id: gydxth

Pomóż mi walczyć z rakiem kości (szpiczakiem mnogim)

Pomóż mi walczyć z rakiem kości (szpiczakiem mnogim)

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
104 271 zł z 50 000 zł
208%
189 dni do końca
988 wspierających
Wpłać na zrzutkę

Aktualności 1

 • Drodzy zrzutkowicze!


  Ten ultramaraton wpłat mnie bardzo zaskoczył. Nie spodziewałem się zupełnie i jestem oszołomiony tym co się wydarzyło.


  Każda kolejna wpłacona złotówka pomoże mi przejść przez 5-letnie leczenie z większym spokojem. Jest to dla mnie ogromna pomoc.


  Bardzo Wam wszystkim dziękuję, będę pamiętał o Was i Waszej pomocy.


  Za wszystkie przyszłe wpłaty dziękuję z góry i wszystkim nisko się kłaniam (na tyle nisko, na ile mogę, bo wiecie, żebra...).


  Wszystkiego Wam dobrego.

  Jakub

  Czytaj więcej

Opis zrzutki

Witajcie,


Mam na imię Jakub i mam 45 lat. Po roku nadłamliwości kości (cyklicznie łamane żebra), bólu w lędźwiach i osłabieniu, bydgoscy lekarze wykryli u mnie guz kości krzyżowej kręgosłupa i zdiagnozowali plasmocytomę czyli szpiczaka mnogiego – nowotwór kości.


Po badaniach przesiewowych zakwalifikowano mnie do programu COBRA realizowanego przez Polskie Konsorcjum Szpiczakowe w Poznaniu. Leczenie długotrwałe bo przez 5 lat brania chemii bez jakiejkolwiek przerwy. Mam nadzieję pognać raka kijami, ale obawiam się, że bez Waszej pomocy się nie obejdzie. Stąd moja prośba o każdą (nawet najmniejszą) wpłatę i pomoc.


Jest kilka leków, którymi muszę dodatkowo żywić organizm. Te leki to głównie suplementy diety (potężny zastrzyk witaminowy), preparaty „łatające” powstałe dziury w kościach, leki osłonowe i medyczna marihuana (żołądek odmówił współpracy z tabletkami po długotrwałym ich braniu). Sama przedstawiona suplementacja to koszt kilku tysięcy złotych miesięcznie. Niemniej jednak rokowania leczenia są dobre.


y5379be37cfa7f80.jpeg


Wszystkim życzę całą tonę zdrowia a tym, którzy pochylili się nad prośbą serdecznie dziękuję.


Dobrze, że wszyscy jesteście.

Jakub Chęciński

Wpłacający 988

B
Bazarkul
3 000 zł
S
SKUBIANKA
3 000 zł
CT
Cykl Taktyki
1 400 zł
S
sajMON
1 000 zł
KT
Konrad Tarkowski
1 000 zł
 
Dane ukryte
1 000 zł
 
Dane ukryte
1 000 zł
IE
Izaak Eisenmann
1 000 zł
 
Dane ukryte
1 000 zł
L
Lewy
1 000 zł
Zobacz więcej

Komentarze 125

 
2500 znaków
 • S
  sajMON

  3maj się Chęcin

  1 000 zł
 • Jarosław Kłosowski

  Drodzy wstyd już nam Was prosić o pomoc ,ale nie mamy wyjścia błagamy wszystkich gdzie tylko się da o pomoc w leczeniu oczek naszego synka. Każda zlotoweczka jest dla nas na wagę złota . Pamiętajcie że DOBRO WRACA Z PODWOJONA SIŁĄ. Błagamy nie bądźcie obojętni na nasze błagania pomóżcie 😥 Prosimy razem z Jasiem o pomoc 😥 Jasiu ostatnio powtarza "Mamo damy radę , wszyscy nam pomogą "❤️ UDOSTEPNIJCIE PROSIMY zrzutka.pl natxz9

 • Michał Finer

  Bardzo proszę państwa o pomoc. Nie mam gdzie mieszkać mam na świecie jedynie babcię która ma 97 lat 😵 mama zmarła jak miałem 16 lat A ojca swojego nie znam. Ponoć zostawił mnie z mamą jak mialem 2 latka chciałbym zrobić prawo jazdy i nagrobek dla mamy... A co teraz najgorsze mam w lodówce jedynie światło  dziękuję państwu ❤ https://zrzu tka.pl/8tyrb5

 • Tomasz Szczepanski

  Chęcin, 3maj się, wracaj do pełnego zdrowia, pamiętaj co mi obiecałeś jak odejdziesz na EMKĘ, trzymam Ciebie za słowo, musisz żyć jak najdłużej....:-)))

 • Ł
  Łukasz

  Nigdy się nie poddawaj.

  50 zł
 • Zobacz więcej
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

647 190 zrzutek

i zebrali

403 406 317 zł

A ty na co dziś zbierasz?