id: jbg3w5

Zbiórka na odbudowę domu po pożarze.

Zbiórka na odbudowę domu po pożarze.

Nasi użytkownicy założyli 1 170 485 zrzutek i zebrali 1 219 927 322 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

27 kwietnia 2021 r. wybuchł pożar przy ulicy Powstańców Wielkopolskich w Skwierzynie - spłonął dom rodzinny Agnieszki i Jarosława oraz ich syna Dominika. Pożar domu objął całe poddasze oraz piętro budynku, zaś dolna kondygnacja została zalana przy ratowaniu reszty dobytku i nie nadaje się do zamieszkania.


Ponad 20 lat temu Agnieszka i Jarosław budowali swój wymarzony dom. 5 lat temu z oszczędności przeprowadzili remont elewacji. Niestety pożar strawił cały dobytek jaki mieli w środku wraz z rzeczami osobistymi. Straty są ogromne. Płomienie strawiły oszczędności całego życia, ciężką pracę włożoną w remont i marzenia. Zostały zniszczone różnego rodzaju pamiątki, które znajdowały się na poddaszu, a w części mieszkalnej część sprzętu elektronicznego, które zostały zalane przy ratowaniu domu.


Ta ogromna tragedia dotknęła ludzi, którzy od wielu lat są na co dzień zaangażowaniu w życie lokalnej społeczności Skwierzyny.


Przed rodziną Agnieszki Jarosława i Dominika jedno z najtrudniejszych wyzwań - odbudowa rodzinnego domu i ułożenie w nim życia na nowo. W obecnej sytuacji liczy się każda kwota.


Zwracamy się z ogromną prośbą do wszystkich ludzi dobrej woli o wsparcie finansowe.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Lokalizacja

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 142

preloader

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!