnej próbie zespołu z nauką śpiewu oraz indywidualna lekcja (45') emisji głosu!

Wybieram

Wpłać 989 zł i więcej

Imienne podziękowanie w programie oraz słowie wstępnym na koncercie!

Nagrodą za wpłatę 989 zł na organizację wydarzenia są: podziękowanie na FB, imienny mail ze zdjęciem od chóru, zarezerwowane miejsce w najlepszym akustycznie miejscu na koncercie, plakat koncertu z podpisami Artystów, zaproszenie na próbę generalną,udział w regularnej próbie zespołu z nauką śpiewu,indywidualna lekcja (45') emisji głosu oraz imienne podziękowanie w programach koncertowych oraz słowie wstępnym prowadzącego!

Wybieram

Wpłać 3890 zł i więcej

Tytuł oficjalnego SPONSORA CHÓRU w sezonie 2019/2020 oraz do końca 2020 roku

Nagrodą za wpłatę 3890 zł na organizację wydarzenia są: podziękowanie na FB, imienny mail ze zdjęciem od chóru, zarezerwowane miejsce w najlepszym akustycznie miejscu na koncercie, plakat koncertu z podpisami Artystów, zaproszenie na próbę generalną,udział w regularnej próbie zespołu z nauką śpiewu,indywidualna lekcja (45') emisji głosu,imienne podziękowanie w programach koncertowych oraz słowie wstępnym prowadzącego. Darczyńca otrzyma oficjalny tytuł Sponsora Chóru Iuvenis w Jubileuszowym Sezonie 2019/2020 (informacja pojawi się w mediach społecznościowych, programach oraz na koncertach)!

Wybieram

Nasi użytkownicy założyli

570 058 zrzutek


A ty na co dziś zbierasz?