Wpłać na zrzutkę: Otwarty koncert oratoryjny "Gloria" Antonio Vivaldiego

 
Stowarzyszenie Chór Iuvenis
Zweryfikowany przelewem

Wybierz ile chcesz wpłacić

 • Imienne podziękowanie na profilu FB Chóru Iuvenis

  Nagrodą za wpłatę 9 zł na organizację wydarzenia jest imienne podziękowanie pod zdjęciem pokoncertowym na profilu FB!

  rozwiń
 • Osobisty mail oraz imienne podziękowanie

  Nagrodą za wpłatę 29 zł na organizację wydarzenia jest imienne podziękowanie na FB oraz osobisty mail do Darczyńcy ze zdjęciem od zespołu!

  rozwiń
 • Zarezerwowane najlepsze miejsce!

  Nagrodą za wpłatę podziękowanie na FB, imienny mail ze zdjęciem od chóru, zarezerwowane miejsce na koncerciew najlepszym akustycznie miejscu!

  rozwiń
 • Plakat koncertu z podpisami oraz zaproszenie na próbę generalną!

  Nagrodą za wpłatę 99 zł jest osobiste podziękowanie na profilu FB, imienny mail ze zdjęciem od chóru, zarezerwowane miejsce w najlepszym akustycznie miejscu na koncercie, plakat koncertu z podpisami Artystów oraz zaproszenie na próbę generalną!

  rozwiń
 • zaproszenie na próbę generalną oraz udział w regularnej próbie zespołu z nauką śpiewu!

  Nagrodą za wpłatę 249 zł jest podziękowanie na FB, imienny mail ze zdjęciem od chóru, zarezerwowane miejsce w najlepszym akustycznie miejscu na koncercie, plakat koncertu z podpisami Artystów, zaproszenie na próbę generalną oraz udział w regularnej próbie zespołu z nauką śpiewu!

  rozwiń
 • indywidualna lekcja śpiewu/emisji głosu!

  Nagrodą za wpłatę 449 zł na organizację wydarzenia są: podziękowanie na FB, imienny mail ze zdjęciem od chóru, zarezerwowane miejsce w najlepszym akustycznie miejscu na koncercie, plakat koncertu z podpisami Artystów, zaproszenie na próbę generalną,udział w regularnej próbie zespołu z nauką śpiewu oraz indywidualna lekcja (45') emisji głosu!

  rozwiń
 • Imienne podziękowanie w programie oraz słowie wstępnym na koncercie!

  Nagrodą za wpłatę 989 zł na organizację wydarzenia są: podziękowanie na FB, imienny mail ze zdjęciem od chóru, zarezerwowane miejsce w najlepszym akustycznie miejscu na koncercie, plakat koncertu z podpisami Artystów, zaproszenie na próbę generalną,udział w regularnej próbie zespołu z nauką śpiewu,indywidualna lekcja (45') emisji głosu oraz imienne podziękowanie w programach koncertowych oraz słowie wstępnym prowadzącego!

  rozwiń
 • Tytuł oficjalnego SPONSORA CHÓRU w sezonie 2019/2020 oraz do końca 2020 roku

  Nagrodą za wpłatę 3890 zł na organizację wydarzenia są: podziękowanie na FB, imienny mail ze zdjęciem od chóru, zarezerwowane miejsce w najlepszym akustycznie miejscu na koncercie, plakat koncertu z podpisami Artystów, zaproszenie na próbę generalną,udział w regularnej próbie zespołu z nauką śpiewu,indywidualna lekcja (45') emisji głosu,imienne podziękowanie w programach koncertowych oraz słowie wstępnym prowadzącego. Darczyńca otrzyma oficjalny tytuł Sponsora Chóru Iuvenis w Jubileuszowym Sezonie 2019/2020 (informacja pojawi się w mediach społecznościowych, programach oraz na koncertach)!

  rozwiń
 • Brak
Zobacz inne nagrody Pokaż mniej nagrod

Koszt obsługi transakcji

Zrzutki organizowane są za darmo - nie pobieramy żadnych opłat od organizatorów zrzutek ani wpłacających. Pomóż nam pokryć m. in. prowizję operatora płatności, by zawsze tak było!

%

Podsumowanie

Wiadomość do organizatora (opcjonalnie)
Nagroda
-
Suma kosztów
Organizator otrzyma
70 zł
Koszt obsługi transakcji
0 zł

Łączna wpłata
-
Wsparcie cykliczne
Co miesiąc

Zlecenie realizacji płatności: Zlecenie wykonuje PayU SA; czytaj więcej Dane odbiorcy, tytuł oraz kwota płatności dostarczane są PayU SA przez odbiorcę; Zlecenie jest przekazywane do realizacji po otrzymaniu przez PayU SA Państwa wpłaty. Płatność udostępniana jest odbiorcy w ciągu 1 godziny, nie później niż do końca następnego dnia roboczego; PayU SA nie pobiera opłaty od wpłacających.
Płacąc akceptujesz Zasady płatności PayU .

Administratorem Twoich danych osobowych jest PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu (60-166), przy ul. Grunwaldzkiej 182. czytaj więcej Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji transakcji płatniczej, powiadamiania Cię o statusie realizacji Twojej płatności, rozpatrywania reklamacji, a także w celu wypełnienia obowiązków prawnych ciążących na PayU.
Odbiorcami Twoich danych osobowych mogą być podmioty współpracujące z PayU w procesie realizacji płatności. W zależności od wybranej przez Ciebie metody płatności mogą to być: banki, instytucje płatnicze, instytucje pożyczkowe, organizacje kart płatniczych, schematy płatnicze), ponadto podmioty wspierające działalność PayU tj. dostawcy infrastruktury IT, dostawcy narzędzi do analizy ryzyka płatności a także podmiotom uprawnionym do ich otrzymania na mocy obowiązujących przepisów prawa, w tym właściwym organom wymiaru sprawiedliwości. Twoje dane mogą zostać udostępnione akceptantom celem poinformowania ich o statusie realizacji płatności. Przysługuje Tobie prawo dostępu do danych, a także do ich sprostowania, ograniczenia ich przetwarzania, zgłoszenia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji w tym profilowania oraz do przenoszenia i usunięcia danych. Podanie danych jest dobrowolne jednak niezbędne do realizacji płatności, a brak podania danych może skutkować odrzuceniem płatności. Więcej informacji o zasadach przetwarzania Twoich danych osobowych przez PayU znajdziesz w Polityce Prywatności .

Zrzutka.pl sp. z o.o. przetwarza dane osobowe w celu czytaj więcej .in. marketingu własnych produktów i usług oraz w celu zapewnienia osobom wspierającym i organizującym zrzutki bezpiecznego korzystania ze strony zrzutka.pl oraz zapobiegania oszustwom. Dokładniejsze informacje o kategoriach, celach i sposobach przetwarzania danych osobowych przez zrzutka.pl sp. z o.o. przysługujących Ci prawach oraz ich realizacji, możesz znaleźć tutaj: kliknij

exclamation-triangle Created with Sketch.
Ze względu na dyrektywę PSD2 w następnym kroku prawdopodobnie będzie konieczne dodatkowe uwierzytelnienie na stronie banku. W przypadku problemów - wybierz inną metodę płatności lub dowiedz się więcej - <a href="https://poland.payu.com/news/3-ds-2/" target="_blank">tutaj</a>.