id: j93jj9

Obiad Bożonarodzeniowy 2021 z Ubogimi

Obiad Bożonarodzeniowy 2021 z Ubogimi

Zrzutka została wyłączona przez organizatora
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 146 355 zrzutek i zebrali 1 194 203 980 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności2

 • Zbieramy prezenty dla dzieci!


  Dzięki akcji na Facebooku szybko znaleźliśmy chętnych do spełnienia życzeń naszych seniorów z DPS. Teraz szukamy osób, które zechcą być mikołajami dla dzieci z naszej Szkoły Pokoju.To romskie dzieciaki w wieku od kilku do kilkunastu lat. Jak wszystkie mają swoje marzenia: Vetuca kocha tańczyć, Danciu marzy o spotkaniu z Leo Messim, a Emil chce być najlepszym bramkarzem.


  Nie wszystkie marzenia damy radę spełnić, ale wszystkie nasze dzieci dostaną przy okazji Bożego Narodzenia prezent. By tak się stało, potrzebujemy Waszej pomocy.


  Jeśli nie znajdziemy wystarczającej grupy darczyńców, prezenty kupimy z pozbieranych tutaj funduszy.


  Możesz dołączyć do akcji na naszym Facebooku https://www.facebook.com/santegidio.poznan lub po prostu wpłacić dowolną kwotę.

  w8abb52590d47e4e.jpeg

  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

To były najpiękniejsze święta! – to najczęściej słyszymy 25 grudnia, żegnając naszych gości: osoby ubogie, bezdomne, samotne, z którymi jako Wspólnota Sant’Edigio przyjaźnimy się już od prawie sześciu lat. I nie wyobrażamy sobie świąt bez nich!


Nie inaczej może być w tym roku. Pandemia po raz kolejny wymusza na nas kreatywność, czyli znalezienie sposobu na bezpieczne i zgodne z wymogami spotkanie. Bo to spotkanie tego dnia jest najważniejsze.


Zadbamy o to, by ponad 120 naszych przyjaciół: ubogich, bez dachu nad głową i samotnych w te święta doświadczyło prawdziwej bliskości i atmosfery tych pięknych świąt. Forma spotkania z Obiadem Bożonarodzeniowym w roli głównej pozostaje tajemnicą, ale wiemy, że nie zabraknie jak zwykle:

 • ciepłych, smacznych i świątecznych posiłków,
 • domowych słodkości i ciepłych napojów bez limitu,
 • prezentów,
 • pięknych dekoracji i ładnego otoczenia,
 • śpiewu i grania kolęd,
 • ciepła i wspaniałej atmosfery.


Wszystko to odbędzie się w i przy kościele Nawiedzenia NMP w Poznaniu. By jednak zorganizować takie święto, potrzebujemy materialnego wsparcia od ludzi dobrej woli. Nasza Wspólnota nie jest wielka, ale pomagają nam ludzie o wielkich sercach.


Dołączysz się do naszych Świąt z Ubogimi?

Wpłać dowolną kwotę! Np. 40 zł pozwoli nam na zakup świątecznego i obfitego posiłku dla jednej osoby. Na jeden prezent planujemy wydać do 30 zł.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Lokalizacja

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 180

preloader

Komentarze 4

 
2500 znaków