Pomóż mi stanąć na nogi! ID: j9bzf9

Pomóż mi stanąć na nogi! ID: j9bzf9

12 318 zł z 100 000 zł

12%

12 318 zł

12 318 zł

z 100 000 zł

zakończona

zakończona

31.05.2020r

1242

1242

wspierających
12%
Wpłać na zrzutkę

Opis zrzutki

W wyniku zaawansowanej cukrzycy i miażdżycy w marcu zeszłego roku amputowano mi obie nogi. Prawdopodobnie nie doszłoby do tak drastycznego zakończenia, bo dzięki diecie i ćwiczeniom miałam pewną kontrolę nad chorobami, ale trzy lata temu złamałam kręgosłup, co znacznie ograniczyło moją aktywność: przez pewien czas byłam unieruchomiona, a potem ból był tak dotkliwy, że moja aktywność stała się niewielka. Wtedy to choroba zaczęła czynić w moim organizmie prawdziwe spustoszenie i w efekcie straciłam obie kończyny; jedną powyżej kolana.


Obecnie poruszam się na wózku, jednak aby zahamować dalszy postęp chorób, powinnam się dość szybko zaprotezować. Wymaga to skutecznej rehabilitacji, a potem kosztownych protez.

Dzięki temu, że mam zachowane jedno kolano wciąż istnieje szansa na to, że jeszcze będę chodzić.


Do zeszłego roku byłam aktywną zawodowo nauczycielką, bardzo lubiłam swoją pracę. Dziś już niestety jestem na rencie, ale wciąż staram się być aktywna. Maluję, głównie madonny, a pieniądze z każdego sprzedanego obrazu zasilają moje konto, które pomoże sfinansować potrzebne protezy i zbudować dość długi podjazd do mojego domu - niestety w tym momencie droga jest tak nierówna i trudna, że nie mam możliwości samodzielnego pokonania jej na wózku (ryzyko nieszczęśliwego upadku jest zbyt duże).


Ponieważ są to rzeczy bardzo kosztowne, nie jestem w stanie samodzielnie sprostać tym wydatkom, dlatego bardzo proszę o wsparcie.Niestety mój wzrok nie jest już tak dobry jak kiedyś i nie zawsze pozwala mi malować, co jest dla mnie szczególnie przykre, bo zawsze uwielbiałam to robić - nie tylko ze względu na to, że jest to pewnym wsparciem finansowym, ale przede wszystkim ze względu na to, że to źródło satysfakcji, radości i metoda samorealizacji.


Liczę na serce i dobroć ludzi, bo to rzecz, która pozwoliłaby mi jeszcze cieszyć się życiem.

Niosę swój ciężar, nie załamałam się. Staram się cieszyć każdym dniem, a jeśli ktoś chciałby i mógłby podzielić się tym co ma, to będę go nieść z wdzięcznością w sercu. Nawet jedna dobra myśl ucieszy i będzie dla mnie wsparciem, za które z góry dziękuję.

Wpłacający1242

MK
Monika Kozakiewicz
1 zł
 
Dane ukryte
10 zł
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
10 zł
 
Dane ukryte
10 zł
 
Dane ukryte
5 zł
 
Dane ukryte
5 zł
 
Dane ukryte
10 zł
 
Dane ukryte
10 zł
 
Dane ukryte
10 zł
Zobacz więcej

Komentarze15

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

539 589 zrzutek


A ty na co dziś zbierasz?