id: ja6r9p

Zakup żywności i artykułów higienicznych dla Parafialnego ośrodka pomocy uchodźcom z Ukrainy

Zakup żywności i artykułów higienicznych dla Parafialnego ośrodka pomocy uchodźcom z Ukrainy

Nasi użytkownicy założyli 1 037 240 zrzutek i zebrali 1 107 172 970 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności1

 • W sobotę nad ranem z Lwówka Śląskiego, Legnicy i Bolesławca wyruszyły samochody wolontariuszy po kolejnych uchodźców z Ukrainy na przejście graniczne w Krościenku.
  W niedziele rano 28 osób - matki z dziećmi dotarły szczęśliwe do siedziby Fundacji.

  image
  image
  image
  imageimage

  image


  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Fundacja im. Św. Krzysztofa w Lwówku Śląskim powstała by nieść pomoc ubogim, potrzebującym oraz niepełnosprawnym. Na każdym kroku działalności wspiera nas ksiądz Krzysztof Kiełbowicz proboszcz parafii Wniebowzięcia NMP. To właśnie przy Kościelnej 29 w Lwówku Śląskim mieści się ośrodek, w którym pomoc może znaleźć każdy potrzebujący. Jednak nigdy nie spodziewaliśmy się, że w XXI wieku przyjdzie nam zmierzyć się z wojną i niesieniem pomocy Uchodźcom. Od 24 lutego oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy. Dlatego oczywistym było dla nas to, że i my musimy pomóc. Musimy otworzyć nasze serca ale przede wszystkim drzwi naszego fundacyjnego domu tym, którzy aktualnie potrzebują schronienia i poczucia bezpieczeństwa- Naszym Przyjaciołom ze Wschodu. Przygotowaliśmy kilkadziesiąt pokoi 2-3 osobowych z łazienkami dzięki temu mogliśmy przyjąć pod swój dach 100 osób - głównie matki z dziećmi. Objęliśmy Ich opieką, daliśmy wsparcie oraz zorganizowaliśmy całodzienne wyżywienie. Jednak aby móc w pełni pomagać i mieć pewność, że osobom przebywającym w naszym ośrodku niczego nie zabraknie utworzyliśmy zbiórkę. Dzięki temu będziemy mogli zakupić artykuły pierwszej potrzeby takie jak: żywność, artykuły chemiczne higieniczne ale również pokryć bieżące koszty ogrzewania, wody oraz prądu. Bardzo prosimy o wsparcie. Głęboko wierzymy, że wspólnymi siłami możemy wnieść chociaż trochę światła i nadziei w życie tych, których los tak okrutnie doświadczył.


https://m.facebook.com/parafiawnmplwoweksl/?locale2=pl_PLhttps://m.facebook.com/pages/category/Non-Governmental-Organization--NGO-/Fundacja-im-%C5%9Aw-Krzysztofa-we-Lw%C3%B3wku-%C5%9Al%C4%85skim-111548193572637/

Lokalizacja

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Jeszcze nikt nie założył skarbonki na tej zrzutce. twoja może być pierwsza!

Wpłaty 29

WM
Wiesław Maj
150 zł
AP
Adam Piersiak
ukryta
JN
KSK
300 zł
TP
Thermofin Poland Sp.zo.o
4 650 zł
AL
Aneta L
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
UB
Urszula Barcewicz
300 zł
 
Dane ukryte
10 zł
 
Dane ukryte
20 zł
Mieszkańcy Świętoszowa
700 zł
Zobacz więcej

Komentarze 2

 
2500 znaków