id: ja7j2f

System ostrzeżeń

System ostrzeżeń

50 zł 
z 1 000 zł
5%
zakończona 19.09.2020r
wspierający
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

Kochani.


Pewnie wiele osób wie o tym że straciliśmy niestety system ostrzeżeń FB oraz OSP, przez działania osób trzecich, lecz to nie oznacza, że my się poddajemy i mówimy, że to koniec Myszkowskich Łowców Burz. Często się mówi, coś się kończy, a coś nowego zaczyna i tak naprawdę w naszych planach jest coś większego, niż tylko system ostrzeżeń dla ludzi. Planujemy wydać naszą indywidualną darmową aplikację na telefon, lecz potrzebujemy czasu na wszystkie procedury od samego projektu po wykonanie przez pozyskanie funduszy, których nie mamy dlatego jest ta zrzutka!


Planujemy wydać aplikację, która zastąpi z 1 strony system ostrzeżeń więc znajdzie się tam na pewno wszystko, co ważne ostrzeżenia, prognozy itp. a także w dalszych planach mamy zamiar tę aplikację rozwijać by można było nas poinformować bardzo szybko o danym zdarzeniu przez system raportów w aplikacji. Dodatkowo aplikacja będzie wydawała powiadomienia o ważnych informacjach meteo.


Pierwsze rozmowy na temat aplikacji już są za nami, a teraz czekamy na projekt wstępny owej aplikacji, później kolejne prace. Niestety potrwa to trochę czasu, ale mamy nadzieje, że apka pojawi się dla was pod koniec roku 2020.


Oczywiście system dla OSP także będzie w tej aplikacji, lecz w innej formie, ale o tym później!


Dziękujemy za każdą wpłatę, która zostanie przeznaczona w 100% na system ostrzeżeń!

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 1

ŁR
Łukasz Rozwadowski
50 zł

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

776 203 zrzutki

i zebrali

577 075 936 zł

A ty na co dziś zbierasz?