id: j8amzf

Otwarty koncert oratoryjny "Gloria" Antonio Vivaldiego

Otwarty koncert oratoryjny "Gloria" Antonio Vivaldiego

368 zł 
z 2 356 zł
15%
zakończona 10.10.2020r
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

Chór Iuvenis jest zespołem utalentowanych pasjonatów: śpiewaków-amatorów, co oznacza osoby miłujące to co robią. W tym sensie jesteśmy największymi AMATORAMI na świecie! :) Działamy jako Stowarzyszenie Chór Iuvenis. Zbieramy na kolejny koncert oratoryjny - tym razem znakomitą "Glorię" Antonio Vivaldiego przeznaczoną na solistów, chór mieszany i orkiestrę.


W poprzednim półroczu mieliśmy zaszczyt zagrać dla Państwa "Requiem" Gabriela Fauré. Wtedy po raz pierwszy poprosiliśmy o wsparcie koncertu. Dzięki kilkudziesięciu niezwykle szczodrym Darczyńcom... udało się! Zaśpiewaliśmy jedną z najpiękniejszych kompozycji neoromantycznych.

gfd27716ede8b520.jpeg

Koncert "Glorii" Antonio Vivaldiego odbędzie się 19 kwietnia 2020 r. o godz. 19:00 w kościele pw bł. Wł. z Gielniowa na Natolinie w Warszawie (ul. Przy Bażantarni 3). Zasadą naszych otwartych występów jest zawsze WSTĘP WOLNY! Zbieramy fundusze, aby móc zapewnić udział najwybitniejszych artystów, przy jednoczesnej chęci docierania z muzyką najwyższej wartości do wszystkich chętnych :)

19 kwietnia 2020 roku zaśpiewamy koncert na chór mieszany oraz dwoje znakomitych solistów - Aleksandrę Klimczak (sopran solo), utytułowaną śpiewaczkę związaną z najlepszymi teatrami operowymi oraz Małgorzatę Bartkowską (mezzosopran solo), wspaniałą artystkę prezentującą na co dzień swój kunszt m. in. w Polskiej Operze Królewskiej. Towarzyszyć nam będzie zespół uznanych kameralistów oraz klawesynista - Michał Własnowolski.

Fundusze, które chcemy zebrać pokryją koszty organizacyjne. Wierzymy, że atrakcyjne nagrody, jakie na Państwa czekają (m. in. indywidualna lekcja emisji głosu, zarezerwowane najlepsze VIPowskie miejsca na koncercie i/lub podziękowanie przed koncertem i w programie) spodobają się Państwu i wesprzecie naszą inicjatywę! Wierzymy w siłę koncertów, na które może przyjść każdy i na dłuższą chwilę zawitać do świata pięknych, głębokich emocji i wielu wzruszeń!

Za wszystkie wpłaty serdecznie dziękujemy!

Chórzyści, Kadra i Zarząd Chóru Iuvenis

a2bc0411c57506ab.png

Ursynowski Chór Iuvenis został założony w listopadzie 2015 roku. Specjalizujemy się w wykonawstwie dużych form instrumentalno-wokalnych z udziałem orkiestr symfonicznych, jak i zespołów kameralnych. Braliśmy udział w prestiżowych koncertach m. in.: „Pasji” J. S. Bacha, „Mesjaszu” G. F. Haendla, „Stabat Mater” Wł. Pawlika, "Stabat Mater" G. B. Pergolesiego czy w końcu „Requiem” W. A. Mozarta. Chór koncertował za granicą: w Londynie oraz Wilnie; występujemy charytatywnie w Ursynowskim Hospicjum. W swojej działalności skupiamy się przede wszystkim na arcydziełach muzyki klasycznej, oratoriach i kantatach. Na codzień chór składa się z 45 osób. Od początku jest prowadzony przez Jakuba Kaczmarka; Od stycznia 2016 roku nad emisją głosu czuwa Aleksandra Klimczak oraz Paweł Michalczuk - uznani soliści operowi związani z Filharmonią Narodową oraz Polską Operą Królewską.


Dziękujemy za wszystkie słowa wsparcia, Państwa obecność na koncertach oraz współtworzenie wydarzeń muzycznych!

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 5

WP
Wojciech Prokopczyk
30 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
69 zł
JP
Jadwiga Parzych
100 zł
WF
Grażynka
69 zł

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nagrody

Wpłać 9 zł i więcej
Imienne podziękowanie na profilu FB Chóru Iuvenis

Nagrodą za wpłatę 9 zł na organizację wydarzenia jest imienne podziękowanie pod zdjęciem pokoncertowym na profilu FB!

rozwiń
Wpłać 29 zł i więcej
Osobisty mail oraz imienne podziękowanie

Nagrodą za wpłatę 29 zł na organizację wydarzenia jest imienne podziękowanie na FB oraz osobisty mail do Darczyńcy ze zdjęciem od zespołu!

rozwiń

wybrano 1 raz

Wybieram
Wpłać 69 zł i więcej
Zarezerwowane najlepsze miejsce!

Nagrodą za wpłatę podziękowanie na FB, imienny mail ze zdjęciem od chóru, zarezerwowane miejsce na koncerciew najlepszym akustycznie miejscu!

rozwiń

wybrano 2 razy

Wybieram
Wpłać 99 zł i więcej
Plakat koncertu z podpisami oraz zaproszenie na próbę generalną!

Nagrodą za wpłatę 99 zł jest osobiste podziękowanie na profilu FB, imienny mail ze zdjęciem od chóru, zarezerwowane miejsce w najlepszym akustycznie miejscu na koncercie, plakat koncertu z podpisami Artystów oraz zaproszenie na próbę generalną!

rozwiń

wybrano 1 raz

Wybieram
Wpłać 249 zł i więcej
zaproszenie na próbę generalną oraz udział w regularnej próbie zespołu z nauką śpiewu!

Nagrodą za wpłatę 249 zł jest podziękowanie na FB, imienny mail ze zdjęciem od chóru, zarezerwowane miejsce w najlepszym akustycznie miejscu na koncercie, plakat koncertu z podpisami Artystów, zaproszenie na próbę generalną oraz udział w regularnej próbie zespołu z nauką śpiewu!

rozwiń
Wpłać 449 zł i więcej
indywidualna lekcja śpiewu/emisji głosu!

Nagrodą za wpłatę 449 zł na organizację wydarzenia są: podziękowanie na FB, imienny mail ze zdjęciem od chóru, zarezerwowane miejsce w najlepszym akustycznie miejscu na koncercie, plakat koncertu z podpisami Artystów, zaproszenie na próbę generalną,udział w regularnej próbie zespołu z nauką śpiewu oraz indywidualna lekcja (45') emisji głosu!

rozwiń
Wpłać 989 zł i więcej
Imienne podziękowanie w programie oraz słowie wstępnym na koncercie!

Nagrodą za wpłatę 989 zł na organizację wydarzenia są: podziękowanie na FB, imienny mail ze zdjęciem od chóru, zarezerwowane miejsce w najlepszym akustycznie miejscu na koncercie, plakat koncertu z podpisami Artystów, zaproszenie na próbę generalną,udział w regularnej próbie zespołu z nauką śpiewu,indywidualna lekcja (45') emisji głosu oraz imienne podziękowanie w programach koncertowych oraz słowie wstępnym prowadzącego!

rozwiń
Wpłać 3890 zł i więcej
Tytuł oficjalnego SPONSORA CHÓRU w sezonie 2019/2020 oraz do końca 2020 roku

Nagrodą za wpłatę 3890 zł na organizację wydarzenia są: podziękowanie na FB, imienny mail ze zdjęciem od chóru, zarezerwowane miejsce w najlepszym akustycznie miejscu na koncercie, plakat koncertu z podpisami Artystów, zaproszenie na próbę generalną,udział w regularnej próbie zespołu z nauką śpiewu,indywidualna lekcja (45') emisji głosu,imienne podziękowanie w programach koncertowych oraz słowie wstępnym prowadzącego. Darczyńca otrzyma oficjalny tytuł Sponsora Chóru Iuvenis w Jubileuszowym Sezonie 2019/2020 (informacja pojawi się w mediach społecznościowych, programach oraz na koncertach)!

rozwiń

Nasi użytkownicy założyli

777 525 zrzutek

i zebrali

579 481 542 zł

A ty na co dziś zbierasz?