id: j9jud2

Ogród Kreacji - PROJEKT KOPUŁA - tworzymy przestrzeń, by wspólnie wzrastać.

Ogród Kreacji - PROJEKT KOPUŁA - tworzymy przestrzeń, by wspólnie wzrastać.

Zrzutka została wyłączona przez organizatora
14 606 zł 
z 90 000 zł
16%
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Opis zrzutki


me4b33883a3aaaa2.jpeg

AKTUALNOŚCI

(Więcej na temat procesu realizacji Projektu Kopuła oraz zdjęcia etapów prac możesz zobaczyć

na końcu opisu zrzutki, pod zdjęciem kopuły z napisem "aktualności".)Droga rodzino.

Po miesiącach aktywnej zrzutki, warsztatach i wydarzeniach, które służyły sfinansowaniu Projektu Kopuła, pragniemy się z Wami podzielić owocami wspólnego śnienia i tym, gdzie aktualnie jesteśmy w realizacji tego przedsięwzięcia.

Po pierwsze i najważniejsze, z całego serca dziękujemy Wam za wsparcie, szczodrość, otwartości I zaufanie do nas, jako Fundacji i do nas, jako ludzi, którzy tworzą Ogród Kreacji. Zrzutka jest już zakończona, zebraliśmy 14 606 zł. Dzięki temu wsparciu w maju odbył się tygodniowy wolontariat męski, w czasie którego skonstruowaliśmy ramę podstawy pod kopułę. Konstrukcja ta jest obecnie zabezpieczona I przykryta plandeką w oczekiwaniu na dalszą część kopuły.

Pragniemy się tu z Wami podzielić wspaniałą wieścią, że kolejna część zebranych funduszy, pozwoliła nam wpłacić zaliczkę na zamówienie 12m kopuły geodezyjnej, a szczodrość darczyńców, którzy wsparli nas poza systemem zrzutki, sprawiła, że na tym etapie, całość sumy potrzebnej na sfinansowanie kopuły, została wpłacona (Yeeaaaah!!! )

Zamówienie zostało złożone, co oznacza, że na przełomie października i listopada, kopuła powinna “wylądować” w naszym Ogrodzie i jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planem, w listopadzie 2020 roku w Ogrodzie Kreacji stanie 12m przenośna kopuła geodezyjna!!!

To wszystko mogło się wydarzyć dzięki kolektywnej pracy, klarowności, zaangażowaniu i ekscytacji dla tworzenia, wzrastania i dzielenia się pięknem istnienia. Dlatego jeszcze dziękujemy nam wszystkim.

Postawienie kopuły nie oznacza zakończenia Projektu Kopuła. Przed nami izolacja, ocieplenie i położenie podłogi oraz skonstruowanie przedsionka, który pomieści 2 suche toalety kompostowe, przestrzeń szatni oraz szczegóły wyposażenia, tak by wnętrze samej kopuły było otwartą i zapraszającą przestrzenią dla tych wszystkich kolorów, jakie będziemy zapraszać, jakimi będziemy się dzielić i wspólnie eksplorować.

Do końca tego miesiąca (września), chociaż zrzutka jest zakończona, pozostawimy otwartą możliwość wpłaty donacji z wyborem prezentu. Z początkiem października ta możliwość zostanie zamknięta w obrębie zrzutki i dalsze zbieranie funduszy będzie możliwe poprzez naszą stronę: https://ogrodkreacji.pl/projektkopula/Po dalsze aktualizacje zapraszamy również tutaj: https://www.facebook.com/fundacjaogrodkreacji


Wszystkie wybrane do końca września prezenty zostaną Wam przekazane do końca października. Jeśli wybrałeś/łaś prezent i do końca października 2020 nie otrzymasz od nas wieści, uprzejmie prosimy byś napisał/ła do nas na [email protected], ponieważ lista maili na zrzutce jest długa I zauważyliśmy, że w pojedynczych przypadkach pojawiają się tam błędy.

Życzymy nam wszystkim, byśmy w długie zimowe wieczory mogli spotkać się pod jednym sklepieniem, wokół jednego Ognia.

Wiele światła, miłości i pokoju.

Fundacja Ogród Kreacji.

....................................................................................................................................................................


O NASZYM PROJEKCIE


Cześć!

Tu Wojtek, Kasia, Ola i Łukasz z Fundacji Ogród Kreacji.


Planowaliśmy rozpocząć tę zrzutkę w marcu, jednak wiadome okoliczności ;) zatrzymały nas. Czas odosobnienia potwierdził nasze pragnienia, dlatego ruszamy.


Zanim zaczniesz czytać, obejrzyj ten film.
Jako Fundacja Ogród Kreacji pragniemy zgłębiać i dzielić się pięknem bycia człowiekiem, by wspólnie uczyć się życia w równowadze z naturą - relacji, której przekształcenie jeszcze nigdy w dziejach ludzkości nie było tak istotne, jak dziś.


Kopuła będzie służyć jako miejsce spotkań, wymiany myśli, ekspresji sztuki, edukacji i praktycznych działań, by w ten sposób budować głębsze relacje między wszystkimi, którzy zapragną współtworzyć z nami Ogród Kreacji.


Obiecujemy, że będzie to najciekawsze i najradośniejsze 113 m2 w Trójmieście.

Blisko natury, a jednak w centrum miasta. 


acfb5173fa21fb80.jpeg


Od wielu lat działamy w Ogrodzie Kreacji nad rzeką Swelinią. Jest nas coraz więcej! Na organizowane przez nas wydarzenia przychodzi wiele osób, pragnących odnawiać swoją relację z naturą,


Dotychczas było to możliwe tylko w słoneczne dni, teraz pragniemy otworzyć przestrzeń Ogrodu Kreacji na codzienne spotkania, niezależnie od pogody, by przez cały rok zgłębiać i rozpoznawać wartości, które afirmują życie i wspierają wzrost relacji z otaczającym nas światem.
DLACZEGO KOPUŁA GEODEZYJNA?


ŚRODOWISKO

Lekkość materiałów potrzebnych do konstrukcji kopuły sprawia, że postawienie jej odbywa się z minimalną ingerencją w środowisko.


GEOMETRIA

Kopuły sferyczne są uznawane za najbardziej stabilne i trwałe struktury stworzone przez człowieka, mające dobroczynny wpływ na zdrowie i samopoczucie.


WIDOK

Możesz tańczyć, medytować, malować - nie tracąc z oczu nieba i drzew. 

Nawet zimą.


AKUSTYKA

Wnętrze kopuły zapewnia wspaniałe właściwości akustyczne.

Twoje uszy to docenią.
CO SIĘ BĘDZIE DZIAŁO W KOPULE?


Koncerty relaksacyjne - tańce - warsztaty rozwojowe - joga - Qi Gong - medytacje - wieczorki filmowe - kręgi pieśni - konferencje - wystawy i warsztaty artystyczne - ceremonie pełniowe i nowiowe.


Kopuła będzie służyła także jako przytulna przestrzeń noclegowa dla wolontariuszy i uczestników konwentów, festiwali oraz permakulturowych i rozwojowych warsztatów weekendowych.


d437e5385cf7446a.jpeg


KIM JESTEŚMY?


Fundacja Ogród Kreacji jest organizacją non - profit, której inicjatywy koncentrują się wokół rozwoju osobistego. Łączy nas pasja do głębokich i autentycznych relacji – ze sobą, innymi, z naturą i żywiołami. Pragniemy uczyć się i doświadczać, co to znaczy być człowiekiem na tej Ziemi.


Organizujemy i prowadzimy warsztaty i spotkania, m.in: Kręgi Kobiet, Kręgi Autentycznych Relacji, Celebracje Księżycowe, Kręgi Medycyny Pieśni, Cosmic Dance, podróże na dźwięku bębna szamańskiego, Szałasy Potu, warsztaty porozumienia bez przemocy, Baśnie Ludów Ziemi i inne.


Organizujemy akcje proekologiczne (m.in.: Sprzątanie Lasu) oraz wydarzenia aktywizujące lokalną społeczność (m.in. Otwarte Pikniki Integracyjne). Regularnie otwieramy przestrzeń Ogrodu na wolontariuszy, pragnących połączyć pracę z odpoczynkiem w naturze.
TWÓRCY I OPIEKUNOWIE OGRODU KREACJI


p24530a3028f32ec.pngWojciech Wieconkowski - towarzyszę w procesie odzyskiwania harmonii w relacji ze sobą i światem, gdzie prawda przejawia się poprzez piękno. Moimi narzędziami są dźwięk, muzyka oraz archaiczne techniki transformacji. Jestem założycielem Metaphoric Tools, pracowni w której powstają Instrumenty Medycyny.Kasia Bartoszewicz - l2fa48733d6d698a.pngpomagam odkryć i zrozumieć siebie poprzez astrologię ewolucyjną. Zachęcam do tańca i powrotu do ciała, które w moim odczuciu jest naszym największym skarbem. Stworzyłam KosMoc - połączenie tańca, astrologii i przyjemności, by przypominać, jak przyjemnie jest być człowiekiem.j660f1c080d4cff8.pngAleksandra Kapella - tworzę przestrzenie, w których w poczuciu wspólnoty przypominamy sobie nasz potencjał do odczuwania i kreowania. Jestem opiekunką Joniwersum – przestrzeni dla kobiet pragnących świadomie tworzyć własną rzeczywistość. Jestem pomysłodawczynią Kręgów Medycyny Pieśni. regularnie odbywających się w Ogrodzie Kreacji. Moją pasją jest poszerzanie świadomości

poprzez relacje z ludźmi, roślinami i żywiołami.


u33b171fc5df62ec.pngŁukasz Zygmunt - pracuję z ludźmi, którzy pragną świadomie kierować swoim życiem. Często brakuje klarowności jak dokładnie ma to wyglądać, co to znaczy moja ścieżka i jak odnaleźć swój naturalny rytm. Wprowadzam jasność i wychwytujemy punkt wyjścia, znajdujemy to, co jest naprawdę ważne, i określamy kierunek działania wkraczając w samoprzywództwo. Dowiedz się więcej na Zawsze Pozytywnie.


cf6ebc673de3df98.jpeg


WIZJA


Ogród Kreacji od samego początku był zainspirowany ideą „Ogrodu” jako swoistego archetypu, którego esencje pięknie przekazał Johnny Allen: 


„Ogród - ...współpraca z naturą w projektowaniu przestrzeni kontemplacji, głęboko dostrojonych uczuć, harmonijnych idei, przestrzeni konwersacji zagłębiającej się do źródeł rzeczywistości, (…) gdzie uprawia się mikro biosferę, ziemię, robaki, korzenie, drzewa. (...) stanowi harmonię z krajobrazem, czasem, słońcem, księżycem, planetami, muzyką, romantyzmem, historią, medytacją. Przestrzeń by zaprosić przyjaciół, by odnowili ducha, odświeżyli uczucia, by inspirować refleksję, doskonalić tą najrzadszą ze sztuk - konwersację".NASZA MISJA


Ogród Kreacji jest wyjątkowym miejscem, w którym uczymy się WSPÓŁISTNIENIA.

Wspólnotowości.

Współpracy.

Współdzielenia się sobą.


Jest to miejsce pogłębiania relacji...

...z życiem, żywiołami, naturą, ludźmi i z samym sobą.


Tutaj prawdziwie spotkasz drugiego człowieka.

Tutaj jest przestrzeń na głębokie rozmowy, na milczenie, na bycie.

Blisko siebie.

Blisko natury.Pragniemy stworzyć bezpieczną przestrzeń do przyglądania się i uzdrawiania relacji z życiem na najgłębszym poziomie. Czujemy, że środowisko w którym żyjemy, ma na nas wpływ i naszą odpowiedzialnością jest zadbać o relacje z tak podstawowymi zjawiskami, jak czysta woda czy żywy ogień.

Kierujemy się hasłem: MYŚL GLOBALNIE - DZIAŁAJ LOKALNIE, ponieważ wiemy, że poprawa jakości życia całego społeczeństwa nastąpi, gdy każdy z nas weźmie odpowiedzialność za swoje relacje – ze sobą, z innymi, z całą naturą. Naszą misją jest towarzyszenie i wspieranie tego procesu.NA CO PRZEZNACZYMY ŚRODKI?


Naszą ideą jest zebranie odpowiedniej sumy na pokrycie materiałów.


Wszystkie prace montażowe (montaż elektryczny, aneksu kuchennego, toalety i samej kopuły) wykonamy we własnym zakresie oraz w ramach wolontariatów „Odpocznij Pracując”, które pragniemy zorganizować także w tym roku.


Zależy nam na współkreowaniu tej przestrzeni z innymi, tak by wokół projektu powstała społeczność osób, z którymi chcemy dzielić przestrzeń kopuły podczas spotkań, kręgów i warsztatów rozwojowych.


Podczas Zrzutki planujemy zebrać pieniądze na podstawowe materiały, które umożliwią nam postawienie kopuły.


Dokładne informacje oraz kosztorys projektu dostępne są na stronie Fundacji - Kopuła w Liczbach.OPINIE ODWIEDZAJĄCYCH OGRÓD KREACJI


"Wspaniałe i wyjątkowe miejsce prowadzone przez ludzi pełnych pasji, kreatywności i ciepła. Wszystkie ich wydarzenia są prawdziwymi "Wydarzeniami", które zapisują się na długo w sercu".

(Asia Kozłowska, Inlight Yoga)


"Ogród Kreacji. Dopiero ośmielam się otworzyć i podzielić czym jest dla mnie to miejsce. Za co jestem mu wdzięczna i czego nigdy nie zapomnę. Teraz gdy nachodzi mnie chwila refleksji widzę to jak prawdziwy ogród kreacji. Zawsze kiedy tam jestem oddaję dużo do ziemi, wiele tam zostawiam, z wielu rzeczy przed ziemią się obnażam. Ona przyjmuje wszystko, rodzi z tego kwiaty i drzewa. A ja wychodzę inna. Pełna. Często bardzo zmęczona, ale zawsze z uśmiechem i wzruszeniem".

(Anna Maria)


"Miejsce gdzie dzieje się magia".

(Jaqueline Sgonina)


l0dabab429be3d3d.jpeg

AKTUALNOŚCI z dnia 7 czerwca 2020


Drogi Przyjacielu, dziękujemy Ci za wsparcie finansowe, energetyczne oraz w postaci udostępniania zrzutki "Projekt Kopuła" na Twoich stronach i w grupach. Dziękujemy za każde wspomniane o nas słowo i każde ciepłe uczucie.

Początkowo podjęliśmy decyzję, by zrzutka "Projekt Kopuła" była aktywna do 30 maja. Jednak w trakcie miesiąca nie udało nam się zebrać potrzebnej do wzniesienia kopuły, sumy.

Zdecydowaliśmy się przedłużyć akcję do 30 sierpnia 2020 roku.

Mimo realizacji zamierzonego celu w 9%, czujemy się bardzo zaopiekowani 2764.png<3

Jak powiedział kiedyś Bashar: „Obfitość to możliwość zrobienie tego, co potrzebujemy zrobić wtedy, gdy potrzebujemy to zrobić.” 1f642.png:)

Tego właśnie doświadczamy każdego dnia.

Dzięki Waszemu dotychczasowemu wsparciu odbył się planowany przez nas już w lutym, wolontariat w formie Męskiego Kręgu, podczas którego zbudowana została piękna podłoga wykonana z zaimpregnowanego drewna.

Jeśli wsparłeś/aś nas donacją i wybrałeś/aś prezent do dnia 30 maja, zostanie on do Ciebie dostarczony do 31 czerwca, zgodnie z początkową umową.

Wszystkie osoby, które dokonają wpłaty i wybiorą prezent po 30 maja, otrzymają go w czasie miesiąca od zakończenia zrzutki, tj. do dnia 30 września 2020 roku.

Poza tym, podczas procesu zbierania finansów na realizację "Projektu Kopuła" pojawiły się w nas nowe wizje i pomysły.

Już w czerwcu pragniemy rozpocząć cykl webinarów: "Nowa Ziemia - Co to znaczy i jak ją budować w praktyce?". Będziemy je organizować non- profit i jednocześnie, pragniemy udostępnić Wam możliwość odwdzięczenia się za naszą pracę w postaci donacji.

Przewidujemy około 5 webinarów co dwa tygodnie, dlatego też aktywna Zrzutka, będzie dla nas bardzo wspierająca.


Relacjami z naszych działań w obrębie "Projektu Kopuła" i nie tylko, dzielimy się na naszym fanpage`u na Facebooku, na który serdecznie zapraszamy: https://www.facebook.com/fundacjaogrodkreacji/

Polecamy zajrzeć 1f642.png:) – podczas wolontariatu, mężczyźni dzielili się bardzo karmiącymi treściami 1f642.png:)

q5889b8f6eb5a0c2.jpeg

Rama podłogi została skonstruowana i umieszczona na właściwym miejscu tworząc podstawę pod kopułę. Została zbudowana przez Wolontariuszy, którzy przez 7 dni tworzyli męski krąg. Poranne praktyki, struktura dnia, budowa, gotowanie i wieczorne Kręgi integralną częścią wolontariatu. W ten sposób podstawa powstała w integralnej przestrzeni serca, z zaangażowaniem i poczuciem wspólnoty i współtworzenia. Każdy dzień miał swój unikalny temat, były nimi m.in.: „jestem wystarczający” czy „męskość w relacji z kobiecym”.

Jesteśmy głęboko wdzięczni, że  podstawa Kopuły mogła powstać właśnie w taki sposób.

Dziękujemy za całe Wasze wsparcie ponieważ dzięki niemu to wszystko jest możliwe.

Kontynuujemy.


Mamy nadzieję spotkać Cię w kopule jeszcze tego lata!

Życzymy dużo obfitości.

Ogrodnicy i Fundacja Ogród Kreacji

....................................................................................................................................................................

Poniżej zdjęcia z wolontariatu :)


d2df547d3a5ded25.jpeg

y70e5402f135d841.jpeg

....................................................................................................................................................................


AKTUALNOŚCI z dnia 28.09.2020

Droga rodzino.

Po miesiącach aktywnej zrzutki, warsztatach i wydarzeniach, które służyły sfinansowaniu Projektu Kopuła, pragniemy się z Wami podzielić owocami wspólnego śnienia i tym, gdzie aktualnie jesteśmy

w realizacji tego przedsięwzięcia.

Po pierwsze i najważniejsze, z całego serca dziękujemy Wam za wsparcie, szczodrość, otwartości

I zaufanie do nas, jako Fundacji i do nas, jako ludzi, którzy tworzą Ogród Kreacji. Zrzutka jest już zakończona, zebraliśmy 14 606 zł. Dzięki temu wsparciu w maju odbył się tygodniowy wolontariat męski, w czasie którego skonstruowaliśmy ramę podstawy pod kopułę. Konstrukcja ta jest obecnie zabezpieczona I przykryta plandeką w oczekiwaniu na dalszą część kopuły.

Pragniemy się tu z Wami podzielić wspaniałą wieścią, że kolejna część zebranych funduszy, pozwoliła nam wpłacić zaliczkę na zamówienie 12m kopuły geodezyjnej, a szczodrość darczyńców, którzy wsparli nas poza systemem zrzutki, sprawiła, że na tym etapie, całość sumy potrzebnej na sfinansowanie kopuły, została wpłacona (Yeeaaaah!!! )

Zamówienie zostało złożone, co oznacza, że na przełomie października i listopada, kopuła powinna “wylądować” w naszym Ogrodzie i jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planem, w listopadzie 2020 roku w Ogrodzie Kreacji stanie 12m przenośna kopuła geodezyjna!!!


z11742000f35aa23.jpeg


To wszystko mogło się wydarzyć dzięki kolektywnej pracy, klarowności, zaangażowaniu i ekscytacji dla tworzenia, wzrastania i dzielenia się pięknem istnienia. Dlatego jeszcze dziękujemy nam wszystkim.

Postawienie kopuły nie oznacza zakończenia Projektu Kopuła. Przed nami izolacja, ocieplenie i położenie podłogi oraz skonstruowanie przedsionka, który pomieści 2 suche toalety kompostowe, przestrzeń szatni oraz szczegóły wyposażenia, tak by wnętrze samej kopuły było otwartą i zapraszającą przestrzenią dla tych wszystkich kolorów, jakie będziemy zapraszać, jakimi będziemy się dzielić i wspólnie eksplorować.

Do końca tego miesiąca (września), chociaż zrzutka jest zakończona, pozostawimy otwartą możliwość wpłaty donacji z wyborem prezentu. Z początkiem października ta możliwość zostanie zamknięta

w obrębie zrzutki i dalsze zbieranie funduszy będzie możliwe poprzez naszą stronę: https://ogrodkreacji.pl/projektkopula/

Po dalsze aktualizacje zapraszamy również tutaj: https://www.facebook.com/fundacjaogrodkreacji

ed nami izolacja, ocieplenie i położenie podłogi oraz skonstruowanie przedsionka, który pomieści 2 suche toalety kompostowe, przestrzeń szatni oraz szczegóły wyposażenia, tak by wnętrze samej kopuły było otwartą i zapraszającą przestrzenią dla tych wszystkich kolorów, jakie będziemy zapraszać, jakimi będziemy się dzielić i wspólnie eksplorować.

Do końca tego miesiąca (września), chociaż zrzutka jest zakończona, pozostawimy otwartą możliwość wpłaty donacji z wyborem prezentu. Z początkiem października ta możliwość zostanie zamknięta w obrębie zrzutki i dalsze zbieranie funduszy będzie możliwe poprzez naszą stronę: https://ogrodkreacji.pl/projektkopula/

Po dalsze aktualizacje zapraszamy również tutaj: https://www.facebook.com/fundacjaogrodkreacji


Wszystkie wybrane do końca września prezenty zostaną Wam przekazane do końca października. Jeśli wybrałeś/łaś prezent i do końca października 2020 nie otrzymasz od nas wieści, uprzejmie prosimy byś napisał/ła do nas na [email protected], ponieważ lista maili na zrzutce jest długa I zauważyliśmy, że w pojedynczych przypadkach pojawiają się tam błędy.

Życzymy nam wszystkim, byśmy w długie zimowe wieczory mogli się spotkać pod jednym sklepieniem, wokół jednego Ognia.Wiele światła, Miłości i Pokoju.

Fundacja Ogród Kreacji.

z6ed1a74ae5729e6.jpegPOZNAJ NAS BLIŻEJ


Instagram: https://www.instagram.com/ogrodkreacji/

Facebook: https://www.facebook.com/fundacjaogrodkreacji/

WWW: http://ogrodkreacji.pl/


Dziękujemy za Twoje wsparcie.

Do zobaczenia w kopule!


KONTAKT


Fundacja Ogród Kreacji: [email protected]

Wojciech Wieconkowski, prezes fundacji: 662 657 142


Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 113

MZ
Warsztaty zielarskie
764 zł
AK
Aleksandra Kościaniuk
600 zł
PM
Bonobo
595 zł
OC
Olga Cegiełka
550 zł
HG
Hanna Gawryszewska
450 zł
 
Dane ukryte
420 zł
PP
Cezary Pieczarek
400 zł
 
Dane ukryte
350 zł
SG
Samia Mandragora
350 zł
Zobacz więcej

Komentarze 5

 
2500 znaków

Nagrody

Wpłać 30 zł i więcej
Zeszyt - Początek tysiąca lasów.

Zeszyt stworzony przez Agatę Dutkowską, założycielkę Latającej Szkoły.

Jest on zaprojektowany w taki sposób, by skontaktować się z 3 rzeczami, za które czujemy wdzięczność, następnie ustalić intencję dnia oraz stworzyć krótką listę zadań do wykonania. W prosty i przejrzysty sposób pozwala przyjrzeć się temu, co w danym momencie życia, jest dla nas ważne.


Prezent zostanie wysłany w ciągu 30 dni od zakończenia zrzutki. Skontaktujemy się z Tobą.

rozwiń

wybrano 25 razy (pozostało 45 z 70)

Wpłać 35 zł i więcej
KosMoc - Medytacja na dobranoc. Nagranie mp3.

Medytacja prowadzona przez Kasię Bartoszewicz z KosMoc.

Celem tej medytacji jest rozluźnienie ciała i umysłu oraz pogłębienie relacji z własnym oddechem. Za pomocą głosu i instrumentów, zaproszę Cię do świata, w którym istnieje tylko Twoje ciało, miękkość i spokój. Polecam to nagranie szczególnie przed snem.


Prezent zostanie wysłany w ciągu 30 dni od zakończenia zrzutki. Skontaktujemy się z Tobą.

rozwiń

wybrano 7 razy

Wpłać 60 zł i więcej
Płyta CD - Mahalo Sound Theater "Mana Loa".

Jest to muzyka relaksacyjna, odprężająca ciało słuchającego na wielu poziomach. Muzyka skomponowana jest z dźwięków gongów, dzwonków wietrznych i głosów.

Więcej o autorce: https://www.facebook.com/SiostraPtakow


Prezent zostanie wysłany w ciągu 30 dni od zakończenia zrzutki. Skontaktujemy się z Tobą. 

rozwiń

(pozostało 100 z 100)

Wpłać 60 zł i więcej
WARSZTAT JOGI GŁOSU ONLINE

Wpłacając 60zł i więcej, możesz udać się w podróż odkrywania Dźwięku w Sobie podczas godzinnej praktyki Jogi Głosu online. Nie jest to warsztat wokalny, lecz ćwiczenia wspierające Cię w oswajaniu się ze swoim Głosem jako narzędziem rozwojowym. Doświadczysz tu świadomych rozgrzewek, zdrowego oddechu, zwiększenia elastyczności Głosu, dostrzeżesz też magiczną stronę dźwięków, jakie możesz z siebie wydobywać, a to wszystko w nawiązaniu kontaktu z Twoim ciałem oraz przy wsparciu prowadzącej.

Dostaniesz dostęp do specjalnej, zamkniętej grupy na facebooku, gdzie oprócz nagrania z warsztatem, które możesz odtwarzać dowolną ilość razy, masz opcję zadać dodatkowe pytanie czy podzielić się odczuciami z resztą grupy.

Materiały są w dużej mierze autorskie oraz zebrane podczas edukacji wokalnej i rozwojowej, jest to więc wyjątkowa okazja, by w merytoryczny, lecz także bardzo przystępny sposób rozpocząć przygodę z Głosem jako narzędziem samopoznania.


Uwaga! Możliwość dołączenia tylko poprzez grupę facebookową.

Więcej o warsztacie tutaj: https://www.facebook.com/events/231636311387898/


Prowadząca: Klaudyna Lew Lewandowska z ProgresSing


13 miejsc. Dokonując wpłaty zachowaj potwierdzenie (może być printscreen) i wyślij je na mail: [email protected] lub na messengera ProgresSing, by otrzymać dostęp do grupy warsztatowej.

rozwiń

wybrano 7 razy (pozostało 6 z 13)

Wpłać 70 zł i więcej
Płyta CD - Sound Meditation.

„Sound Meditation” – płyta założycielek zespołu Laboratorium Pieśni – Aliny Jurczyszyn i Kamili Bigus –pieśni tradycyjne, transowe, z pradawnej pamięci naszych przodków, utkane z głosów i etnicznych instrumentów, improwizacji i sennych narracji.

Więcej informacji: http://laboratoriumpiesni.pl/muzyka/sound-meditation/


Prezent zostanie wysłany w ciągu 30 dni od zakończenia zrzutki. Skontaktujemy się z Tobą. 

rozwiń

wybrano 3 razy (pozostało 17 z 20)

Wpłać 70 zł i więcej
Płyta MP3 - Calling of the Black Jaguar.

"Calling of the Black Jaguar" to muzyka o charakterze szamańskim, która przenosi słuchacza do wnętrza dżungli, na pustynię i nie tylko... Za sprawą etnicznych instrumentów pochodzących z rozmaitych zakątków świata, możemy poczuć jedną z nauk o tym, że wszyscy jesteśmy połączeni. Kombinacja muzycznych smaków kulturowych zgrywa się w w spójną całość i tworzy spójną historię.

Tommy Harevis: http://harevis.com/blackjaguar/


Prezent zostanie wysłany w ciągu 30 dni od zakończenia zrzutki. Skontaktujemy się z Tobą. 

rozwiń

wybrano 6 razy (pozostało 34 z 40)

Wpłać 70 zł i więcej
Płyta CD - Joy of Life.

Album "Joy of Life" w wykonaniu Zelenibore: Artysta Serca, muzyk, współzałożyciel i twórca autorskich kompozycji zespołu "Annutara", multiinstrumentalista najbardziej oddany gitarze klasycznej. Kompozytor, aktor teatrów niezależnych, podróżnik. Owocami jego twórczości są płyty nagrane z zespołem "Annutara", "Laboratorium Pieśni", muzyka filmowa i teatralna oraz autorska płyta "Joy Of Life" wydana w sierpniu 2019.


Prezent zostanie wysłany w ciągu 30 dni od zakończenia zrzutki. Skontaktujemy się z Tobą. 

rozwiń

wybrano 5 razy (pozostało 45 z 50)

Wpłać 70 zł i więcej
Płyta CD - Annutara.

"Płyta ta stworzyła się po drodze, w przestrzeni zmiany, transgresji. Jest dla nas początkiem czegoś nowego, ale jest tez podsumowaniem ważnego okresu naszego życia – pełnego tańca, twórczości, podróży, zabawy i poszukiwań artystycznych".


Więcej o zespole: https://www.facebook.com/annutara.zespol


Prezent zostanie wysłany w ciągu 30 dni od zakończenia zrzutki. Skontaktujemy się z Tobą. 

rozwiń

wybrano 1 raz (pozostało 19 z 20)

Wpłać 100 zł i więcej
Podróż przy bębnie - nagranie.

Nagranie podróży na dźwięku bębna Medycyny, która składa się z trzech części:

-słownego wprowadzenia i instrukcji w jaki sposób korzystać z nagrania;

-relaksacji wprowadzającej;

-30 min gry na bębnie w stałym rytmie.

Technika trasowego bębnienia wywodzi się z szamańskich tradycji całego świata. W „zachodnim” kontekście kulturowym jest praktyką służącą poznawaniu wewnętrznych poziomów siebie. Za sprawą rytmicznych dźwięków bębna, świadomość „rozluźnia się”, a w sprzyjających warunkach udaje się w podróż. Dźwięk prowadzi nas w podróż, której kierunek wyznacza intencja oraz to gdzie jestem ze sobą w danym momencie. Bęben to narzędzie, które pomaga usłyszeć rytm własnego serca, a zatem i rytm wszechświata. Nagranie to jest skomponowane specjalnie na tę okazję i jest owocem 8 lat prowadzenia regularnych sesji przy bębnie . Po wybraniu tego prezentu nagranie zostanie Ci przesłane w formacie flac - by uniknąć strat jakości.

Wprowadzenie, relaksację instrumentalną i podróż przy bębnie prowadzi Wojciech Wieconkowski


Prezent zostanie wysłany w ciągu 30 dni od zakończenia zrzutki. Skontaktujemy się z Tobą. 

rozwiń

wybrano 4 razy

Wpłać 100 zł i więcej
Dar Matki Ziemi - bransoletka z kamieni półszlachetnych.

Biżuteria ta wykonana jest z kamieni półszlachetnych: granatu, jadeitu, tygrysiego oka, ametystu i innych. Artystka mówi o nich: Dary od Matki Ziemi.

Bransoletka zostanie dla Ciebie wybrana losowo, otrzymasz jedną sztukę z tego samego rodzaju kamieni.

Więcej o Sztuka Szamania: https://www.facebook.com/sztukaszamania/


Prezent zostanie wysłany w ciągu 30 dni od zakończenia zrzutki. Skontaktujemy się z Tobą. 

rozwiń

wybrano 9 razy (pozostało 4 z 13)

Wpłać 150 zł i więcej
Warsztat Automasażu Powięziowego.

Przy wpłacie 150 zł lub więcej, otrzymasz zaproszenie na warsztat Automasażu Powięziowego.

Jest to spotkanie, na którym poznasz i doświadczysz technik automasażu powięziowego. Praca z powięzią daje niezwykle skuteczne rezultaty i często natychmiastową pomoc w pozbyciu się bólu, poprawieniu zakresu ruchomości i rozciągnięcia tkanek w ciele.

Warsztat w szczególności przeznaczony dla osób borykających się z napięciami i bólami w ciele.

W trakcie warsztatu poznasz proste i skuteczne metody automasażu, który będzie wykonywany na sucho (bez olejów), w ubraniach, na matach.

Warsztat odbędzie się we wrześniu lub październiku 2020 roku.

Miejsce warsztatu - GDAŃSK - https://www.facebook.com/centrumsoma/

Skontaktujemy się z Tobą.

rozwiń

wybrano 1 raz (pozostało 29 z 30)

Wpłać 200 zł i więcej
Karnety Asia Yoga.

Karnet na 8 wejść na wieczorne zajęcia jogi w Gdyni u Asi Moździerz-Kozłowskiej, do wykorzystania przez 2 miesiące od momentu pierwszego wejścia.

Więcej o studiu jogi i harmonogram zajęć: www.jmkjoga.pl


Prezent zostanie wysłany w ciągu 30 dni od zakończenia zrzutki. Skontaktujemy się z Tobą. 

rozwiń

wybrano 1 raz (pozostało 3 z 4)

Wpłać 250 zł i więcej
Sesja Coachingu dla Transformacji - 90 min.

Zapraszam w podróż po najciekawszej krainie - Ciebie i Twojego wewnętrznego świata. Stworzymy przestrzeń, w której możesz zgłębiać siebie w pełnym poczuciu zaufania i bezpieczeństwa, rozpoznając co jest dla Ciebie ważne i klarując kierunek działania wyłaniający się ze zrozumienia co jest teraz naprawdę potrzebne.

Będziemy pracować z konkretnym, wybranym przez ciebie tematem.

Sesję prowadzi Łukasz Zygmunt, certyfikowany coach. Sesja odbywa się na platformie Zoom (online). Więcej o Łukaszu i Coachingu dla Transformacji dowiesz się tutaj: https://zawszepozytywnie.pl 

Od czasu zakończenia zrzutki masz 30 dni na umówienie terminu sesji. Skontaktujemy się z Tobą.

rozwiń

wybrano 1 raz (pozostało 4 z 5)

Wpłać 250 zł i więcej
Łapacz Snów "Tree of Life" marku Luna y Sol

Łapacz snów jest przedmiotem mocy znanym od setek lat. Ten wyjątkowy dreamcatcher, został zapleciony w kształt Drzewa Życia z intencją "złapania" połączenia z Życiem, stabilności, wzrostu, indywidualności, ponownych narodzin, spokoju, pokoju, relaksu, kreatywności i wspólnotowości.

Więcej o tym łapaczu: https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=2591514424288408&id=2031009707005552

Instagram Luna y Sol: https://www.instagram.co

Prezent zostanie wysłany do Ciebie w ciągu miesiąca po za kończeniu Zrzutki.


rozwiń

(pozostało 1 z 1)

Wpłać 250 zł i więcej
Esencja energetyczna Kreatywność

Esencja energetyczna KREATYWNOŚĆ to wysokiej jakości esencja energetyczna od OKORO, przeznaczona do użytku zewnętrznego (podobnie do perfum), w celu wprowadzenia wibracji płodności i kreatywności w Twoje pole energetyczne.

Skład: 

* esencje energetyczne, m.in.: banisteriopsis caapi, cacao, amazon pink delphin,

* MACERATY, m.in.: pączki róży i czekoladowe pnącze.

Więcej o OKORO:  https://www.facebook.com/okoroquantumfragrance/


Prezent zostanie wysłany w ciągu 30 dni od zakończenia zrzutki. Skontaktujemy się z Tobą. 

rozwiń

wybrano 1 raz (pozostało 4 z 5)

Wpłać 260 zł i więcej
KOLCZYKI z pracowni STRUKTURA PIÓRA

Za kwotę 260 zl i więcej masz okazję zdobyć eteryczne kolczyki z pracowni Struktura Pióra. Ta eteryczna biżuteria jest rękodziełem tworzonym z miłości do piękna. Chcesz zobaczyć więcej prac wskakuj na strone: https://www.facebook.com/StrukturaPioraa/. Zestaw kolczyków bedzie wybierany losowo, otrzymasz go w czasie do 30 dni po zakończeniu zrzutki.rozwiń

(pozostało 2 z 2)

Wpłać 350 zł i więcej
Program online - Odzyskaj Skórę Swojej Duszy.

Program online dla Kobiet "Odzyskaj Skórę Swojej Duszy" przeznaczony jest dla Kobiet pragnących nawiązać lub pogłębić kontakt ze sobą. Obejmuje nagrania 13 lajwów i 10 medytacji prowadzonych, dzięki którym przypomnisz sobie czego potrzebujesz na najgłębszym poziomie oraz nauczysz się dbać o siebie, nawet w najtrudniejszych chwilach.

Więcej o programie: https://www.facebook.com/events/2361256063996576/

Prowadząca: Aleksandra Kapella z Joniwersum.


W ciągu 30 dni od zakończenia zrzutki, otrzymasz dostęp do kursu. Dostęp otrzymujesz na zawsze. Skontaktujemy się z Tobą.

rozwiń

wybrano 2 razy (pozostało 2 z 4)

Wpłać 350 zł i więcej
Program online - Moja Krew Moja Moc.

Poznaj swój potencjał poprzez pracę z Twoją miesiączką.

Program online "Moja Krew - Moja Moc" to podróż dla Kobiety pragnącej odzyskać kontakt ze swoim ciałem i Matką Ziemią. Program odbywa się na specjalnej grupie na FB do której otrzymasz nielimitowany dostęp.

Więcej o programie: https://www.facebook.com/events/532322903992068/

Prowadząca: Aleksandra Kapella z Joniwersum.


W ciągu 30 dni od zakończenia zrzutki, otrzymasz dostęp do kursu. Dostęp otrzymujesz na zawsze.

Skontaktujemy się z Tobą. 

rozwiń

wybrano 2 razy (pozostało 2 z 4)

Wpłać 420 zł i więcej
Kimono od NALU BODY WEAR

Kimono od NALU BODYWEAR, której projektantką jest Ola Hanuszewicz. "Uczyń każdy swój dzień świętem, otulając się orientalnym kimono, w którym poczujesz się jak Bogini. To iście kwieciste ubranie uczyni każdą Twoją kreację niebanalną oraz zmysłową. Bowiem kimono nie jest zwykłą narzutką na plecy. Jest to czyste doznanie sensualne! Idealne na plaże, na piżamę przy śniadaniu, na zakrycie szarego swetra... ale również na bieliznę, co doda Twojej kreacji nutkę egzotyki! " - więcej o marce NALU: http://nalubodywear.com/sklep/.

Dostarczymy do Ciebie kimono w ciągu 30 dni po zakończeniu zrzutki.rozwiń

wybrano 1 raz (pozostało 2 z 3)

Wpłać 500 zł i więcej
Obraz malowany do Intencji (70 cm x 70 cm lub mniejszy).

Taki obraz jest nośnikiem Twojej intencji, którą może być: miłość, obfitość, radość i wszystko to, co jest wspierające bądź wymaga transformacji, by zrobić miejsce na nowe. Obraz może przedstawiać “coś” rzeczywistego lub może być totalną abstrakcją.

Twoja INTENCJA wyrażona jest w nim przez kolory, kształty, fakturę - nałożone na płótno ręką artystki. Ręka podąża za intuicją, sercem i umysłem. W procesie twórczym artystkę wspierają ogień, właściwości ziół i esencji kwiatowych, taniec, śpiew, muzyka, oddech, uważność.

Więcej o Art & crafts by Annani: https://www.facebook.com/art.and.cratfs.by.annani/


Obraz malowany po zakończeniu zrzutki i konsultacji z autorką. Skontaktujemy się z Tobą.

rozwiń

(pozostało 1 z 1)

Wpłać 500 zł i więcej
Wełniana narzuta dziergana z intencją.

Ręcznie dziergana, wełniana narzuta stworzona przez artystkę Maryię Karalkovą otuli Cię uczuciem obfitości i zaufania. Maryia tworzy koce intencjonalne, czyli takie, w które za pomocą doboru kolorów i splotów, utkane są myśli i uczucia niosące porządane jakości. Koc, który otrzymasz jest unikalny. Kolory wybrane zostaną intuicyjnie, w odpowiedzi na intencję zintegrowania obfitości i zaufania w życiu codziennym. Wymiar: 150 x 90 cm. Prezent zostanie wysłany do Ciebie w ciągu miesiąca po za kończeniu Zrzutki.

rozwiń

(pozostało 1 z 1)

Wpłać 500 zł i więcej
Profesjonalna sesja fotograficzna.

Sesja fotograficzna plenerowa wykonana przez Marcina Kozłowskiego (w ramach projektu Inlight Yoga Photo) na terenie Trójmiasta. Czas trwania sesji 2 godziny, ilość otrzymanych zdjęć 25-30.

Więcej o Inlight Yoga Photo: https://www.facebook.com/inlightyogaphoto/?__tn__=K-R&eid=ARC2kPPGHWqIXif_ARTyqODtx0HejqspaLAbOLUsBfPB9n6lU5y3ZYljnuTEfexd9_tJqsXkWANJ9LrZ&fref=mentions


Od czasu zakończenia zrzutki masz 30 dni na umówienie terminu sesji. Skontaktujemy się z Tobą.

rozwiń

(pozostało 1 z 1)

Wpłać 1700 zł i więcej
Warsztat PRACY Z WIZJĄ w Ogrodzie Kreacji.

3- dniowy WARSZTAT PRACY Z WIZJĄ w Ogrodzie Kreacji.

Wpłacając 1700 zł lub więcej, otrzymujesz udział w warsztacie wykreowanym przez nas SPECJALNIE na cel celebracji Kopuły w Ogrodzie.

Pragniesz wyklarować swoją wizję i poznać narzędzia do manifestowania jej poprzez codzienne praktyki w przyjemności?

Ten warsztat jest wspaniałą okazją, by głębiej skontaktować się ze swoimi uczuciami i potrzebami oraz nazwać swoje wartości, by następnie, na ich podstawie, opracować strategię działań realizujących Twoją wizję w świecie.

Warsztat odbędzie się w ciągu miesiąca od czasu postawienia kopuły w Ogrodzie Kreacji. 

Będzie trwał od czwartku, g.18:00 do niedzieli, g.18:00.

Jest prowadzony przez opiekunów Ogrodu: Kasię Bartoszewicz (KosMoc), Aleksandrę Kapella (Joniwersum), Wojtka Wieconkowskiego (Metaphoric Tools) i Łukasza Zygmunta (Zawsze Pozytywnie). 

rozwiń

(pozostało 20 z 20)

Wpłać 1800 zł i więcej
Warsztat tworzenia własnego Bębna Medycyny.

Uczestnictwo w 3 dniowym warsztacie, podczas którego od podstaw wykonasz swój osobisty Bęben Medycyny. Jest to prowadzona krok po kroku praca z intencją, kreatywnością, wizją i jej manifestacją, której zwieńczeniem jest piękny instrument powstały z pomocą twojej osobistej energii.

Tworzenie własnego bębna jest głębokim, intencjonalnym procesem, który może być zarówno radosny jak i konfrontować nas z własnymi granicami, osądami i wzorcami. Bęben jest jednym z najstarszych instrumentów, był obecny niemal we wszystkich kulturach świata. Od zarania używany przez szamanów i mędrców do celów ceremonialnych, do udawania się w zaświaty, w tzw. szamańskie stany świadomości. Jest wierzchowcem dla „wolnej” duszy, która w odpowiednich warunkach może swobodnie podróżować poza granice fizycznego ciała. Bęben to również narzędzie, które pomaga usłyszeć rytm własnego serca, a zatem i rytm wszechświata.

Warsztat obejmuje nocleg i wyżywienie. Jest prowadzony przez Wojciecha Wieconkowskiego z pracowni Metaphoric Tools.Więcej na temat bębna Medycyny: https://www.facebook.com/metaphorictools/videos/555008288441892/

Realizacja w wyznaczonym wcześniej terminie jesiennym 2020 r. Skontaktujemy się z Tobą.

rozwiń

(pozostało 1 z 1)

Wpłać 4000 zł i więcej
Prywatny koncert Michała Zelenibore w dowolnym miejscu w Polsce.

Ten unikalny i jedyny w swoim rodzaju prezent, to prywaty koncert w dowolnym miejscu w Polsce, zagrany przez wspaniałego muzyka: Michała Zelenibore - Artysta Serca, muzyk, współzałożyciel i twórca autorskich kompozycji zespołu "Annutara", multiinstrumentalista najbardziej oddany gitarze klasycznej, kompozytor, aktor teatrów niezależnych, podróżnik. Owocami jego twórczości są płyty nagrane z zespołem "Annutara", "Laboratorium Pieśni", muzyka filmowa i teatralna, autorska płyta "Joy Of Life" wydana w sierpniu 2019.

Po wybraniu tego unikalnego prezentu, Michał Skontaktuje się z Tobą by ustalić termin i lokalizację koncertu. 

Więcej o artyście: https://www.facebook.com/Zelenibore/

rozwiń

(pozostało 1 z 1)

Wpłać 250 zł i więcej
Grzechotka Ceremonialna DZIKUSKA.

Grzechotka, która trafi w Twoje ręce to wyjątkowy instrument, który może towarzyszyć Ci podczas śpiewania, ale także do innego rodzaju pracy z energią, m.in. zmieniania wibracji ciała i przestrzeni czy prowadzenia kręgów.  Użyte materiały: skóra jelenia z pozostawionym włosiem, barwione skóry naturalne, drewniany kijek, nici lniane. Grzechotka zostanie wybrana losowo z czterech przedstawionych na zdjęciu.

Więcej o pracowni Metaphoric Tools: https://www.facebook.com/metaphorictools/


Prezent zostanie wysłany w ciągu 30 dni od zakończenia zrzutki. Skontaktujemy się z Tobą. 

rozwiń

wybrano 4 razy (pozostało 0 z 4)

Wpłać 350 zł i więcej
Ceremonia Temazcal.

Szałas potu jest ceremonią oczyszczenia i odrodzenia, powrotu do Łona Matki Ziemi. Rytuał ten wywodzi się z tradycji rdzennych społeczności Ameryki Północnej. Jest to głębokie i transformujące doświadczenie, które pomaga lepiej poznać siebie, swoje granice. Jest to też przestrzeń, w której może zajść uzdrowienie na poziomie ciała, emocji, umysłu - dzięki kochającemu objęciu Ziemi, dzięki przypomnieniu sobie swojej esencji. W łonie Matki jest ciemno i gorąco, w obecności podstawowych mocy świata – 4 elementów oraz wszystkich naszych relacji, powracamy do czasu początków, pierwotnych sił kreacji, by odnowić i odświeżyć własną relację z życiem. Ze swojego centrum - pierwotnego czasu możesz obserwować kolejne cykle swojego życia, zobaczyć, przyjąć i puścić to co nie jest potrzebne, w ten sposób odzyskując ten ładunek energii, który był splątany w przeszłości. Temazcal to dla mnie przestrzeń autentyczności w nagości bycia człowiekiem w połączeniu ciała, serca i umysłu - integralności duchowej istoty jaką każdy z nas jest.

Ceremonia Temazcal to pełne uczestnictwo w ceremonii, która zazwyczaj trwa cały dzień (10:00-23:00) i obejmuje prowadzony krok po kroku proces przygotowania, dostrajania intencji, właściwą ceremonię oraz końcową integrację i posiłek. 

więcej o ceremonii szałasu Potu: https://www.youtube.com/watch?v=Ktan8rbHYtU&t=2s


Prezent do wykorzystania od czerwca 2020. Skontaktujemy się z Tobą, by ustalić i przesłać daty najbliższych spotkań. Ceremonie odbywają się w Gdyni.


rozwiń

wybrano 5 razy (pozostało 0 z 5)

Wpłać 550 zł i więcej
Interpretacja kosmogramu urodzeniowego.

Kosmogram to opowieść o tym, kim jesteś, skąd przychodzisz (z jaką pamięcią i historią) i przede wszystkim - po co tu jesteś. Nie jest to przepowiadanie przyszłości, ponieważ każdy z nas ma wolną wolę. Planety jedynie podpowiadają, my decydujemy. 

Spotkanie trwa około 2,5 godziny, odbywa się na platformie Zoom, jest nagrywane. Kosmogram interpretuje Kasia Bartoszewicz (KosMoc).


Od czasu zakończenia zrzutki masz 30 dni na umówienie terminu sesji. Skontaktujemy się z Tobą.

rozwiń

wybrano 2 razy (pozostało 0 z 2)

Wpłać 600 zł i więcej
Pakiet pięciu sesji fizjoterapeutycznych.

Pakiet pięciu sesji fizjoterapeutycznych w profesjonalnym gabinecie SALWIT (Gdańsk Oliwa). Sesje wykonywane są przez Łukasza Płecha, magistra fizjoterapii, wieloletniego praktyka. Nie są to jedynie sesje dla osób doświadczających bólu, czy kontuzji. Jest to głęboka praca na powięziach, która umożliwi puszczenie napięć, z którcy nie zdawaliśmy sobie sprawy oraz stworzenie podstawowej mapy ciała w relacji do codziennych zajęć - dzięki temu za pomocą bardzo prostych ćwiczeń świadomie możemy dbać by te napięcia nie powstawały i cieszyć się znacznie wyższym poziomem przyjemności doświadczania siebie we własnym ciele.

Więcej o Łukaszu możesz znaleźć tutaj:

http://salwit.pl/gabinet-fizjoterapii/


Pakiet można wykorzystać po wcześniejszym umówieniu do końca 2020 roku. Skontaktujemy się z Tobą.

rozwiń

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

Nasi użytkownicy założyli

865 452 zrzutki

i zebrali

766 620 504 zł

A ty na co dziś zbierasz?